AMD koupilo ATI ?!

Procesory Intel, AMD a ostatní

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Oops! 7. 7. 2006 13:05

Tak jsem dneska narazil na zprávu, že AMD koupilo ATI, hmm :shock:. Víte někdo o tom více ?
Oops!
Pokročilý

Odeslat příspěvekod decried 7. 7. 2006 13:09

A kde si na to narazil?
Make it idiot proof and someone will make a better idiot.
decried
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod LUC.key 7. 7. 2006 13:11

http://www.cdr.cz/

...ted sem si to precetl ale moc tomu neverim
Kdyby nekdo doma mel stare elektronky kterych se chce zbavit, tak se mi prosim ozvete, za ty lepsi zaplatim! ...sbiram, bastlim

„Když neodskočíš z cyklu programu, nikdy nebudeš v podprogramu.“ == „Odvážnému štěstí přeje.“
LUC.key
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Oops! 7. 7. 2006 13:22

jj na cdr. Ani by mě to nepřekvapilo..pořád se psalo o finančních problémech ATI, i když AMD taky na tom nikdy nebylo dobře :)
Oops!
Pokročilý

Odeslat příspěvekod FaZZy 7. 7. 2006 14:53

Jsem v šoku.:shock: No uvidíme jestli to výjde oficiálně.
Static X, Hypocrisy, In Flames, SoulFly, Sepultura,Dark Tranquility,.. 4ever :twisted:
OC: Athlon 3000+ 1,8GHz@2,8GHz
A? učiníš co chceš, stejně toho budeš litovat.
Max Cavalera je metalový Bob Marley
FaZZy
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Ripper-CZ 7. 7. 2006 15:08

A budou se jmenovat AMI nebo ATD? :)
Ripper-CZ
Junior

Odeslat příspěvekod Black_Arrow_CZE 7. 7. 2006 15:14

mam auto // mam mobil s GPS // mam notebook // mam počítač a baví mě vařit ;). Proto si myslím, že můžu trochu důstojně operovat ve fórech na: živě,autorevue,mobilmania,navigovat a šéfkuchař. Děkuji ;)
Black_Arrow_CZE
Junior

Odeslat příspěvekod christian 7. 7. 2006 15:18

Intel pak koupi nVidii a je to 8)
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod Oops! 7. 7. 2006 15:22

christian píše:Intel pak koupi nVidii a je to 8)
A všechno to pak koupí Microsoft :mrgreen:
Oops!
Pokročilý

Odeslat příspěvekod LUC.key 7. 7. 2006 15:22

Christian píše:Intel pak koupi nVidii a je to

tak, a nakonec se stejne budou rafat porad ty stejne tabory AMD-ATI vs. Intel-nVidia :P
Kdyby nekdo doma mel stare elektronky kterych se chce zbavit, tak se mi prosim ozvete, za ty lepsi zaplatim! ...sbiram, bastlim

„Když neodskočíš z cyklu programu, nikdy nebudeš v podprogramu.“ == „Odvážnému štěstí přeje.“
LUC.key
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Puchino 7. 7. 2006 15:29

No neviem neviem ci je to tak jednoduche. Podla mna zanikne prirodzena konkurencia. Kdezto doteraz bolo mozne volit z 4 mopznosti:
AMD-ATI
AMD-nVidia
Intel-ATI
Intel-nVidia
po kupe (ak je to skutocne tak) zostanu uz iba moznosti
AMD-ATI
Intel-nVidia
kedze firma patriaca AMD (ATI) urcite nebude vyrabat pre konkurenciu a ak aj bude tak urcite menej kvalitne zalezitosti ako pre materske AMD a teda konbibnacia Intel-ATI zrejme strati opodstatnenie.
Pochopitelne Intel nebude chciet zaostat v tomto segmente trhu ktory nie je zanedbatelny a pravdepodobne sa niakou formou spoji s nVidia.

Podla mna je to neprirodzeny zasah do trhu a narusenie prirodzenej sutazivosti a konkurencieschopnosti a pripad zrely pre protimonopolny urad. Z ekonomickej stranky.

Z technickej stranky bude pravdepodobne mozne "sit" graf. karty viac na mieru procesorom a chipsetom co bude mat za nasledok vyssi vykon co je fajn.

Otazka je ako by sa sklbila ekonomicka stranka z technickou. Je mozne ze budu vykonnejsie zostavy ale za cenu ze budu drahsie kedze bude mozne viac mavat trhom.

.....vsetko ma svoje pre aj proti.
Bart wrote: I will use Google befor asking dumb questions.
Puchino
Junior

Odeslat příspěvekod laky18 7. 7. 2006 17:24

neboj nic, podla mna tvoj scenar nenastane. skor to vidim ako lepsiu optimalizaciu ati pre amd. svoje trhy si predsa nebudu kazit. a museli by zmenit paticu na grafiky, co je teraz nemyslitelne. takze tak, inak znacky sa menit nebudu a kazdy pojde svojou cestou, avsak aho vravim lepsia optimalizacia.

PS: Intel nema na to aby kupil nVidiu :-B
laky18
Junior

Odeslat příspěvekod hans216 7. 7. 2006 17:27

už vidím nápisy v budoucnu na grafikách ATI: "Optimalized for AMD"
hans216
Junior

Odeslat příspěvekod Kyosuke 7. 7. 2006 17:30

hans216 píše:už vidím nápisy v budoucnu na grafikách ATI: "Optimalized for AMD"A/quote]

Domnívám se, že to se nestane. V AMD se totiš s největší pravděpodobností nachází alespoň jeden člověk, který umí anglicky lépe. :-D :-B
Kyosuke
Junior

Další stránka