neprestanou fungovat neorig. WinXP po instalaci SP2?

Na téma Windows XP, 2000, Me, 98, 95 a starší

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Fuckir 20. 7. 2006 16:13

cusik chci se zeptat jestli kdyz nemam originalni verzi Windows XP a chci si nainstalovat SP2 jestli me to nejak neoblozi nekde sem cet ze pak prestaly fungovat XPcka nemate s tim nekdo skusenosti??

// Howard - upraven nazev, kdyz to neudelas sam ...
Naposledy upravil Fuckir dne 20. 7. 2006 20:29, celkově upraveno 1
Fuckir
Junior

Odeslat příspěvekod Mobil-man 20. 7. 2006 16:19

kdyz jsem jeste mel ileg. xp a zkousel tam hodit SP2, tak mi to napsalo, ze mam klic, ktery se schoduje s nejakou databazi ukradenych...a proste to SP2 nenainstaluje.
ale ze by nesly? to ne...
Mobil-man
Pokročilý

Odeslat příspěvekod x22 20. 7. 2006 16:22

Mam originalne Windowsy a aj tak som pred instalaciou SP2 (a internetu) vsetko radsej zazalohoval (obraz disku), ale problemy nenastali.
x22
Junior

Odeslat příspěvekod Weslo 20. 7. 2006 16:51

no moje zkušenost je taková že to šlo v pohodě..ale nevím jak s aktuálním SP2..už je to dávno...cca rok
Weslo RepRezent® vegetarián a odpůrce týrání zvířat ©
Weslo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Pytlík 20. 7. 2006 17:16

Ony nastávaly problémy, nastávaly - ale pokaždé to bylo spojeno se spywarem. Takže napřed vyčistit poítač od spyware a teprve potom aplikovat SP2.
Pytlík
Pokročilý

Odeslat příspěvekod botepidemic 20. 7. 2006 17:24

Fuckir píše:cusik chci se zeptat jestli kdyz nemam originalni verzi Windows XP a chci si nainstalovat SP2 jestli me to nejak neoblozi nekde sem cet ze pak prestaly fungovat XPcka nemate s tim nekdo skusenosti??

no uz by mozna stalo za to si stahnout corp s integrovanym sp2 a nejnovejsima aktualizacema...
botepidemic
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod X__ 20. 7. 2006 21:54

Nainstalovat znova Win XP s integrovaným SP2 je ta nejlepší volba ... při plácnutí SP2 do jetých Win XP jsem slyšel o značných problémech. To co ty doporučuji jsem také tak před rokem udělal ...
年度新入社員入社式、社長あいさつの概要を掲載しました。
X__
Dočasný BAN

Odeslat příspěvekod eMKa Slovensko 23. 7. 2006 19:23

ja mam za sebou aj instalaciu SP do WinXP+SP1 a potom na ne SP2 doinstalovat hned po instalicii, ale aj WinXP+SP2 a nemal som problemy ani raz
Kde nieje vôľa tam nieje cesta.
eMKa Slovensko
Junior

Odeslat příspěvekod Tonda-B 23. 7. 2006 20:26

Pokud nemáš crack, SP nenainstaluješ.
Tonda-B
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mousefromhouse 23. 7. 2006 23:13

Budou fungovat dal, dneska sem formatoval disk a zrovna instaluju SP2 : ))
mousefromhouse

Odeslat příspěvekod cIIII 24. 7. 2006 00:05

botepidemic píše:
Fuckir píše:cusik chci se zeptat jestli kdyz nemam originalni verzi Windows XP a chci si nainstalovat SP2 jestli me to nejak neoblozi nekde sem cet ze pak prestaly fungovat XPcka nemate s tim nekdo skusenosti??

no uz by mozna stalo za to si stahnout corp s integrovanym sp2 a nejnovejsima aktualizacema...

moje řeč..
cIIII
Junior

Odeslat příspěvekod CZJesus 24. 7. 2006 08:57

Pripadne pokud jsi pouzil neco na vypnuti aktivace budes muset pocitat s tim ze po instalaci SP2 budes muset tu utilitku pouzit znovu ( vlastni zkusenost , ovsem mam orig. OEM a absolutni nechut k aktivaci po telefonu )
CZJesus
Junior