Nákup Procesoru

Procesory Intel, AMD a ostatní

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Bendy12 3. 1. 2022 00:15

Zdravím vás. Objednal jsem procesor do staršího notebooku. Mělo to stát včetně zásilkovny 2930kč, ale následující den jsem si objednávku rormyslel a zrušil, což bylo na tomhle eshopu vpořádku. Bylo to začátkem listopadu. Najednou mi po měsíci bez upozornění odeslali zásilku s tím samým procesorem, ale už za vyšší cenu a to za 3430. Ale já jsem procesor objednával za starou cenu, tak kdyby jsem měl o to zájem, tak seriozní prodejce vám to prodá za starou cenu, za kterou jsem to objednal. Tak jsem se koukal a ceny na jejich webu se dosti zvýšili bylo to z webu battery.nabizi.cz píšu to tu aby si dali případní zákazníci na ně pozor. Ptal jsem se prodejce co to je za zásilku a on jen odpověděl, že je to ten procesor a nic víc nekomunikuje. Zásilka přišla těsně před vánoci do zásilkovny, ale zítra se vrací zpět odesílateli. Co si o tomhle jednání myslíte? Co když budou chtít vynaložené peníze za zásilkovnu? Píšou když se jim vrátí zásilka požadují zaplatit 100kč Ale neobjednal jsem to a notebook pro který byl procesor určený už nemám. Děkuji za odpovědˇ
Bendy12
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod KineCZek 3. 1. 2022 06:22

Mně zní první věta tedy celkem dost jasně.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN

Odeslat příspěvekod Melanie 3. 1. 2022 09:52

Pokud jste objednávali na začátku listopadu, pravděpodobně se jednalo o akci v rámci Černého pátku. A to je doba, kdy se věci často zamotávají. V těchto obdobích si neobjednávám nic jiného, protože mám nakonec více problémů. :-]
Melanie
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod meda2016 3. 1. 2022 12:46

Přeprodejce z Ali... je na to sám, občas se chyba vloudí.
Už první rozhodnutí opravit starý NB vyměnou CPU nebylo dobré - ten sám o sobě nedochází.
meda2016
Junior

Odeslat příspěvekod Bendy12 3. 1. 2022 13:32

O žádný černý pátek se nejednalo ani zboží v akci. Za uvedenou cenu se procesory prodávali dlouhodobě až pak došlo ke zdražení. Procesory v notebooku běžně měním, není to žádný problém. A děkuji moc za vaše odpovědi
Bendy12
Kolemjdoucí