BlueScren ... problem s grafickou kartou .....pls pomoc

Zkušenosti s grafickými kartami

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Vavis 8. 6. 2007 12:42

Mam problem s grafikou ze zacatku se mi jenom seknul obraz, to se stavalo i v klidovem rezimu pri windows (nekdy se obraz i rozmazal) a po restartu byla obrazovka scela cerna ....az po nekolika minutach vypnuti se pocitac rozbehne. To se stavalo cim dal tim castejs, az mi nakonec hned po startu naskoci bluescreen cituji:
Ovladač ati2dvag pro zařízení display \Device\Video0 se dostal do nekonečné smyčky. Tato situace obvykle nastává v případě problému se zařízením nebo v případě, kdy ovladač zařízení naprogramuje hardware chybně. Obraťte se na dodavatele hardwaru a vyžádejte si poslední verzi ovladače.
nevim co stim do tedka bezel pocitac v poradku??
prosim za odpoved predem dekuji.
Vavis
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod r34ktor 8. 6. 2007 12:48

Co máš za konfiguraci?
Knowledge is power
Greinerův poznatek o zhroucení: Důvod, proč se počítač zhroutil, je vždy za hranicí tvých znalostí.
r34ktor
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Vavis 8. 6. 2007 12:51

desku: asus P5DL2, grafiku: asus X700 256MB, ram: 512Mb Kingstone, disk: westerdigital
Vavis
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod r34ktor 8. 6. 2007 12:57

A co procesor, zdroj a operační systém?
Knowledge is power
Greinerův poznatek o zhroucení: Důvod, proč se počítač zhroutil, je vždy za hranicí tvých znalostí.
r34ktor
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Vavis 8. 6. 2007 12:59

procesor: Intel Pentium 4 HT 2800MHz, zdroj: 350W, Operacni system: Windows XP
Vavis
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod r34ktor 8. 6. 2007 13:13

Píšeš "ze zacatku", tzn. že to zlobí, co jsi tu grafickou kartu (sestavu) koupil?
Knowledge is power
r34ktor
Pokročilý

Odeslat příspěvekod m1709 8. 6. 2007 13:16

Zkus posledni verzi driveru na grafickou kartu mozna to pomuze
m1709
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Vavis 8. 6. 2007 13:16

nn mam ji rok a trictvrte a vse chodi vpohode. zaclo to tak pred mesicem. nejdriv jednou, a pak to bylo dvakrat za tejden a ted uz nenastartuju skoro komp.
Vavis
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Vavis 8. 6. 2007 13:17

m1709 píše:Zkus posledni verzi driveru na grafickou kartu mozna to pomuze

novy drivery sem skousel bohuzel bez uspechu. Pripada me ze je to jeste horsi.
Vavis
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod r34ktor 8. 6. 2007 13:25

Vavis píše:nn mam ji rok a trictvrte a vse chodi vpohode. zaclo to tak pred mesicem. nejdriv jednou, a pak to bylo dvakrat za tejden a ted uz nenastartuju skoro komp.

Je možné, že karta odešla. S pár takovými případy už jsem se setkal. Nejjednodušší metodou je si od někoho půjčit jinou ATInu (popř. i jinou značku), a odzkoušet to s ní. Pokud to bude s vypůjčenou grafikou chodit, tak poté hledat problém jinde. :wink:
Naposledy upravil r34ktor dne 8. 6. 2007 13:30, celkově upraveno 2
Knowledge is power
r34ktor
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Vavis 8. 6. 2007 13:26

r34ktor píše:
Vavis píše:nn mam ji rok a trictvrte a vse chodi vpohode. zaclo to tak pred mesicem. nejdriv jednou, a pak to bylo dvakrat za tejden a ted uz nenastartuju skoro komp.

Je možné, že karta odešla. S pár takovými případy už jsem se setkal. Nejjednodušší metodou je si od někoho půjčit jinou ATInu (popř. i jinou značku), a odzkoušet to s ní. Pokud to bude s vypůjčenou grafikou chodit, tak poté hledat problém jinde. :wink:i/quote]

To me napaldo taky. je to asi posledni vec co jsem neskousel. jinak fakt nevim co by to mohlo bejt.
Vavis
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Vavis 9. 6. 2007 15:00

Tak ja pocitac zavezl do opravny. A uvidime. :|
Vavis
Kolemjdoucí