Nenabiha XP, pri startu se kousne, v nouzovem jede,co s tim?

Na téma Windows XP, 2000, Me, 98, 95 a starší

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Viktorfc 1. 3. 2007 08:46

Nazdar, mam docela problem, mame v praci, pul roku stary PC, pred mesicem se mi stalo poprve, ze mi nesel nastartovat prvni windows a potom se sekal jeste pred zacatkem nabihani win, odvezl jsem ho do servisu. Na druhy den mi rekli, ze ho zapnuli a celou dobu co tam byl (nekolikrat ho i restartovali) vse nabihalo jak ma, nepochopil jsem, ale rikam dobry, funguje, nebudu z toho delat rodeo. A dnes rano to zacalo delat znovu. Zajimave je, ze v nouzovem rezimu nabiha bez problemu (pokud se k nabidce nouzoveho rezimu vubec dostanu), v nouzovem rezimu jsem to protahnul Spy-botem, ad-awarem, NODem, vse ciste. Nevim, jestli nebude problem v hardwaru. Poradte mi prosim, diky Viktor. :cry:
Na svém pracovišti jsem bohem, všichni ví, že existuji, ale ještě mě nikdo neviděl.
Viktorfc
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kroxigor 1. 3. 2007 09:00

no možná problém s nějakým ovladačem (v nouzovém režimu se většinou nenatahujou)

je to PC připojeno do sítě?
aktualizujete pravidelně? (možná to způsobila některá aktualizace)
zkontrolujte jestli máte DMA přenos u HDD a CD/DVD mechaniky
Kroxigor
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cabaczech 1. 3. 2007 09:07

odinstaluj v nouzovem rezimu ovladace desky, grafiky a zvukovky....pak to zkus najet normalne a kdyz to pujde, tak ty ovladace znova nainstaluj
DFI Infinity nF Ultra II - M2/G, AMD Athlon 64 X2 4000+ (2048 L2 :-)), 2x512MB DDRII 800MHz GEIL Ultra (4-4-4-12), VGA GigaByte 7900GT 256MB DDR3 (NX79T256DP-RH), Zvuk X-Fi Xtreme, TV Leadtek TV2000 XP Expert, Zdroj ENERMAX LIBERTY 400 W
cabaczech
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Viktorfc 1. 3. 2007 09:47

Je to pripojene k siti, aktualizace jsou pravidelne. Vyzkousim uvidim.
Na svém pracovišti jsem bohem, všichni ví, že existuji, ale ještě mě nikdo neviděl.
Viktorfc
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků