dilema ve výběru grafické karty

Zkušenosti s grafickými kartami

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod loleCZeQ 16. 12. 2014 19:26

Prodej to někomu za pár kaček na bazoši a kup něco novýho. Do 6 000,- budeš mít komplet nový PC, se zárukou a vše funkční.
loleCZeQ
Junior

Odeslat příspěvekod ThePosik7 27. 12. 2014 21:18

tak už jsem se odhodlal to preinstalovat a musím řict že to je to same jak při win7 pořad se to nějak laguje a to video se seká pořad takže problem je furt stejny ... nemuže to teda byt v grafické kartě ???
ThePosik7
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lama 123 27. 12. 2014 21:29

V celem pc je chyba holt uz nestiha ani ten web internetove stranky jsou dnes daleko narocnejsi nez driv
lama 123
Junior

Odeslat příspěvekod loleCZeQ 27. 12. 2014 21:35

Moji rodiče provozují moje předpotopní pc - p4, 2gb ram, gf 5500 a web + videa + office jede v klidu.
loleCZeQ
Junior

Odeslat příspěvekod Python.p 28. 12. 2014 10:19

Budu hádat. AdBlock + FlashBlock a FF ne Chrome ?
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !
Python.p
Je to rebel!

Odeslat příspěvekod KineCZek 28. 12. 2014 10:49

Jedna P4 se 2GB RAM se mi pred svatky dostala do rukou. Otevrel jsem to, cca 0,5kg prachu ... BOX totalne zaneseny ... ani jsem to nespoustel.

Mam skoro nutkani to rozjet a preinstalovat, jak se to bude chovat. :D Ale vzhledem k tomu, ze obycejne ATOMy jsou rychlejsi nez P4, a ze netbook s ATOMem s HDD je proste utrpeni na takovou cinnost, asi mi staci zkonstatovani, ze predem vim, jak by to dopadlo. :D
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

PC sestavy hracum i profesionalum na miru - nyni nove i na Facebooku. (KineCZek Work)
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN, Ex-administrátor

Předchozí stránka