presun uctu u win XP Home

Na téma Windows XP, 2000, Me, 98, 95 a starší

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod tttt 1. 8. 2006 19:21

Zdravim, hledal jsem ale nanasel jsem nikde odpoved na tuto zacatecnickou otazku tak snad mi nekdo poradi. Jak presunou ucet (vsechny uzivatelska nastaveni z danehe adresy na jinou) na Windowsech HOME? U profiku vim ze to je pres mmc konzoli, ale kdyz jsem se o tom pokusil na homech tak mi to napsalo jen tohle

---------------------------
Místní uživatelé a skupiny
---------------------------
Toto je počítač se systémem Windows XP Home Edition. Tento modul snap-in nelze s touto verzí systému Windows použít. Chcete-li spravovat uživatelský účet pro tento počítač, poklepejte v Ovládacích panelech na panel Uživatelské účty.
---------------------------

a v uzivatelskych uctech jhe samosebou houby krom nastaveni jmena hesla :-(

Takze jsem v troube :-(
Predem dik vsem kdo mi poradi.

ToM
tttt
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Abox 1. 8. 2006 20:46

Co myslis tim z dane adresy na jinou?
Jako z jednoho PC na jine, a nebo z jednoho uctu do druheho (noveho)?

Mrkni tu:
http://support.microsoft.com/default.as ... ;cs;836383
Abox
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tttt 1. 8. 2006 23:15

no je spatne fomulovane, mysle jsem svuj ucet z disku c\:document and setings\Jmeno nekam jinam konkretne na d:\Jmeno nebo D:\document and setings\Jmeno ...proste mimo systemovy disk


Brr.. abych osvetelil celou situaci: poprve v zivote mam pred sebou xp HOME... a teda pada mi celist kazdou hodinou o metr niz a niz... tohle "animovane demo operacniho systemu" je fakt hricka prirody (teda programatoru..vlastne makretingu) vzdyt to ani neumi zkopirovat soubory! :-( to je masakr... ted proste odmita prebrat prava na soubory co jsem vytvoril jako jiny uzivatel (na predchozim pc) a mam je na disku a na siti. Proste odmita je kopirovat jen je milostive dovoli spustit. A prebrat ani jako admin prava souboru nemam sanci!!! protoze jaksi sprava prav souboru NEEXISTUJE!! protoze nelze vypnout M$ pro-hackovaci system jmenem easy share(snadne sdileni) takze nemuzu nastavit prava souborum! :-( no to je nechutny. takze ted musim tahat soubory pres win2000 pres ftp server ... Genialni.. asi bych mel zmenit nazev vlakna na *****... z WIN home....
tttt
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod igz 2. 8. 2006 07:03

Toto co chcete by slo spravit tak, ze by ste si upravili instalaciu Windows napriklad pomocou utilitky nLite alebo jej podobnych. Na beziacom systeme to uz asi nepojde. Je to na uz viazanych prilis vela premennych :(
A prava sa daju nastavovat pod XP Home (rovnako ale aj Pro) cez prikaz "cacl"

//Mývalice: Nepoužívej citaci, když reaguješ na předcházející příspěvek. Je to zbytečné. Jak citovat příspěvky, na které reagujete
igz
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků