Ktery 9600GT jsou pretaktovany a zaroven...

Zkušenosti s grafickými kartami

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Kibitz 16. 5. 2008 20:40

...ne predrazeny? Krome te shitky co mam ted, od Gigabytu.
Kibitz
Junior

Odeslat příspěvekod decried 16. 5. 2008 20:51

Make it idiot proof and someone will make a better idiot.
decried
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Tučňák 16. 5. 2008 21:17

A co BFG?
The choises we make, not the chances we take, determine our destiny
Tučňák
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Kibitz 16. 5. 2008 21:24

Ta od MSI vypada pekne. Zatim teda favorit na nahradnika za nepovedenou Gigabyte. Ta BFG je pretaktovana jenom velice slabe, to ani nestoji za rec.

Jeste nejaky?
Kibitz
Junior

Odeslat příspěvekod DevAstor 16. 5. 2008 22:00

myslim ze se k tobe dostal jen spatny kus (ale tak se mi zda ze ty mas na to obzvlast smulu :D) nebo kdyz je s pasivnim chlazeni tak to chce i dobre vetranou skrin
ja bych koupil co nejlevnejsi s dobrym chlazenim a normalne jen primo v ovladacich nastavil vyssi takt a je to ;-)
DevAstor
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Kibitz 17. 5. 2008 00:45

Skrin mam vetranou excelentne, ta moje pasivni gigabytka topi maximalne do 55stupnu, kdyz vali na plno, coz je naprosto ok.

Smulu mam teda kurevskou. Cim modernejsi veci, tim vic pruseru s nima. Posledni dobou vsechny novoty co jsem poridil staly za velky vis co.
Kibitz
Junior

Odeslat příspěvekod Kibitz 21. 5. 2008 12:28

1.) zajima me proc nemuzu upravovat svoje prispevky?? Chtel jsem zmenit nazev tematu...

2.) zitra se snad dostanu k reklamaci gk a budu brat jinou. Porad jsem se nerozhodl....devastator me nahlodal tim, abych vzal nejakou levnou a pretaktoval v ovladacich...

A ja sam jsem se nahlodal, jestli by nebylo lepsi vzit treba radeona 3870?? Nevim. To je asi prast jak uhod a mam si hodit minci, co?
Kibitz
Junior

Odeslat příspěvekod Tučňák 21. 5. 2008 12:53

Pokud chceš upravit název vlákna, musíš editovat svůj první příspěvek..

Rozdíl HD3870/ 9600GT není nijak propastný, tady bych se spíš rozhodoval o preferencích k jedné nebo druhé značce..A nebo si můžeš hodit mincí :-)
Tučňák
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Kibitz 21. 5. 2008 14:17

Ja vim, ale problem je, ze nemuzu editovat zadny ze starsich prispevku...jen tento a predesly :hm U starsich nemam tlacitko editovat.

Tak jinak, 9600GT jde z pravidla slusne nataktovat. Jde stejne dobre taktovat 3870?
Kibitz
Junior

Odeslat příspěvekod DevAstor 21. 5. 2008 14:34

doba editace je prece 24 hodin
nejlepe nataktovat tohle ;) http://www.xhardware.cz/club3d-vga-hd38 ... 95723.html za ty prachy neni konkurence 8-)
DevAstor
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Kibitz 21. 5. 2008 16:22

3850? Jaky je vlastne rozdil mezi 3850 a 3870? Jako ano, cena dobra...ale uz takhle mne Crysis jede jen tak tak, takze nizsi vykon nechci :-)
Kibitz
Junior

Odeslat příspěvekod Tučňák 21. 5. 2008 16:32

No tak rozdíl je ve velikosti paměti a samozřejmě ve frekvenci jádra/pamětí, který ovšem můžeš smazat :) viz devastátorův link :hmm:
Tučňák
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Kibitz 22. 5. 2008 00:41

Devastor píše:doba editace je prece 24 hodin
nejlepe nataktovat tohle ;) http://www.xhardware.cz/club3d-vga-hd38 ... 95723.html za ty prachy neni konkurence 8-)

Hm, tak Crysis jsem dohral po tydnu a to u toho rozhodne nesedel 5hodin denne! Skoda penez! :-/

Uz nepotrebuju vykonnyou grafiku, vezmu tu 3850 a pohraju si s tim :-))
Kibitz
Junior

Další stránka