IE maximalizovane okno

Na téma Windows XP, 2000, Me, 98, 95 a starší

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod srato 4. 3. 2007 11:43

Mam problem s IE (ostatne kdo by nemel) Nevim jak nahodnym zpusobem generuje Windows velikost oteviranych explorerovych oken :), ale mne se malokdy stava ze by mne je oteviral maximalizovane. Jde to nekde nastavit? Na cem je to zavisle?
srato
Junior

Odeslat příspěvekod TheTOM_SK 4. 3. 2007 11:51

IE si pamate velkost podla posledneho zavreneho IE okna.
Taktiez je ho mozne zavriet drzanim CTRL + subor - zavriet.
TheTOM_SK
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod srato 4. 3. 2007 11:58

problem mne dela hlavne okno ktere se otevira po zvoleni "Otevrit v novem okne" vzdy se otevre v nepouzitelne velikosti
srato
Junior

Odeslat příspěvekod TheTOM_SK 4. 3. 2007 12:04

Aha, no ja pouzivam IE7, kde sa nove okno otvori ako tab (zalozka), u IE6 neviem, sorry.
TheTOM_SK
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod bbob 4. 3. 2007 12:08

Nevím jak teď, už pár roků používám Operu, ale před tím jsem dostal tuto radu. Otevřít IE, myší ho roztáhnout přes obrazovku a zavřít přes soubor-zavřít. Pak si prý pamatuje poslední velikost a do tý otvírá i další okna, ale není to zase maximalizovaný.
bbob
Junior

Odeslat příspěvekod venousekh 4. 3. 2007 12:17

Intel Dual Core 2 E2180 , deska GB P35-DS3L , 2x1024 MB DDRII dual channel 800MHz Extreme, ATI Radeon HD 3650 512MB DDR3 , Seagate 160GB SATAII + Seagate 250GB SATAII , DVDRW LG H22N , Windows 10 Pro ( or Lenovo B580 , Windows 10 Pro )
venousekh
Junior

Odeslat příspěvekod srato 4. 3. 2007 12:45

bbob píše:Nevím jak teď, už pár roků používám Operu, ale před tím jsem dostal tuto radu. Otevřít IE, myší ho roztáhnout přes obrazovku a zavřít přes soubor-zavřít. Pak si prý pamatuje poslední velikost a do tý otvírá i další okna, ale není to zase maximalizovaný.n/quote]

vyzkouseno, v mem pripade to bohuzel nefunguje. Pokud prejdu na verzi IE 7 prijdu pri preinstalovani o oblibene?
srato
Junior

Odeslat příspěvekod venousekh 4. 3. 2007 12:51

Nepříjdeš.
Intel Dual Core 2 E2180 , deska GB P35-DS3L , 2x1024 MB DDRII dual channel 800MHz Extreme, ATI Radeon HD 3650 512MB DDR3 , Seagate 160GB SATAII + Seagate 250GB SATAII , DVDRW LG H22N , Windows 10 Pro ( or Lenovo B580 , Windows 10 Pro )
venousekh
Junior

Odeslat příspěvekod oldbrowser 4. 3. 2007 13:12

Také mě toto chování nově otevřených oken rozčilovalo. Rady, podobné té, kterou uvádí TheTOM_SK, mi nepomohly.
Ale naprosto spolehlivě pomáhá free program IE New Window Maximizer 2.4.0.1 (možná je již novější verze).
oldbrowser
Junior

Odeslat příspěvekod JRD 4. 3. 2007 13:18

On si IE6 pamatuje těch naposledy otevřených oken několik takže to co psal TheTOM_SK hned nazačátku je použít několikrát to znamená otevřít více oken a po jednom nastavit myší velikost a zavřít. Funguje to dokud to zase některá stránka opět nezvětší.

Dají se na to stáhnout prográmky které velikost hlídají, kdysi dávno jsem si takový prográmek musel sám napsat ale dnes je jich již dost.
Jarda / Nemám rád oslovení v množném čísle.
JRD
Pokročilý