MS OUTLOOK - přenos dat

Na téma Windows XP, 2000, Me, 98, 95 a starší

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod KUR_PITKA 4. 6. 2006 10:22

ahojky, potřebuju poradit. mám na jednom firemním pc MS outlook, ale pc je už dost staré, proto sem koupil nové pc a potřeboval bych, nastavení (účty,adresy) z toho outlooku z toho starého počítače, dostat do toho nového... Chtěl bych to tak, aby funkčnost byla stejná jako na tom starém pc, to znamená, bez toho abych tak něco nastavoval, ale jen přenesl nějak ty data už s tim nastavenim. doufam že jsem to popsal dostatečně dobře. děkuji za pomoc...

:wink:
386SX 16 Mhz,2 MB Ram,80MB HDD,Trident 512 Kb, 14" VGA Mono..., Sound Blaster PRO, To všechno ve SLim kejsu se 100W zdrojem...
KUR_PITKA
Junior

Odeslat příspěvekod Mývalice 4. 6. 2006 10:37

Buďto prozraď OS nebo mejly, adresáře a nastavení účtů vyexportuj a pak naimportuj na novém pc.
Selhaly-li všechny pokusy, je načase si přečíst návod.
Mývalice
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod KUR_PITKA 4. 6. 2006 11:14

jak prozraď OS mebo Meily? to jako stačí na tom pc dát export do souboru, na tom novém zase import a ono to pujde jo? a nebudu muset měnit nastavení účtů? mám to totiž nastaveno tak, že mi do outloku chodi meily z 3 emailových adres a nechci zase měnit to nastavení, jelikož jsem se s tim minule dupal skoro dva dny. díky
386SX 16 Mhz,2 MB Ram,80MB HDD,Trident 512 Kb, 14" VGA Mono..., Sound Blaster PRO, To všechno ve SLim kejsu se 100W zdrojem...
KUR_PITKA
Junior

Odeslat příspěvekod Mývalice 4. 6. 2006 11:23

A zas z tebe OS nevypadl. :-/

Chtěla jsem říci něco jiného:

Kód: Vybrat vše
IF prozradíš jaký máš OS THEN poradím ti jednu variantu
                         ELSE nezbývá mi nic jiného, než ti doporučit
                              export/improt[/code]

Tak jak to uděláme? :mrgreen:
Mývalice
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod KUR_PITKA 4. 6. 2006 11:43

no mám Windows XP... potřebuješ ještě něco vědět?
KUR_PITKA
Junior

Odeslat příspěvekod KUR_PITKA 4. 6. 2006 12:23

...prosím, mývalice poraď? potřebuju to docela rychle, musím to pc dodělat a odvést na firmu a tohle je poslední věc, co mi chybí (importovat poštu,kontakty a nastavení pošty -pop3 atd).. děkuji
KUR_PITKA
Junior

Odeslat příspěvekod Sislik 4. 6. 2006 12:30

bych rucne prekopiroval soubor outlook.pst a nakonfiguoval znovu rucne postovni ucty, tkahle to delam pri reinstalaci uz leta :)
Sislik
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Mývalice 4. 6. 2006 12:47

Podle toho, co jsem vygooglovala, je umístění souborů Outlooku v jednotka:\Documents and Settings\<uživatel>\Local Settings\Data aplikací\Microsoft\Outlook. Najdi je, překopíruj. Doporučím ti na novém pc soubory, které tam případně již budou, přejmenovat. Kdyby se něco nepovedlo, vrátíš to alespoň do defaultního stavu.

Vařím oběd. :roll: :mrgreen:
Mývalice
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod Honzax 4. 6. 2006 13:00

Nastaveni uctu musis udelat ruco, ale to snad zvladnes, pak staci prekopirovat .pst z adresare ktere ti napsal/a myvalice a v novem Outlooku dat "tools/options/mail setup/data files/add a vybrat to puvodni .pst. Pak v nastaveni uctu vyberes tenhle .pst jako misto pro ukladani dorucene posty. Jeste doporucuju prekopirovat vsechno z "C:\Documents and Settings\tvuj_profil\Application Data\Microsoft\Outlook" Tam se ukladaji takove ty adresy co jsi psal do adresniho radku...
Honzax
Junior

Odeslat příspěvekod Alesyx 4. 6. 2006 13:06

je to na to jeden velmi elegantni softik vola sa TopLangOutloookExpressBackup (funguje aj pre outlook)

najdes v googli , sice je to skusobna verzia funguje iba par dni ale to hadam stihnes ved ho potrebujes na kazdom pc iba raz
na tom starom spravis zalohu a na novom obnovenie a viac ho nebudes potrebovat

link :http://www.toplang.com/oebackup/
To že som paranoidný, ešte neznamená že po mne nejdú...
Alesyx
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod KUR_PITKA 4. 6. 2006 13:42

.. děkuji, jste nejlepší :-)

PS: Mývalice, posílám KISS :oops:
KUR_PITKA
Junior