Může se zničit procesor při přepravě poštou?

Procesory Intel, AMD a ostatní

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod metla23 14. 10. 2006 13:40

6 semetrov ČVUT FEL ešte neznamená že je niekto hardware Guru.
Chladiče na soc.A aj s dvojbodovým uchytením držia spolahlivo.Chladič na soc. A sa dá nasadiť aj opačne ale CPU určite preto nezhorý.
X2 4000+,Asus M2A VM HDMI,2x1GB Ram, X1650PRO,BFG PhysX Ageia,Asus Xonar D2,M-Audio Jamlab, Amplitube 2,dualboot XP/PClinuxos
metla23
Junior

Odeslat příspěvekod KillmanCZE 14. 10. 2006 14:53

ale uz by ho mohlo napadnout podivat se, co tam rachoti :lol:
I am a signature virus. Please help me spread by copying me into your signature.
KillmanCZE
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod toitoi 14. 10. 2006 17:19

Tady máme jasnej důkaz, že 6 semestrů FEL nic neznamená :D
Od svého PC chci jen jednu věc, nesmím sluchem rozeznat jestli běží, nebo ne :)
toitoi
Junior

Odeslat příspěvekod christian 14. 10. 2006 17:33

[OT]
toitoi: tako toho bych na skole chtel videt (sam jsem na te same zhruba tak dlouho),protoze zadny dnesni procesory se tam rozhodne navrhovat neucime (a ani vykonny nejsou) spis jen jejich zakladni logiku.
[/OT]
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod toitoi 14. 10. 2006 22:38

OT:
Christian: Jestli bydlíš na kolejích na Strahově, tak ti na PM pošlu, kde ho přesně najdeš a můžeš se na něj jít podívat :lol:
Už jsem si o něm udělal obrázek, když mi říkal, že se v procesoru může poškodit paměť vevnitř, čistě mechanicky, ale přitom samotný procesor je v pořádku, prý se to učili, jen mu asi neřekli, že se to stává při výrobě a ne na poště :D
BTW tohle vlákno už bude asi jen OT, protože je to vyřešený
Od svého PC chci jen jednu věc, nesmím sluchem rozeznat jestli běží, nebo ne :)
toitoi
Junior

Odeslat příspěvekod vosper 1. 11. 2006 14:51

toitoi:
no ja teda nejsem zadnej expert, ale co vim, tak je jen malo chladicu minimalne z druhovyroby, ktery by nepresahovaly pripustny zatizeni Soc.A.. takze riziko vylomeni/uvolneni chladice je velike.. a rekl bych, ze ani box chladice nejsou nijak vyrazne lehci.. (tusim ze nepises, zda je to box nebo nejaka nahrada) takze pokud bych nekomu nekdy PC takhle posilal, URCITE bych chladic sundal nebo aspon vycpal vnitrek case nejakym tlumicem, napr novinami..
Neber to samozrejme ode mne jako flame, urcite dost lidi, kteri tu sosaji rozumy jako ja, jsi varoval pred podobnou chybou.
vosper
Kolemjdoucí

Předchozí stránka