Odchadza graficka karta alebo...?

Zkušenosti s grafickými kartami

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod DevAstor 17. 12. 2009 13:12

Těžko říct, když nevíme do jaké sestavy má přijít - nezapomeň na přesný popis napájecího zdroje.
Toto je můj osobní názor.

(\_/)
    (°.°)           <=(čert s dvouma půllitrama)
   c(”)(”)
DevAstor
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod bubenij 17. 12. 2009 13:57

Cha, Maxpower - 350W je tam z doby kdy jsem to PC kupoval cca 4 roky zpátky (tehdy ještě jako komplet sestavu od Alzy), ten je na řadě na výměnu za něco pořádného jako první.
Jinak procesor Athlom 3000+ box chladič
Základovku si ani za nic nevybavim jen to, že je to Gigabyte
No a jinak je tam DVD RW, čtečka pam. karet, TV karta Hauppauge HVR 1100 a dva HDD, jeden IDE (WD) a jeden SATA (Seagate).
Konkrétní popisy dodám večer až budu doma, z hlavy to fakt nedostanu :-(
bubenij
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod DevAstor 17. 12. 2009 14:12

Kdybys vzal HD 4670, tak ani nemusíš měnit zdroj, ale nový zdroj ti rozmlouvat nebudu, je to dobrá investice, co kdyby náhodou ten starý už dosloužil.
Ale dražší karta než za těch 1500 Kč je k tomu procesoru zbytečná a verze od PowerColor má i dobrý chladič.

(\_/)
   c(”)(”)
DevAstor
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod bubenij 17. 12. 2009 15:02

OK a když vezmeš tu kartu co jsem dostal a vztáhneš to na to co se s tim počítačem nejvíc dělá - filmy, net, office, klasická domácí práce a tu a tam úpravy fotek - tak bude zatim dostačující?

Upgrade je v plánu na začátek příštího roku - zdroj, case, možná TV karta, nevim jestli nebude potřeba i HDD a tuhle kartu bych aspoň zatim nechal - znáš to - darovanému koni... - je nová, prý z Alzy.

Jak na tom bude výkonově oproti X800 GTO - to je ta co se doporoučela? Bude to hodně velkej rozdíl?
bubenij
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod DevAstor 17. 12. 2009 15:08

Vykonější grafiky jsou potřeba prakticky pouze na hry. A HD 4350 by případně měla zvládat i dobrou akceleraci HD videa.

(\_/)
   c(”)(”)
DevAstor
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod bubenij 17. 12. 2009 15:17

OK, díkes :-)
Teď mi ještě došlo, že vzhledem k tomu, že máme malého prcka, tak bude asi dost a dost videa ke zpracování...
Uvidíme jak se s tim popasuje :-)
bubenij
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod DevAstor 17. 12. 2009 15:24

Video se zatím zpracovává prakticky jen přes CPU.

(\_/)
   c(”)(”)
DevAstor
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod VladoBA 20. 12. 2009 18:17

bubenij píše:Tak mě to bohužep nepomohlo, ale jak to teď pročítám tak jsem tam ti grafiku dal asi obráceně (chlapi to jste to nemohli napsat o den dřív? :-) )

Nic si z toho nerob. Ani mne sa kolac nevydaril. :-] Teraz uz ficim na fungl novej GeForce GT220 1GB. Za 60 EUR zatial uplna spokojnost!
Yamaha RX-497 ♪ Pioneer DV-610AV ♪ DacMagic ♪ JBL L830 ♪ Yamaha YST SW45 ♫ Little Dot IV ♪ AKG K701
VladoBA
Kolemjdoucí

Předchozí stránka