Samovolne zamrzanie Windoze XP Home na Asuse

Na téma Windows XP, 2000, Me, 98, 95 a starší

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Andrew-DC 27. 12. 2006 16:27

zdravim,

od vcera zacina mojmu laptopu pekne prepinat. Hocikedy sa samovolne zasekne, zamrzne windoze a pomoze iba restart ale potom neprejde ani 5min a zamrzne znovu. Spravil som uz dva krat obnovu systemu ale vkuse som na tom istom, sice po obnove ide laptop normalne ale za nejaku hodinku zas windoze zamrzne. Cim by to mohlo byt?
Na tom laptope nemam admin pristup bo je firemny a na sviatky je doma teraz. Ale v Safe mode sa da dostat do admina.

Prosim pomozte mi nejak sa viete :roll: :(
Andrew-DC
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Anonymous 27. 12. 2006 16:40

To už jste čtvrtý, od koho toto slyším. V mém blízkém okolí se to stalo už třem lidem a stalo se to i mně. Zatím tedy jen jednou během půl roku, ale myslím, že to je utilitkou power4gear. Problém může být samozřejmě i jinde, přehřívání, vadná RAM, atd.. Pokud je ještě v záruce, tak reklamovat.
Anonymous

Odeslat příspěvekod Andrew-DC 27. 12. 2006 16:44

ako tento laptop pouzivam uz skoro dva mesiace a vkuse slape normalne, aj cele dni zapnuty na nabijacke a funguje ako hodinky, ale teraz mrzne kedy sa mu zachce. Takze chyba vo windoze to asi nebude co?
Andrew-DC
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Hammerhead 2. 1. 2007 23:30

Takže se přidávám, to samé mám u Aceru, znovu jsem nainstaloval systém, obrazovka Vítá Vás .... a konec, někdy se systém v pohodě natáhne a funguje, ale po restartu to samé. Honza
Hammerhead
Hammerhead
Kolemjdoucí