Crysis - plná verze - jak vám jde?

Zkušenosti s grafickými kartami

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Weightlifter 27. 10. 2007 20:17

_DAVE_ píše:Pato16 - Toz to neni zrovna plynule :-/

Není podle mě je to naprosto super pokud je minimum 17FPS tak je to parádní hratelnost
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slacky 27. 10. 2007 20:19

hura myslim ze plna hra bude urcite lip odladena, takze na 8800GT by nemel bejt problem teda aspon ne na mym 1240*1024,)
Slacky
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weightlifter 27. 10. 2007 20:22

aikoN píše:Hej borci
já to pařil na Invexu na skoro stejném hardwaru jak mám doma (asi ten komp měl jinou desku) a jelo to tam v pohodě na 1920x1200 se vším na max ;-)

Tak jsem zvědavý jak mi to pojede doma :-B /quote]

TAkže je to jasné kdo nemá 4 jádra tak to na max moc dobře nedává
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod martin_o5 27. 10. 2007 20:33

Vyzkoušeli jste si už editor map? Je s tím docela sranda :) Můžete si vložit tornádo, helikoptéru a zalítat si :wink:
"Štěstí je jako malé dítě. Musíte ho neustále podpírat a pomáhat mu"
martin_o5
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bubľo 27. 10. 2007 21:01

jj mylsim Cut scény ale tak cela hra ide napr na 35 FPS ale tie sceny idu na 25 a pritom tam niesu ziadne enemy alebo tak...
Bubľo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Burton2 27. 10. 2007 21:35

Snad ta plna verze bude nejak poupravovana aby si to mohli vklidu a na high zahrat hraci co maji 8800GTS 640 a nejake to stredni dvou jadro (tim myslim cca 42 fps)
Pac treba jak jsem se dival na video a typek hazel smoke granat tak to musi byt hodne narocne a tam to fps musi hodne klesat..... (aspon si to myslim pac v CS to tak je ze se mi to seka :oops: )
Mohl by nekdo udelat screen a zmerit fps kdyz jste v kouri ?? myslim ale SMOKE GRANAT :idea: děkuji
Burton2
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod martin_o5 27. 10. 2007 21:57

Burton2: A myslíš, že v demu smoke granát je? :roll: Zkusím to v editoru, ale tam si zase nejsem jistý přesným nastavením detailů a jestli vůbec běží stejně jako hra...
No co ti ale můžu říct už teď je, že když jsem v editoru odpálil atomovku, tak to zase tak moc nekleslo 8) :lol:
"Štěstí je jako malé dítě. Musíte ho neustále podpírat a pomáhat mu"
martin_o5
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Burton2 27. 10. 2007 22:05

heh atomovku :lol:
mno ja sem si to demo nestahoval a ikdybych si ho stahnul tak mi by bylo na nic pac s mojim PC - GeForce 4 + Duron :mrgreen:
Ale jelikoz cekam v listopadu new PC tak jestli by ses teda vtom editoru nepodival na ten Smoke s fps
a jen tak pro zajmavost kolik fps si mel stou atomovkou ?
Burton2
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod balik123 27. 10. 2007 22:16

Zdravim,
tak taky zahrano a docela mazec :)
S moji sestavou vse na hight a klidne 30-40 fps v boji jsem videl minimum teda 18 ale porad me to pripadalo celkem plynule... (a to jako velky paran cod2 je co rict - tam je i 100 fps malo :) )

Mereno ati tray tools...

Ted k problemum nevim proc ale v nabidce me nejde nastavit nativni rozliseni lcd 1680x 1050 tak jsem hral na tom o neco nizsi a to 1140 x 900 myslim? Cim by to mohlo byt?

No a ke konci jako zhodnoceni, no vypada to hezky ale popravde vic otevrenou pusu a vetsi uzas jsem zazil pri spusteni dema call of duty 4... nevim co jsem od crysis cekal ale toto? jako postavy vse nadherne ale jak jsem rekl cod4 me asi uchvatilo vic...

Jen jeste jedna je normalni ze mam v pravem hornim rohu napsane prelease demo (nebo tak neco?)..

A kdyz to vemem kolem a kolem jak hodnotite toto demo vy? Splnil crysis ocekavani? Prekvapil, zklamal?

Balik
PC: Intel, NVIDIA, WD (viz profil)
Notebook: Samsung ATIV Book 9 Plus
Mobil: Samsung Galaxy Note 3
Foto: Nikon 5100 + 18-105 VR + SB-700
balik123
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oooooooooo 27. 10. 2007 22:23

Zklamal-napriklad sestrelim strelce u jeepu a ridic cumi jak pero,muzu prijit a umlatit ho cepici.Nedokazou hazet granaty do mistnosti-predposledni ukol logovani do PC.Pobihali okolo a ja je kosil.Pokud strilim z vody tak mne ohrozi pouze clun...Atd atd.V far cry vojaci cooperovali lip a melo to logiku tady jsou bud telepati nebo blbci.No je to demo nicmene neverim ze full bude lepsi.Takze patche a treba to bude lepsi strilecka.Hratelnost podle dema nic zvlastniho ale je to prvni level.
http://seven7.blog.zive.cz/
Spuštění Windows předchází pád.
oooooooooo
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Caderom 27. 10. 2007 22:24

Weightlifter píše:...

TAkže je to jasné kdo nemá 4 jádra tak to na max moc dobře nedáváe/quote]

Blbost, C2D na 3,2GHz to vytěžuje pouze mezi 60-70% při High Physics.

Intel Core 2 Duo 3,2GHz
2GB RAM
GeForce 7900GS 512MB 560/1600
Windows XP Professional SP2, ForceWare 93.71

1600x1200
AA OFF
vše High (Medium) [Low] kromě Objects Quality vždy na Low

Min 6fps (12fps) [32fps]
Max 12fps (26fps) [65fps]
Avg 8,6fps (16,4fps) [43,5fps]
Naposledy upravil Caderom dne 27. 10. 2007 22:24, celkově upraveno 1
Caderom
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weightlifter 27. 10. 2007 22:24

Jo CoD 4 má pěknou grafiku ale to musím říct že MoH Airborne se mi líbilo více a co teprve Crysis no tak nevím nevím že by Crysis byl slabší než CoD 4 a tím pádem slabší než MoH A?
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weightlifter 27. 10. 2007 22:26

Caderom píše:
Weightlifter píše:...

TAkže je to jasné kdo nemá 4 jádra tak to na max moc dobře nedáváe/quote]
Blbost, C2D na 3,2GHz to vytěžuje pouze mezi 60-70% při High Physics.

Intel Core 2 Duo 3,2GHz
2GB RAM
GeForce 7900GS 512MB 560/1600
Windows XP Professional SP2, ForceWare 93.71

1600x1200
AA OFF
vše High (Medium) uLow] kromě Objects Quality vždy na Low

Min 6fps (12fps) )32fps]
Max 12fps (26fps) [65fps]
Avg 8,6fps (16,4fps) [43,5fps]

Tak mi vysvětli to že na Invexu jim to běhalo v max detailech při rozlišení 1920*1200 a naprosto plynule na 8800GTX a tady si někteří stěžujete že vám to neběží ani na 1024*768 tak čím to asi bude
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod balik123 27. 10. 2007 22:30

Weightlifter -> airborne jsem dohral az do konce a dle meho nazoru se na cod 4 fakt nechyta... jako jak jsem najel do dema cod 4 tak jsem jen otevrel pusu a ziral.. :) tomu rikam realicnost... no a crysis... nevim no.. mozna je to tim ze cod 4 demo jsem prosel uz asi 10 x a crysis jen jednou tak uvidim jak to bude po par dnech... pak budu moct asi lepe soudit...

jen porad nevim proc nemam v nabidce moje nativni rozliseni monitoru? Nevite nekdo?

Jinak s tim INVEXem bych rekl ze je to tim ze tam meli uplne cisty comp a jen ovladace a comp maximalne vyladen pro tu jednu hru.. (zadny zaflakany pocitace atd) cili bych rekl ze tady bude asi problem v PC jednotlivych uzivatelu jelikoz jako s moji sestavou 40 fps to jsem ani nedoufal.... :)

Diky
PC: Intel, NVIDIA, WD (viz profil)
Notebook: Samsung ATIV Book 9 Plus
Mobil: Samsung Galaxy Note 3
Foto: Nikon 5100 + 18-105 VR + SB-700
balik123
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weightlifter 27. 10. 2007 22:33

Jo to taky čumím že si dal s X1900XT takový výsledek
BTW mi se taky CoD 4 líbilo ale nepřišlo mi to jako nějaký next gen ale taky je pravda že se mi to líbilo mnohem více než některé hry v UE 3 rozmazávají různě ten obraz atd
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků