Zmizol hlavný panel - vyriešené

Na téma Windows XP, 2000, Me, 98, 95 a starší

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod animexx 5. 6. 2006 11:56

Po štarte sa ešte na pár sekúnd objaví (aby podráždil) a potom sa úplne od*ebe. Windows sa však správa ako keby tam bol (pri maximalizovaní okien apod.) nechce sa mi kvoli tomu preinštalovať celý systém.

A samozrejme, dôvod nie je zapnutá volba skryť hlavný panel...[/b]
Naposledy upravil animexx dne 5. 6. 2006 13:10, celkově upraveno 1
animexx
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Beda 2. 5. 6. 2006 12:09

neni jenom zuzeny?
kdyz najedes kurzorem na spodni okraj obrazovky (nebo na ten co se u nej ukaze pri startu) stane se z nej oboustranna sipka a pomoci ni ho roztahnes nahoru.
Beda 2.
Junior

Odeslat příspěvekod Panko 5. 6. 2006 12:17

animexx píše:Po štarte sa ešte na pár sekúnd objaví (aby podráždil) a potom sa úplne od*ebe. Windows sa však správa ako keby tam bol (pri maximalizovaní okien apod.) nechce sa mi kvoli tomu preinštalovať celý systém.

A samozrejme, dôvod nie je zapnutá volba ei]skryť hlavný panele/i]...[/b]

Nemáš nainstalovaný nějaký pomocný panel na spouštění aplikací? Už nevím jak se to potvora jmenovalo, ale přesně toto se mě stávalo také. Nakonec jsem zjistil, že právě v tomto pomocném panelu který se mě spouštěl po startu Windows, se pořád přestavuje nastavení, které právě hlavní panel schovává...
Panko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod animexx 5. 6. 2006 12:20

Nie, zúžený určite nie je.
animexx
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod animexx 5. 6. 2006 12:23

Hej, ObjectDock. Že by mi robil zle? :)
animexx
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Panko 5. 6. 2006 12:24

animexx píše:Hej, ObjectDock. Že by mi robil zle? :)>/quote]

JJ, přesně ten mě to dělal :mrgreen:
V jeho nastavení si odškrtneš jedno zatržítko a je to OK...bohužel už ti neřeknu přesně kde a které, protože jsem do dal "dopryč";)
ZPĚT:už sem ti to zjistil...takže:pravým klikni na ten panel, klikni "Dock settings", otevře se ti plachta "ObjectDock Properties". Na ní si vyber plachtu "Dock Contents", na které dej dopryč zatržítko u "Hide the windows taskbar"...asi tak;)
Panko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod animexx 5. 6. 2006 13:08

Vďaka ti človeče. Lebo už dva týždne som pracoval bez hlavného panela a to pekne vytáča. :D
animexx
Kolemjdoucí