Windows Firewall nejde vypnout.

Na téma Windows XP, 2000, Me, 98, 95 a starší

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod pATulJAk 6. 9. 2006 12:01

Nevíte, jak vypnout windows firewall, když mi to nedovoluje ve své nabídce nastavení (viz. obrázek)?
Obrázek
pATulJAk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod christian 6. 9. 2006 12:11

V Ovladaci Panely->Nastroje pro spravu->Sluzby bezi sluzba Brána Firewall / Sdílení připojení k Internetu (ICS)?

mozna,ze to taky dela nejaky skodlivy software.
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod misel1 6. 9. 2006 12:14

a tvoje PC je v síti nebo lokálně? Pokud je v síti (v doméně) může to být doménová politika
Moje hračka? Walther P99 a Sa-58 V
misel1
Junior

Odeslat příspěvekod pATulJAk 6. 9. 2006 12:16

Děkuji. A jak zajistim, aby se ta služba nespouštěla po startu? Jinak PC je v síti, ale dříve to nedělalo.
pATulJAk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mattithjah 6. 9. 2006 14:54

pATulJAk píše:Děkuji. A jak zajistim, aby se ta služba nespouštěla po startu? Jinak PC je v síti, ale dříve to nedělalo.d/quote]

V okně Služby (jak se tam dostaneš popsal christian), tam si jí najdi a nastav "Typ spouštění" na "Zakázáno".
mattithjah
Junior

Odeslat příspěvekod ethano 9. 9. 2006 20:03

misel1 píše:a tvoje PC je v síti nebo lokálně? Pokud je v síti (v doméně) může to být doménová politika
ethano
Junior

Odeslat příspěvekod pATulJAk 10. 9. 2006 09:33

A náhodou nevíš, kde přesně by to v tom gpedit.msc mohlo být?
pATulJAk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ethano 10. 9. 2006 23:07

Konfigurace počítače -> Šablony pro správu -> Síť -> Síťová připojení -> Brána firewall systému Windows -> Standardní profil / profil domény -> Chránit všechna síťová připojení. Ale to funguje pouze v případě, že politika není zděděna z domény.
ethano
Junior