AMD a ATi spolu

Procesory Intel, AMD a ostatní

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod allcon 25. 7. 2006 09:47

jak tak tedka pozoruju tak je tu takova AMD euforie.....ne ze by mi to vadilo sem take priznivec AMD.

proste INTEL fuj
jakto ze MS este porad existuje :-O
-------------------------
Kubuntu 7.04 AMD64 Orleans|Asus m2n-e nforce 570 ultra|western digital 160 GB sata2
allcon
Junior

Odeslat příspěvekod Oops! 25. 7. 2006 09:58

allcon píše:proste INTEL fuj
Toto je kvalitní názor. Dávám 10 bodů.
Obrázek
Oops!
Pokročilý

Odeslat příspěvekod FaZZy 25. 7. 2006 10:01

allcon píše:jak tak tedka pozoruju tak je tu takova AMD euforie.....ne ze by mi to vadilo sem take priznivec AMD.

proste INTEL fuj

já jsem zastánce AMD ale příští procesor který koupím bude CONROE intel :P
Static X, Hypocrisy, In Flames, SoulFly, Sepultura,Dark Tranquility,.. 4ever :twisted:
OC: Athlon 3000+ 1,8GHz@2,8GHz
A? učiníš co chceš, stejně toho budeš litovat.
Max Cavalera je metalový Bob Marley
FaZZy
Pokročilý

Odeslat příspěvekod allcon 25. 7. 2006 10:09

4 FaZZy: mno ted sem koukal na alza, INTEL Core2 extreme x6800 s jadrem conroe XE.

v zivote bych za CPU nedal 29000,- !!!
stejne kdyz si koupis Conroe a mel by si tam stejne HDD a stejnou pamet tak ti vykon tolik nenaroste.......(jako kdyby si z Intel pentium mmx 166 Mhz upgradnul na ninejsi AMD co pouzivas) a rozdil cen je mensi nez conrou/ninejsi AMD

můj názor chudáka
Kubuntu 7.04 AMD64 Orleans|Asus m2n-e nforce 570 ultra|western digital 160 GB sata2
allcon
Junior

Odeslat příspěvekod Uživatel 25. 7. 2006 15:35

allcon: momentalne ovsem lepsi koupe nez FX-62 :)

Jsem docela zvedavy, jak se bude v budoucnu "darit" ATI...
Uživatel
Junior

Odeslat příspěvekod allcon 26. 7. 2006 07:53

já jen doufám, že ty tři písmena ATI budu pořád výdávat na GK i chipsetech, a že se ATI nepřejmenuje......to by podle mě bych chybný tah AMD, protože si ATI vydobila velmi slušné jméno.

4 uživatel: FX-62 bych si taky nekoupil, pac nikdy ve stejnou dobu nehraju dooma 3, neripuju video,nevypaluju na dvd-ramku,zárověn nepočítám 50 faktoriálů apodobně :D

k čemu by ti to bylo, kdyby si tohle všechno udělal za 2 minuty a zbytek dne nudil....:D :D
allcon
Junior

Odeslat příspěvekod Uživatel 26. 7. 2006 09:10

80 procent cipsetu ATI bylo urceno pro Intel a jestli se prejmenuji nebo ne, to je celkem jedno (spis ano), jina vec jsou grafiky, mozna to malo sleduji, ale vsude se mluvilo jen o integrovanych, z cehoz nemam prave dobry pocit.
Uživatel
Junior

Odeslat příspěvekod FaZZy 26. 7. 2006 09:16

ale vsude se mluvilo jen o integrovanych, z cehoz nemam prave dobry pocit.

Toto mě taky děsí, ale zase AMD jde o zisk a proto si myslím proč by se vzdávaly dálší možnosti vydělávat peníze.

Název ATI úplně nezanikne bude divize ATI.
Static X, Hypocrisy, In Flames, SoulFly, Sepultura,Dark Tranquility,.. 4ever :twisted:
OC: Athlon 3000+ 1,8GHz@2,8GHz
A? učiníš co chceš, stejně toho budeš litovat.
Max Cavalera je metalový Bob Marley
FaZZy
Pokročilý

Odeslat příspěvekod LUC.key 26. 7. 2006 09:22

To me taky trochu strasi... navic...cetli ste stanovisko nVidie ?

Naše strategie je zůstat vedoucím hráčem na poli GPU. GeForce je jedničkou v oblasti GPU. Quadro je jedničkou na poli profesionálů. Jedničkou ve svých segmentech jsou i SLI a nForce. Naše výrobky jsou určeny jak pro Intel, tak pro AMD a dnešní oznámení jen podporuje naši strategii,"

zdroj PCT

...donuti k zamysleni :-/
Kdyby nekdo doma mel stare elektronky kterych se chce zbavit, tak se mi prosim ozvete, za ty lepsi zaplatim! ...sbiram, bastlim

„Když neodskočíš z cyklu programu, nikdy nebudeš v podprogramu.“ == „Odvážnému štěstí přeje.“
LUC.key
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Breaker 31. 7. 2006 17:42

nedonuti, proste je to tak. ;)
#ledžendery
Breaker
Junior

Odeslat příspěvekod milsimr 1. 8. 2006 12:10

Nevím pánové kde jste to vzali, ale kde jste přišli na to, že se AMD bude slučovat s ATi? Já osobně bych řekl, že tohle budou pouze něco jako přímá spolpráce na vývoji, AMD bude v ATi navrhovat převážnou část svých čipsetů, ale pochybuji, že bude kecat do řemesla ATi, tj. GPU-
Administrátor fóra Živě.cz.
milsimr
Administrátor

Odeslat příspěvekod FMG.sk 1. 8. 2006 12:15

Intel Core Duo da AMDckarom na ****** :D
FMG.sk
Junior

Odeslat příspěvekod LUC.key 1. 8. 2006 12:30

milsimr: tak si precti treba toto:
http://cdr.cz/a/novinky/starsi/933
http://www.pctuning.cz/index.php?option ... &Itemid=67

GPU zcela urcite bude na ATi :) o tom zadna...
Kdyby nekdo doma mel stare elektronky kterych se chce zbavit, tak se mi prosim ozvete, za ty lepsi zaplatim! ...sbiram, bastlim

„Když neodskočíš z cyklu programu, nikdy nebudeš v podprogramu.“ == „Odvážnému štěstí přeje.“
LUC.key
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod milsimr 1. 8. 2006 18:48

No tak tohle je opravdu mazec.. No, já jenom doufám, že z toho vzejde dobro a velká konkurence pro zbývající hráče na tomto poli - tj. Intel a NVidia. AMD by tímto odkoupením ATi mohlo a nejspíš i hodně získá, hlavně na poli čipsetů pro své procesory. Kdo jiný, než tvůrce svých procesorů by mohl lépe vytvořit odpovídající čipset? Ještě by pak za nějakou čas mohlo AMD takto odkoupit například firmu SiS a VIA a bude :D... No každopádně doufám v konkurenci a taktéž doufá, že NVidia nepřestane AMD podporovat co se týče čipsetů a modlím se, aby nedošlo na rozdělení dvou táborů, kdy bude možné systémy postavené na platformě AMD osazovat pouze grafickými kartami od firmy ATi - ne že bych proti ATi něco měl, v současné době kralují nebýt karet GX2 od NVidie, ale myslím si, že by měla zůstat určitá "svoboda" výběru - když chci AMD, ok, proč ne, ale chci mít na výběr jestli investuji do grafiky od ATi nebo od NVidie popř. od Matroxu.
Administrátor fóra Živě.cz.
milsimr
Administrátor

Odeslat příspěvekod Nexus_sk 4. 8. 2006 23:47

FMG.sk píše:Intel Core Duo da AMDckarom na ****** :D

O tom dost silne pochybujem, ale mozno tomu bude tak prvych par mesiacov a potom si vacsina ludi, ktory to kupili budu trieskat hlavu o stenu :). (moj nazor)
Nexus_sk
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka