8600 GT vs. rozliseni 1680x1050

Zkušenosti s grafickými kartami

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod kirik 30. 7. 2009 10:59

Zdravim,
Koupil jsem k (necely rok staremu) PC (s graf kartou 8600 GT) monitor LG 22 uhl. a nejvyssi rozliseni co mi Vista nabidne je 1600x1024 (pro16 bit i pro32 bit). Protoze monitor ma rozliseni 1680 x 1050 vypada to pri tomto snizenem rozliseni dost bidne , na graf. praci temer nepouzitelne. Ovladace graf. karty jsem ted daval nejnovejsi, stejne mi to ale rozliseni 1680x1050 nenabidne? Muze mi nekdo poradit jak do nabidky s rozlisenim dostat i toto vyssi rozliseni?
Opravdu diky moc za radu.
kirik
Junior

Odeslat příspěvekod g.sus 30. 7. 2009 11:30

nainstalovat ovladac pre monitor
- you bleed just to know you're alive -
g.sus
Junior

Odeslat příspěvekod Dany0 30. 7. 2009 11:53

Jen pro monitor?
To chce pro všechno.

Zajdi na Windows Update a NVIDIA a stáhni si nej nej nej novější drivery(klidně třeba i beta).

Pokud se to nevyřeší zajdi do ovládácích panelů NVIDIA, vyber "Manage Custom Resolutions" a uprav si ty rozlišení ^^
Místo abych psal další *ehm* podpis, raději půjdu ven na čerstvý vzduch.
Kdo chce pozvánku do Google Wave tak SZ! Furt jich mám spoustu :)
Dany0
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod g.sus 30. 7. 2009 11:56

keby si cital poriadne, tak by si sa docital ze ovladac na graficku kartu ma najnovsi... na 90% problem vyriesi prave ovladac monitora
- you bleed just to know you're alive -
g.sus
Junior

Odeslat příspěvekod Dany0 30. 7. 2009 12:01

Před hodinou vyšel nový.
Místo abych psal další *ehm* podpis, raději půjdu ven na čerstvý vzduch.
Kdo chce pozvánku do Google Wave tak SZ! Furt jich mám spoustu :)
Dany0
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod soap mactravish 30. 7. 2009 13:08

O hodinu vyjde dalsi :-D :-D :-D
Servis, správa a poradenstvo v IT | Pracovné stanice a Herné zostavy na mieru | LN / ULN odladenie | Custom vodné okruhy | Delid CPU | Referencie na vyžiadanie
soap mactravish
Pokročilý

Odeslat příspěvekod KineCZek 30. 7. 2009 20:32

8600GT zvladne zobrazit i 2560x1600. Chyba v ovladacich.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

PC sestavy hracum i profesionalum na miru - nyni nove i na Facebooku. (KineCZek Work)
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN, Ex-administrátor

Odeslat příspěvekod desoul 5. 8. 2009 16:38

Zrovna něco podobného i u mně... GK mi nechtěla pobrat LCD Fujitsu siemens na FullHD rozlišení... Zkrátka v nastevení rozlišení jsem 1920*1080 nenašel, nepomohli ani drivery na LCD, ani nejnovější drivery na GK...

Nakonec se povedlo vyřešit takto:

Jdi do vlastností, tam kde nastavuješ rozlišení.... Pak tuším na Rozšířené možnosti, dále na záložku "Monitor", kde odškrtneš checkbox s "Hide modes that this monitor cannot display (skrýt hodnoty, které tento monitor nedokáže zobrazit). Pak překlikni o záložku vlevo (Adapters), klikni na list all modes, vyber rozlišení které potřebuješ a FUNGUJEŠ.

Alespoň mně to pomohlo, proč tomu tak je nevím, ale hlavní je že to funguje.... Omlouvám se za některé Anglické texty, ale používám Win v EN verzi...
desoul
Junior