Tak kdy přijdou ty velké slevy?

Procesory Intel, AMD a ostatní

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod epidem 25. 7. 2006 11:24

Weny Sky píše:proc by ti ho meli prodavat v CzechComputeru za 1900,- kdyz na sklade maji procesory, ktere koupili v dobe, kdy jejich cena byla vyssi?

Skladem mají 1, slovy JEDEN. Pokud nechaj cenu tak, jak je teď, tak jim od normálního člověka, kterej se podívá i na ceny jinejch šopů nepřijde ŽÁDNÁ objednávka. Teprve když nastavěj konkurenceschopnou cenu, tak můžou začít zase rejžovat...

Asi spoléhaj na to, že u nich nakupujou troubové a ty se nestyděj "okrádat".
epidem
Junior

Odeslat příspěvekod neradil 25. 7. 2006 11:36

Vážně mě to přestává bavit. Laskavě si nechte výrazy " okrádat " a podobné pro jiné příležitosti. A jestli jste tak chytrý, založte si také PC shop a dávejte zboží třeba zdarma. Vaše věc.
P.S. Nejsem žádným způsobem spojen s CzechComputorem. To aby nevznikl flame.
Jen mne štve takový slovník. Asi neznáte co které slova znamenají. Zkuste si doplnit vzdělání.
Pominu to, že je to trestné, ale vy jste schován v anonymitě, že? Hrdino!
neradil
Junior

Odeslat příspěvekod epidem 25. 7. 2006 11:40

Nenechám. Trestné to není, ani jednou jsem neřekl, že někoho okrádají.

A o polovinu vyšší cena pro mě prostě zlodějina je. Těpéro sombréro :-)
epidem
Junior

Odeslat příspěvekod Adisis 25. 7. 2006 11:44

vždyt je
kolik?
Adisis
Junior

Odeslat příspěvekod FaZZy 25. 7. 2006 11:50

epidem píše:
Weny Sky píše:proc by ti ho meli prodavat v CzechComputeru za 1900,- kdyz na sklade maji procesory, ktere koupili v dobe, kdy jejich cena byla vyssi?

Skladem mají 1, slovy JEDEN. Pokud nechaj cenu tak, jak je teď, tak jim od normálního člověka, kterej se podívá i na ceny jinejch šopů nepřijde ŽÁDNÁ objednávka. Teprve když nastavěj konkurenceschopnou cenu, tak můžou začít zase rejžovat...

Asi spoléhaj na to, že u nich nakupujou troubové a ty se nestyděj "okrádat".t/quote]

podle mě se chovají úplně normálně když nakoupím zboží v době kdy bylo drahé tak budu chtít aby se mi to vyplatilo. Nemám strach že by někdo ten procesor nekoupil. Věřím tomu že když ty budeš něco prodávat třeba procesor tak se toho chudáka který ho bude ot tebe kupovat pokusíš "oškubat".
Static X, Hypocrisy, In Flames, SoulFly, Sepultura,Dark Tranquility,.. 4ever :twisted:
OC: Athlon 3000+ 1,8GHz@2,8GHz
A? učiníš co chceš, stejně toho budeš litovat.
Max Cavalera je metalový Bob Marley
FaZZy
Pokročilý

Odeslat příspěvekod epidem 25. 7. 2006 11:56

FaZZy : chovají se normálně hloupě, ale je to jejich věc :-)

samozřejmě se jim to nevyplatí, protože lidi, který na ty slevy čekali, to koupěj jinde, NE U NICH

že neprodělaj na tom jednom procesoru je směšné, když zároveň přijdou o další potenciální zákazníky, který u nich mohli koupit třeba i celej komp (třeba o mě :-))

někdy je lepší chvilku prodělávat, abys pak vydělal ještě víc
epidem
Junior

Předchozí stránka