ICQ a P2P nejedou najednou

Na téma Windows XP, 2000, Me, 98, 95 a starší

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod andreee (novy) 11. 6. 2006 11:53

Ahoj, mam takovej problem:

Kdyz mi bezi ICQ 5.1 a do toho spustim neco p2p (eDonkey, eMule, uTorrent), tak mi zacne padat celej net. Kdyz bezi ICQ samo, je vse ok. Kdyz bezi p2p samo, tak je taky vse ok. Nevite nekdo, proc?

Dik, Andree[/b]
Make guitars, not war.
andreee (novy)
Junior

Odeslat příspěvekod .ParadoX. 11. 6. 2006 13:23

definuj výraz "padat net" :) nějak mne nenapadá, jak jedno tcp spojení (ICQ) dokáže shodit jiné spojení ;)
<? echo "hello world"; ?>
.ParadoX.
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod *Sonny* 11. 6. 2006 14:38

Pouzivam naraz ICQ, Lime Wire (p2p), Borg Chat, Skype aj Bitlord, a nevsimol som si nijake konflikty. Mozno mas pomale pripojenie a pri stahovani z torrentov, alebo p2p sa ti linka natolko vytazi, ze sa nemozes na prehliadaci nikam preklikat.
Ak kontrolu inputu navrhli tak , aby sa nesprávne inputy vyfiltrovali , niektorý objaviteľský idiot vypracuje systém , pomocou ktorého sa nesprávne inputy vyhnú kontrole :)
*Sonny*
Junior

Odeslat příspěvekod andreee (novy) 11. 6. 2006 16:23

Mam IExpress 2M, takze v rychlosti (nebo pomalosti) bych problem nehledal.. Pada net znamena, ze se odpoji ICQ, Opera nevraci nic a LimeWire se taky odpoji. Po 20 vretinach se vse napoji (postupne, ne najednou) a po dalsi minute zas spadne, a takle furt dokola.
Make guitars, not war.
andreee (novy)
Junior

Odeslat příspěvekod Byte 11. 6. 2006 16:27

Nemas od providera omezenej pocet spojeni?
Byte
Junior

Odeslat příspěvekod andreee (novy) 11. 6. 2006 16:33

provider znamena Telecom?
To nevim, ale kdysi to bylo ok..
Make guitars, not war.
andreee (novy)
Junior

Odeslat příspěvekod X__ 11. 6. 2006 16:41

P2P ty pravděpodobně zcela vytíží připojení, použij NetLimiter a nech si část připojení také na ostatní věci ...
年度新入社員入社式、社長あいさつの概要を掲載しました。
X__
Dočasný BAN

Odeslat příspěvekod Ripper-CZ 11. 6. 2006 16:46

1. Zkus pouzit jineho ICQ klienta
2. Zkus si v nastaveni P2P programu nastavit podstate nizsi pocet soucasnych spojeni (concurrent connections)
Ripper-CZ
Junior