Jaký freeware používáte na čištění registrů?

Na téma Windows XP, 2000, Me, 98, 95 a starší

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Redneck 16. 2. 2007 11:49

Poraďte nějaký výkonný program na čištění registrů, nabídky po spuštění atd... po instalaci Core 2 Duo mi přestal fungovat starý ale dobrý RegCleaner. Jaký používáte Vy?
Redneck
Junior

Odeslat příspěvekod Mike Wazowski 16. 2. 2007 12:00

Článek na toto téma je zde. Doporučit bych mohl RegCleaner.
Mike Wazowski
Junior

Odeslat příspěvekod Redneck 16. 2. 2007 12:07

to je jen přehled, mě spíš zajímají zkušenosti uživatelů... programů na registry jsou desítky to vím.
Redneck
Junior

Odeslat příspěvekod Mike Wazowski 16. 2. 2007 12:12

A v tom zmíněném RegCleaneru nefunguje co? Nebo nejde spustit? Uninstall/install - nic?
Mike Wazowski
Junior

Odeslat příspěvekod Redneck 16. 2. 2007 12:19

Mike Wazowski píše:A v tom zmíněném RegCleaneru nefunguje co? Nebo nejde spustit? Uninstall/install - nic?i/quote]

Nejde spustit, schválně jsem i kvůli Core 2 Duo formátoval disk a dělal čistou instalaci WinXP SP2 Prof. a i po tomhle nejde spustit, zůstane vyset v paměti jako exe, ale neukáže se okno programu. Před upgradem procesoru mi na Celeronu běžel bez problému. Proto hledám náhradu.
Redneck
Junior

Odeslat příspěvekod matt123 16. 2. 2007 12:41

To redneck: stále som mal pocit, že za to že mi nejde regcleaner( v procesoch beží ale okno nikde) :shock: môže to že som zmenil HDD na raid 0 cez pci kartu silicon image!

A ejhla ono to má nejaký súvis c c2d? :shock:

Tiež mám e6600 a regcleaner sa nekoná :D

Síce som neporadil, ale rozšíril som radu tých, čo to potrebujú vyriešiť :D M
matt123
Junior

Odeslat příspěvekod BLUE BULL 16. 2. 2007 12:50

používám ccleaner
BLUE BULL
Junior

Odeslat příspěvekod Mike Wazowski 16. 2. 2007 12:52

Výňatek z Poradny - "... Prý není stavěn na dvoujádrové procesory..." - myšlen RegCleaner - což je zajímavé.
Mike Wazowski
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 16. 2. 2007 13:03

Ahoj,

zdarma a celkem OK je CCLeaner. RegCleaner byl vynikající, ale párkrát jsem zaznamenal problém u Win XP Home, takže jsem jej přestal používat. Dá se vzít i ,,radikál" RegSeeker, anebo je zajímavý (myslím, že ale placený) RegDoctor.

U těchto prográmků je důležité dávat bacha při odinstalaci, občas sebou vezmou i nějaký ten dll, který se hodí i jiným programům ;-)
S pozdravem MgX
MgX
Junior

Odeslat příspěvekod Epe 16. 2. 2007 13:34

Mike Wazowski píše:Výňatek z zurl=http://www.zive.cz/poradna/SubChild.asp?Qst=339437&Main=3]Poradny [/url] - "... Prý není stavěn na dvoujádrové procesory..." - myšlen RegCleaner - což je zajímavé.j/quote]

proc by to bylo zajimave, kdyz uz regcleaner neni nejaky ten patek ve vyvoji? v ty dobe jeste dvou jadrovy procesory nebyly jen tak dostupne...
Epe
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Redneck 16. 2. 2007 13:51

S tím RegCleanerem je to pravda, vývoj je už dávno zastaven - freeware verze a od té doby se opravdu hardware změnil. Zkusím tedy ten CCleaner. Díky
Redneck
Junior

Odeslat příspěvekod Mike Wazowski 16. 2. 2007 15:17

Epe píše:proc by to bylo zajimave, kdyz uz regcleaner neni nejaky ten patek ve vyvoji? v ty dobe jeste dvou jadrovy procesory nebyly jen tak dostupne...

No zajímavé je to v tom, že s Core Duo to normálně funguje. Alespoň mi to jede na cca 4 měsíce "starém" Asusu.
Mike Wazowski
Junior

Odeslat příspěvekod Matonny 16. 2. 2007 17:48

Já používám RegScrubXP v kombinaci s CCleaner
Matonny
Junior

Odeslat příspěvekod Sláva II 16. 2. 2007 21:28

Já používám Registry mechanic a jsem velmi spokojen
Sláva II
Junior

Odeslat příspěvekod sirius1983 29. 12. 2007 18:56

může mi někdo vysvětlit rozdíl mezi čištěním registrů a defragmentací? Dík