Intel, alebo AMD

Procesory Intel, AMD a ostatní

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Palo18 30. 9. 2005 11:03

Dik za rady, idem to presúmať
Palo18
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod AndrewJ 30. 9. 2005 11:05

Tomcat píše:Neco jsem prehledl nebo jsi vynechal disk? Jinak dle meho nazoru dobry navrh, ale s diskem se do toho jeho limitu nevejde....


autor to chtěl bez HDD, monitoru a OS
AndrewJ
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomcat 30. 9. 2005 11:10

AndrewJ píše:
Tomcat píše:Neco jsem prehledl nebo jsi vynechal disk? Jinak dle meho nazoru dobry navrh, ale s diskem se do toho jeho limitu nevejde....


autor to chtěl bez HDD, monitoru a OSS/quote]

Ojojoj, pravda. Jsem prehledl ten jeho druhy prispevek, v tom prvnim sem totiz cetl ze chce celou sestavu. Sypu si popel na hlavu :(
Tomcat
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod yZal 30. 9. 2005 11:11

on hovoril o 99% vsetkych aplikacii a nie ze ich predbehne o 99% co je riadny rozdiel. takze nabuduce lepsie citat :wink:
yZal
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jezis007 30. 9. 2005 11:12

i tak to sou amd bachorky pred spanim...
jezis007
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod AndrewJ 30. 9. 2005 11:13

jezis007 píše:i tak to sou amd bachorky pred spanim...

důkaz? aspoň jeden....
AndrewJ
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Calhoun 30. 9. 2005 11:13

Jakozto ortodoxnimu Intelarovi ktery jede pouze na deskach, cipsetech a CPU od Intelu a o AMD si mysli ze je to deklas i kdyby ty svoje CPU posazeli zlatem a davali zdarma se mi to rika tezko ale.... Intela neber :)

Pro bezne domaci pouziti (hry, inet, office, koukani na filmy, mene narocna prace s grafikou a videem, apod.) Ti dneska sestava postavena na CPU od AMD a cipsetu od Nvidie poslouzi lip. Za stejne penez dostanes vetsi a lepsi hodnotu.

Ta sestava jak Ti ji popsal DDoom je vcelku fajn (na AMD :lol: ) a urcite nakupem neceho takoveho neudelas chybu.
Calhoun
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Calhoun 30. 9. 2005 11:15

to jezis007:
Mas nejaka cisla? Zadne debilni syntetiky typu Sandra nebo PCMark ale relevantni hodnoty postavene na duveryhodnych testech? Mas kulovy, akorat blbe kecas a snazis se flamovat. Tahni, nigga.... :)
Calhoun
Pokročilý
Uživatelský avatar