Problém s aktivací legálních Windows na PC bez netu

Na téma Windows XP, 2000, Me, 98, 95 a starší

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod standahrom 13. 2. 2007 13:20

zdravým právě jsem instaloval windows xp a mám ho legální a tedka mi to píše že za 30 dní mi končí aktualizace a taky když tam chci nainstalovat něco od microsoftu tat mi to hlasí že mám pirátský windows a doma nemám net prosim mohl by mi někdo poradit jak mám tenle roblém vyřešit děkuju

//Mývalice: Upraven název. Předpokládám dle těch 30 dní, že se jedná o aktivaci a ne o aktualizaci. Tipy, jak napsat správný titulek
standahrom
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jackal 13. 2. 2007 13:22

Zavolej na jejich linku. Musí být na CD. :wink:

//Mývalice: Nepoužívej citaci, když reaguješ na předcházející příspěvek. Je to zbytečné. Jak citovat příspěvky, na které reagujete
NB: ACER Aspire 7741G, Intel® Core™ i5-430M 2.27GHz/2.53GHz, Radeon HD 5650, 4GB DDR3 RAM, 500GB HDD, Windows 7 64bit Home Premium, Avast! Internet Security 5
Telefon: HTC HD7, Dell Streak Mini, CoPilot Live 8.2.0.406 - Evropa 2010/03 (17.12.2010), Navigon 2.6.1 - Europe
Jackal
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod piaggio1 13. 2. 2007 13:23

musis si ho aktivovat. ak nemas net, tak cez telefon na bezplatnej linke. cislo mas niekde pri wine alebo na stranke microsoftu
piaggio1
Junior

Odeslat příspěvekod standahrom 13. 2. 2007 13:26

dík
standahrom
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod petopalec 13. 2. 2007 13:45

pre slovensko 0800178278.v čechách neviem.kontaktuj hoc aj priamo prahu len neviem či to nie je číslo faxu-00420261197100 pán Štefka.mne osobne veľmi pomohol
Ľudia, nevešajte hlavy. Zajtra bude HORŠIE!
petopalec
Junior

Odeslat příspěvekod petopalec 13. 2. 2007 13:49

preverené!to číslo je centrála microsoftu.v najhoršom ťa odkážu na aktivačné centrum v hradci králové
Ľudia, nevešajte hlavy. Zajtra bude HORŠIE!
petopalec
Junior

Odeslat příspěvekod Mývalice 13. 2. 2007 18:54

Když dáš ve Windows povel k aktivaci a vybereš po telefonu, určíš stát - tak ti to tam číslo, na který máš zavolat, zobrazí.

P.S.: Promazán OT.
Selhaly-li všechny pokusy, je načase si přečíst návod.
Mývalice
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod RoBman79 13. 2. 2007 19:35

Jj, po telefonu. Uz jsem je taky asi dvakrat tak aktivoval. Sice mozna budes cekat pul hodiny, ale kdyz je to zadaco...
RoBman79
Junior

Odeslat příspěvekod 5koNy 13. 2. 2007 20:36

na Slovensku registarcia cez telefon trva par minut. Sedia tam fak v tomto smere sikovni ludia. Mozem povedat, ze ja im dakujem za ich ochotu.
5koNy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mývalice 13. 2. 2007 23:07

V ČR si voláš s automatem. Ale v případě, že si nevíš rady, si můžeš pokecat i s živým člověkem. :)
Selhaly-li všechny pokusy, je načase si přečíst návod.
Mývalice
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod *Sonny* 14. 2. 2007 19:52

OffTopic:
zrovna vcera mi v praci skoncil disk. Nasledovala kupa noveho, reinstall systemu (Win XP) a hlaska, ze bol vycerpany pocet moznosti aktualizacii. Volam na MS, vysvetlujem, ze to bol prvy reinstall po instalacii (nainstalovane cca. 2 roky) a oni na to:

Po kazdej zmene hardweru na uz nainstalovanych a raz aktivovanych winoch je podmienene telefonickou aktivaciou a je nutne uviest dovod reinstalacie.

Pripada mi, ze MS asi pritvrdzuje aj ked ten cloviecik na telefone nema sancu si overit ci hovorim pravdu :) - alebo zeby zber informacii ?

PS: telefon v SR zdvihli ihned, a vyriesene do 2 min. Som spokojny ...
Ak kontrolu inputu navrhli tak , aby sa nesprávne inputy vyfiltrovali , niektorý objaviteľský idiot vypracuje systém , pomocou ktorého sa nesprávne inputy vyhnú kontrole :)
*Sonny*
Junior

Odeslat příspěvekod venousekh 15. 2. 2007 14:21

To je nějaká blbost. Já jsem své WindowsXP PRo OEM přeinstalovával během půl roku 2 x na úplně novou základní desku , procesor , paměti a grafiku a aktivace proběhla po internetu bez problému. Celkem jsem je během 3 let přeinstalovával asi 5x.

//Mývalice: Nepoužívej citaci, když reaguješ na předcházející příspěvek. Je to zbytečné. Jak citovat příspěvky, na které reagujete
venousekh
Junior

Odeslat příspěvekod _doom 16. 2. 2007 11:56

Nikdy v zivote som na svojom kompe a vlastne ani na nijakom inom tuto hlasku o aktivovani nevidel, preco? :shock: :shock: :shock: a to pouzivam xp od 2001 :P
_doom
Junior