řecké Windows XP do češtiny

Na téma Windows XP, 2000, Me, 98, 95 a starší

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Easidor 26. 3. 2007 10:40

ahoj chtěl bych se zeptat, dostal se mi do ruky pocitac s nainstalovanyma woknama ale recky (vsechno recky), je nejaky zpusob jak tam dostat cestinu?
Easidor
Junior

Odeslat příspěvekod Gappa 26. 3. 2007 10:46

Tuším, že existuje CZ language pack, ale nevim, kde jsem ho viděl :)
Gappa
Junior

Odeslat příspěvekod johny22 26. 3. 2007 11:05

Nedavno som riesil podobny problem: taliancinu prehodit aspon na anglictinu. Da sa to len ak pôvodne bol windows angl a na neho sa potom doinstalovala grectina formou language packu. Tak je to aj so slovencinou. Grecky win neviem ci je originalne prelozeny alebo to je je rieseny language packom. Volal som aj do MS, ale ich odpoved bola, ze pokial je ten taliansky win OEM, tak to nepojde. Mozno pri krabicovej verzii by to islo, ale silne pochybujem.
johny22
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vladimir 26. 3. 2007 11:26

Já jsem to několikrát řešil u německých Windows jednoduše tak, že jsem nainstaloval české windows a aktivoval jsem je tím německým klíčem.

Asi to není úplně košér, ale funguje mi to zcela bez problémů i při zapnutých automatických aktualizacích a všech ověřováních pravosti systému.

Problém může být u laptopů dodávaných s recovery CD - to by sis musel sehnat české recovery CD pro daný druh laptopu - tyto recovery verze používají jiné aktivační klíče než OEM a krabicové verze.
A navíc jsou dvě verze klíčů - CD s integrovaným SP2 mají odlišný klíč než starší verze.
vladimir
Expert