ready boost & win xp

Na téma Windows XP, 2000, Me, 98, 95 a starší

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod slivmi 6. 5. 2007 23:04

zdravim,
chtel bych se zeptat zda-li existuje nejaka utilitka podporujici read boost i pod win xp. Nekde jsem slysel ze neco takove existuje ale nic konkretniho jsem tedy nenasel.
Za pripadnou odpoved predem diky
slivmi
Junior

Odeslat příspěvekod Piiitr 7. 5. 2007 00:38

Někde už se tady něco myslím řešilo.. ale to je jedno.. Každopádně pokuď máš 2GB a víc paměti, tak je to zbytečnost.. Jinak ale myslím že v XP to rozhejbat nepujde...
Piiitr
Junior

Odeslat příspěvekod Aonym 7. 5. 2007 07:33

nene, neexistuje, jestli si slyšel, tak jsou to jen fámy :-)
Aonym

Odeslat příspěvekod slivmi 7. 5. 2007 09:41

to je skoda, sice mam na notebooku 1.5 giga ram ale disk je stejne pomaly pri spousteni ruznych programu. A do Vist prozatim urcite nedju jsme je zkousel a c2d s 1GB ram a bylo to otresne pomale
slivmi
Junior

Odeslat příspěvekod wojta 7. 5. 2007 11:46

Mohl bys zkusit dát junction (symlink) např. C:\Windows\Prefetch na flashku F:\Prefetch.

Utilita na junctions:
http://www.rekenwonder.com/linkmagic.htm

Otázka je, jestli to něco přinese. Těžko říct.
C:\>ver
MS-DOS Version 5.00
wojta
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Ageran 7. 5. 2007 11:50

slivmi píše:to je skoda, sice mam na notebooku 1.5 giga ram ale disk je stejne pomaly pri spousteni ruznych programu. A do Vist prozatim urcite nedju jsme je zkousel a c2d s 1GB ram a bylo to otresne pomale

Tak to se mi nezdá, Visty mám na Celeronu M 440 s 1GB ram (z toho si 128MB bere grafika) a jede to stejně rychle jako XP :)
A doma jedu na Athlon XP 1600+ a 768MB ram a taky mi to tak pomalé nepřijde... ale možná je to otázka zvyku ;)
Ageran
Mírně pokročilý