Windows update

Na téma Windows XP, 2000, Me, 98, 95 a starší

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod pepina 19. 2. 2007 00:53

Ahoj všem,
mám problém s automatickým oznamováním aktualizací ve Windows, po aktualizaci IE na verzi 7 se neustále v systrey zobrazuje žlutý štít s popiskem "klepnutím zde nainstalujete dostupné aktualizace" po klepnutí se zobrazí standartní okno, které všichni dobře známe, ale v něm není dostupný žádný výběr, je prostě prázdné, restart proběhl už asi 10x stejně tak ruční vyhledání aktualizací stále nic nepomáhá, to připomínání aktualizací se stále zobrazuje a okno je stále prázdné

není možné žeby se Windows zbláznila a myslela si že je co instalovat, třeba při předešlé chybné aktualizaci, protože i když ve správci úloh ručně vypnu wuauclt.exe, během chvilky se spustí znovu, stejně je tomu pokud zakážu autoaktualizace a pak je povolím, zmizí jen nachvilku, jasně že nechci přijít o důležité aktualizace a proto ho nechci uplně vypnout

prosím poradí někdo, ten žlutej štít s bublinou je docela otravnej
pepina
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Berzeger 19. 2. 2007 01:16

Vypni to... Microsoft vydava updaty kazde druhe utery (nebo stredu, ted nevim) v mesici, kdyz si to napises nekam do kalendare, tak na to nezapomenes.
Asus P5Q-Deluxe, Intel Core 2 Duo E8400, 4096MB DDR2 RAM, Sapphire Radeon HD4670, Creative Audigy 2ZS, AOC 22'' widescreen LCD
Zastupce sefredaktora serveru FreeHry.cz a FlashFun.cz
Berzeger
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lauryl 19. 2. 2007 12:05

skús zmazať alebo radšej nejskôr len premenovať celú zložku SoftwareDistribution v zložke Windows. Ale predtým zhoď wuauclt.exe, poprípade to skús v núdzovom režime.
lauryl
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod esion 19. 2. 2007 23:34

zdravim
nedávno jsem si nainstaloval SP2 a dost se mi zpomalil comp,(pomalu nabíhá windows a všechny programy) a naopak hry jse mi nehorázně zrychlily (nehratelně) a nebo nejdou vůbec.Je možné že by to bylo tím SP2?
esion
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod venousekh 20. 2. 2007 06:46

V těch hrách bych si tipnul na to , že ti SP2 povýšil DirectX na verzi 9c zřejmě z nějaké verze 8.

To pomalé nabíhání může dělat cokoli co se ti spouští ze složky Po spuštění , nebo na základě klíčů Run , RunOnce a podobně.....

To by chtělo seznam...
Lenovo Ideapad 5 Pro AMD Ryzen 7, RAM 16 GB , Windows 11 Pro
venousekh
Junior

Odeslat příspěvekod petopalec 20. 2. 2007 07:14

ie7 je stavaný pre vistu!používam ho tiež a po každej aktualizácii mi vypisuje ktoré súbory nebolo možné aktualizovať pretože nemám vistu ale xp.skús cez microsoft update nie windovs update
Ľudia, nevešajte hlavy. Zajtra bude HORŠIE!
petopalec
Junior

Odeslat příspěvekod lauryl 20. 2. 2007 07:25

esion V prvom rade je chybou to, že si ten SP2 nainštaloval na už zabehnutý win XP. Dá sa očakávať, že s tým budeš mať viac problémov. Nemalo by to tak byť, ale odporúčam dávať SP2 len na čistú inštaláciu win a dalšie aplikácie inštalovať už na SP2. Tým máš o veľa problémov menej....
lauryl
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dorwin 20. 2. 2007 08:03

No moj (overeny) postup instalacie PC je nasledovny:

1. instalacia Win XP (SP1)
2. aktualizacia cez internet (vsetko, az po SP2)
3. instalacia SP2
4. aktualizacia cez net (zvysok updatov)
5. firewall, drivery...

na jednom PC kupenom v hypermarkete som bez bodu 2 vobec nenainstaloval SP2. A to som si myslel, ze je to kumulativne...

Peter
dorwin
Junior

Odeslat příspěvekod esion 20. 2. 2007 11:55

venousekh píše:V těch hrách bych si tipnul na to , že ti SP2 povýšil DirectX na verzi 9c zřejmě z nějaké verze 8.

To pomalé nabíhání může dělat cokoli co se ti spouští ze složky Po spuštění , nebo na základě klíčů Run , RunOnce a podobně.....

To by chtělo seznam..../quote]


9.c jsem měl od te doby co mam tento comp,tedy i před instalací SP2, a jsou to hry ktere mi naněm ještě před SP2 jely (max rok staré),ale možná i tam někde bude chyba :|

Seznam bych mohl poslat,jak na mail?
jinak ty klíče Run a RunOnce ani nevím co to znamená :|
esion
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod esion 20. 2. 2007 12:04

lauryl píše:esion V prvom rade je chybou to, že si ten SP2 nainštaloval na už zabehnutý win XP. Dá sa očakávať, že s tým budeš mať viac problémov. Nemalo by to tak byť, ale odporúčam dávať SP2 len na čistú inštaláciu win a dalšie aplikácie inštalovať už na SP2. Tým máš o veľa problémov menej....
esion
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod petopalec 20. 2. 2007 22:27

ale pepine ste tymto nepomohli))
Ľudia, nevešajte hlavy. Zajtra bude HORŠIE!
petopalec
Junior

Odeslat příspěvekod petopalec 20. 2. 2007 22:33

apropo ::ak niekto vlastní oficiálny win xp žiadny problém sa nerieši!!a na zlodejov softu je tu zbytočné čo len písmenko.preco kua dvadsiatim milionom uživatelov xp ide ale len pár lobkárov čo sa ulakomili na nejaké fckgw-rhqq2 atď to furt nefunguje? ukradneš auto - tri roky kriminálu : ukradneš soft dal by som vás na dvojnásobok!!neriešte problémy zlodejov pls
Ľudia, nevešajte hlavy. Zajtra bude HORŠIE!
petopalec
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků