GigaByte GV-R455D3-512I

Zkušenosti s grafickými kartami

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod dider 5. 1. 2010 13:22

Zdravím,

Chtěl bych se zeptat, řešil jsem problém s tím, že po koupi monitoru s nativním rozlišením 1680x1050(připojeno přes D-Sub) mi nejde nastavit na integrované GK Intel 82945G právě tohle rozlišení. Nenašel jsem způsob jak to "ochcat" a nefunguje mi ani driver ze stránek Intelu, který by to měl řešit. Rozhodl jsem se proto koupit tuhle kartu

http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=61830

Otázka zní, půjde mi to pak nastavit? Nerád bych ji kupoval zbytečně. Driver mám už natažený v počítači, ale nevím jestli ho můžu cvičně spustit i bez GK. Jedná se o pracovní komp a nesmí mi kleknout.

Bohužel monitor nemá DVI, tak to musím řešit takhle.

Děkuji za odpověď
Někdy je štěstí darem ale obvykle je výsledkem vlastního úsilí.
dider
Junior

Odeslat příspěvekod soap mactravish 5. 1. 2010 18:58

Na ploche vlastnosti > nastavenia > upresnit > adapter > zobrazit vsetky mozne rezimy > vyhladat ten svoj (postup pri WinXP)

S tou kartou ti to pojde isto, otazne je len ci mas vo svojom PC PCIEx16 slot pre nu. Komp funguje ako cisto pracovny? Nikdy nic nehras? Ak by si kupoval novu, vezmi rovno HD4670.
Servis, správa a poradenstvo v IT | Pracovné stanice a Herné zostavy na mieru | LN / ULN odladenie | Custom vodné okruhy | Delid CPU | Referencie na vyžiadanie
soap mactravish
Pokročilý

Odeslat příspěvekod dider 6. 1. 2010 10:19

Dík za odpověď. PC PCIEx16 slot tam mám. Komp je čistě na práci, nic nehraju. To bych asi koupil tu HD4670, ale fakt ji nepotřebuji.
dider
Junior

Odeslat příspěvekod soap mactravish 6. 1. 2010 13:23

Skusil si ten navod?
Servis, správa a poradenstvo v IT | Pracovné stanice a Herné zostavy na mieru | LN / ULN odladenie | Custom vodné okruhy | Delid CPU | Referencie na vyžiadanie
soap mactravish
Pokročilý

Odeslat příspěvekod dider 6. 1. 2010 14:07

Jo jo to jsem zkoušel, ale bohužel v nastavení GK od Intelu to rozlišení není :(
dider
Junior

Odeslat příspěvekod KineCZek 7. 1. 2010 17:36

Nove ovladace z webu Intelu jsi samozrejme stahl a ptam se zbytecne, ze?
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

PC sestavy hracum i profesionalum na miru - nyni nove i na Facebooku. (KineCZek Work)
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN, Ex-administrátor