Fungování některých her zrychleně (hlavně s kartou ATI)

Zkušenosti s grafickými kartami

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod r34ktor 21. 7. 2007 15:39

Můžeš zkusit mírně zvýšit napájení napětí PCIe slotu o +0,1V (pokud to deska umožňuje).
Knowledge is power
Greinerův poznatek o zhroucení: Důvod, proč se počítač zhroutil, je vždy za hranicí tvých znalostí.
r34ktor
Pokročilý

Odeslat příspěvekod blino 21. 7. 2007 23:58

taktiez by som skusil nastavit hodnotu PCI-E na 105 - tato hodnota sa najcastejsie uvadza a udajne aj pomaha (plati hlavne pri OC)
R.I.P. Baky *16.3.1984 - +25.12.2007

i5 2500K, Noctua NH-U9B SE2, Asus Maximus IV GENE-Z, Asus HD5770 1GB, 2x4GB Corsair Vengeance 1600MHz, Crucial M4 128GB, 850W Enermax Revolution 87+ , Fractal Core 1000
blino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod polda 22. 7. 2007 00:58

Mě se něco takového síří u jedné dětské hry kde je potřeba nějakej 3D akcelerátor,zatímco ostatní hry děckám běhaj v pohodě.Jeden den jim to běží OK,druhej den zas ne.Nějak ta grafika to nestíhá přepínat nebo se fláká.
polda
Junior

Odeslat příspěvekod drnoha 22. 7. 2007 09:21

Zvláštní. Po odinstalaci ATI Tray Tools problémy se zadrháváním přestaly.
drnoha
drnoha
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod r34ktor 22. 7. 2007 09:52

Zkus si pohrát s nastavením ATT. Mě např. zlobil, pokud byla v nastavení aktivována volba Shared memory.
Knowledge is power
Greinerův poznatek o zhroucení: Důvod, proč se počítač zhroutil, je vždy za hranicí tvých znalostí.
r34ktor
Pokročilý

Odeslat příspěvekod drnoha 22. 7. 2007 12:25

No já jsem hlavně happy, že mi konečně od pořízení Radeona funguje CCC. Pořád to hlásilo chybu s nějakou knihovnou, CLI.Implementation, pokud se nepletu. Zaručeně funkční řešení z diskuzních fór na netu nefungovaly, teďka jsem nainstaloval C7.7 a světe div se, najednou to funguje. :-)
drnoha
drnoha
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod r34ktor 22. 7. 2007 12:29

Tak si hlavně udělej image funkčního systému. :wink:
Knowledge is power
r34ktor
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Chichi 10. 7. 2009 23:27

je to sice už starej topic, ale ja měl dnes stejný problem, některý hry jeli moc rychle, tak sem v nastaveni ovladacu NVIDIA zmenil to ze sem mel predtim nastaveno na výkon a místo toho sem nastavil "automaticky" neboli ze hra sama si vybere zda pojede na kvalitu nebo na výkon. A už to jede normalně.
Nick: Chichi; Povolání: Nosič dříví do lesa; Zájmy: Hledání dříví
Chichi
Junior

Předchozí stránka