GTX1080, 1070, 1060 - infa, recenze, zkušenosti

Zkušenosti s grafickými kartami

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod cernakus 27. 9. 2016 16:34

však do monitoru můžeš taky vytáhnout zvuk analogově, ne?!
cernakus
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod motley 27. 9. 2016 19:20

Jasny, ja zapomnel, ze to ma i line-in, diky :-)
motley
Junior

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 7. 10. 2016 23:16

Chlapci já mám problém.... (už zase)

Koupil jsem MSi GTX1070 Gaming X

No v recenzích byly všude 70FPS-100FPS a tak...

Jako já jsem počítal že mi všechno nepůjde v těhle číslech... ale dejme tomu tak o polovinu...

Ale Hitman se načítá čtvrt hodiny - a pak tak jede tak 10 snímků za vteřinu.

Warhammer Total War se načítá rychlejc než na GTX 960 ale v DX 11 má průměr 38 (V testech 138)

Zaklínače 3 se mi zatím rozjet nepovedlo (instaluji ho znova na nový disk.)

Nová stealth akce Aragami jde v pohodě. Ale to jsem čekal...

Může tu brzdu dělat malá RAMka ? Měl jsem za to že když není RAM, tak si něco může počítač alokovat na disk ?
PoliceCollector
Junior

Odeslat příspěvekod Milanr1 8. 10. 2016 05:20

Nenacpal jsi supermoderní VGA do prehistorického PC na platformě Intel LGA 775?
Hw technicky z minulého tisíciletí.
Kdysi ses chlubil, že takového dynosaura ještě používáš.
Extrémně líná sběrnice starších platforem Intel těžce nestíhá.
Milan
Milanr1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod loleCZeQ 8. 10. 2016 06:52

Postni zbytek sestavy.
loleCZeQ
Junior

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 8. 10. 2016 07:21

Jo, to jsem udělal, no...

Já ještě novou desku a CPU nemám...
PoliceCollector
Junior

Odeslat příspěvekod polda 8. 10. 2016 07:38

Ježíšmarjá už je to tu zase....
polda
Junior

Odeslat příspěvekod loleCZeQ 8. 10. 2016 08:22

PoliceCollector píše:Jo, to jsem udělal, no...

Já ještě novou desku a CPU nemám...

To je přece úplně jedno...chceš poradit teď nebo až budeš mít novou desku? Něco mi říká, že zas jen kecáš (jako vždycky, když vylezeš ze svýho zaprděnýho Smetiště). Udělej foto té tvé nové GTX 1070.
loleCZeQ
Junior

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 8. 10. 2016 09:00

Tady je :)
Přílohy
dragon force.jpg
PoliceCollector
Junior

Odeslat příspěvekod mople71 8. 10. 2016 09:08

loleCZeQ píše:Postni zbytek sestavy.
mople71
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod r34ktor 8. 10. 2016 10:06

Pořád má IMHO Asus Blitz Formula SE/Extreme + Q6600. Jasnou příčinou je slabé CPU.

to PC: Corsair RMx máš namontován špatně. Semipasivní zdroj musí být pro optimální chlazení namontován ventilátorem dolu.
Knowledge is power
Greinerův poznatek o zhroucení: Důvod, proč se počítač zhroutil, je vždy za hranicí tvých znalostí.
r34ktor
Pokročilý

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 8. 10. 2016 10:38

No my nad tím bloumali jak se to má namontovat, někde je to tak, někde jinak, kámoš říkal že mu to příjde nelogický, protože ten větrák prej nebude mít odkud sát vzduch já zase říkal že ten dolní filtr tam k něčemu bude....
Já se obávám že to je spíš RAMkou. PC se totiž doslova zasekne, imrvere jede disk... (Svítí kontrolka)Ono se všechno dlouho loaduje, to dělá asi malá ram ne ? Protože s tou GTX 960 když jsem udělal OC tak jel zaklínač ke 30-47FPS...Tady na to šahat nebudu, dyť je to GTX 1070 ta musí mít sílu jako bejk... a OC je z výroby ne ?

Mamka nemá problém s tím dodat mi peníze na CPU (když jsem si prakticky všechno zaplatil), nevíte kdy bude ten 7700K ? Mě napadlo vzít na alze levnou desku a levný CPU s tím že si zaplatíte možnost vrátit do dvou měsíců a pak to prostě čenžnout za Kabyho... Já doufám že bude v listopadu/prosinci... (Proč by jinak lezly ven testy a výrobci upgradovali čtvrt roku dopředu BIOSy kdyby se neměl Kaby objevit ?)

Takže bych buď vzal levný CPU a levnou desku (a za dva měsíce vrátil) nebo levné CPU a dobrou desku (kterou bych si nenechal. BTW: tady se často doporučuje MSI Z170SLi a ta zrovna upgradovaný bios nemá, stejně jako desky řady "Mate".) Doporučuju prověřit.

Takže pokud koupím Pentium za patnáct stovek, budou mi na tom běhat hry, nebo se nespustí protože dual core a mám koupit minimálně i3 ?
PoliceCollector
Junior

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 8. 10. 2016 10:43

Jo ještě prozba - dostal jsem k tomu kupon na Gears of War 4 - jednička byla jedna z nejlepších her co sem kdy hrál,bohužel, taky jela na games for Windows, takže už nefachá, ale nějak nechápu co s tím - zadal jsem reedem code, na e-mail se mi poslal další kód ale na tu samou stránku NVIDIA a je evidentně delší ? Kde se to aktivuje a stahuje ?! Na nějakým tom Windows storu či kde ?
PoliceCollector
Junior

Odeslat příspěvekod Srandista 8. 10. 2016 10:44

Nahodou, teraz sa mu musi donho pekne prasit :D

Kazdopadne PC, vzhladom na to, ze ani moju RX 470 nevie teraz moj podobne archaicky CPU ako tvoj nakrmit, je chyba u teba jasna. Upgraduj zvysok zostavy, a FPS budu na hodnotach, ake si videl na internete.
Naposledy upravil Srandista dne 8. 10. 2016 10:47, celkově upraveno 1
Gigabyte GA-Z270X-Gaming K5 | Intel Core i7-6700K + Scythe Mugen 4 | Patriot Viper 4 Series DDR4 16GB | MSI RX 470 4GB RAM | Intel 530 SSD 180GB + WD Black Mobile 1TB + WD Black 2TB | Corsair RM650x | Fractal Design Define C
Moto Z Play, Nexus 7 32GB
Srandista
Junior

Odeslat příspěvekod polda 8. 10. 2016 10:47

Ten zdroj.....No tvl......
polda
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka