Deaktivace kombinace kláves pro funkci Jedním prstem

Na téma Windows XP, 2000, Me, 98, 95 a starší

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod .: Dave :. 8. 4. 2007 20:28

Buďte zdrávi, nevíte někdo, jak vypnout reakci na 5x za sebou stisknutý Shift? PC vždy pípne a vykočí na mne okno "Funkce Jedním prstem" s textem "Stisknutím klávesy Shift pětkrát za sebou zapnete funkci Jedním prstem. Funkce Jedním prstem vám umožní používat klávesy Shift, Ctrl, Alt nebo klávesu s logem Windows stisknutím jediné klávesy. Chcete-li zachovat funkci Jedním prstem, klepněte na tlačítko OK. Chcete-li zrušit funkci Jedním prstem, klepněte na tlačítko Storno. Chcete-li deaktivovat kombinaci kláves pro funkci Jedním prstem, klepněte na tlačítko Nastavení". Tlačítko nastavení bohužel nevyvolá žádnou odezvu. Zkusil jsem to i přes "Ovládací panely -> Možnosti usnadnění -> Konfigurovat systém Windows pro potřeby uživatelů se zrakovým, sluchovým nebo pohybovým postižením", ale dozvím se jen, že mi ve složce system32 chybí soubor accwiz.exe. Nevíte někdo jak to vypnout nějak jinak?
.: Dave :.
Junior

Odeslat příspěvekod Iol 13. 4. 2007 15:11

da se to vypnout... ja to udelal tak, ze jsem veskera rozsireni pro postizene odinstaloval (odebrat programy, zobrazit soucasti windows) a bylo to... tusim jsem to delal kvuli nejake parbe kde se strilelo shiftem:-)
Go go, google...
Iol
Junior

Odeslat příspěvekod Ansam 13. 4. 2007 17:34

Dá sa to vypnúť tak, že slačíš dve klávesy naraz, napr: CTRL+SHIFT a vypnutie bude signalizované hlbokým pípnutím.
Ansam
Mírně pokročilý