Ovladač nVidia 320.xx - problém s dlouhým startem systému

Zkušenosti s grafickými kartami

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Wayne 5. 2. 2014 11:55

No já zase mám na lidi, kteří mají názor na notebook, že je pouze pro práci, svůj názor. Vezměme v úvahu doby prvních PC. Byl některý určen pro hry? NE. Postupem času se to však změnilo a PC se začalo zaměřovat i na herní průmysl. Je to u notebook jiné? Ani náhodou. Přišlo to jen o mnoho let později, neboť tyto stroje nemají srovnatelný výkon a dřívější pořizovací cena se rovnala ceně auto (Teď možná kecám tu dobu jsem nezažil). Připouštím, že PC má větší výkon pokud ho někdo osadí výkonným hardwarem, ale notebook má své výhody mobility, menší spotřeby a pokud si člověk připlatí, tak i ten výkon je více než dostatečný pro to hraní. A teď se nikdo neurazte, ale pouze zatvrzelý trotl, který ulehl před lety do zimního spánku, si myslí opak. Já si na tom mém stroji zahraji úplně vše na plné detaily. Čekal jsem jen na ovladač, který nezpůsobí kalamitu a teď ho už konečně mám.
MackBook Pro 13" (mid 2009), OS 10.11 / ASUS G75VX-CV163H Win10

PC
Core i5 2500K, MSI Z77A-G43, 2x4GB DDR3 1333MHz, GTX260 896MB, Corsair 750W, HDD 500GB 7200RPM SATA II, DVD LG GH22LS, Samsung TV UE40D5000, Win10
Wayne
Junior

Odeslat příspěvekod FastCar 5. 2. 2014 11:59

Porovnáváš neporovnatelné. Bylo dříve 100HP auto závodní? Ano. Je dnes 100HP auto závodní? Ne. Závodit se s tím samozřejmě dá, ale ... asi tak nějak.
FastCar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 5. 2. 2014 12:06

herní komfort není jenom počet FPS a zapařenej rozkrok od vytopenýho notebooku...

na všech ostatních frontách notebook fatálně selhává nebo selhává tvoje hlava při ekonomické rozvaze...
k bití internetovejch nihilistů jsem už příliš starej, ale za ty roky mně narostl krunýř, o kterej se vždy báječně rozplácnete; takže, mám zůstat čelem nebo?
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008

Předchozí stránka