AMD RX 480, 470, 460 - infa, recenze, zkušenosti

Zkušenosti s grafickými kartami

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod eici 9. 7. 2019 16:32

Ak sa napr. pozriem na Steam Hardware & Software Survey tak na prvých dvoch miestach je 1060 resp. 1050Ti; nie je to samozrejme dogma, ani to nemôže pokryť CZ/SK trh, ale niečo to asi naznačuje... Na akom železe potom ľudia hrajú? každý ma doma 2080 a nadáva na AMD
eici
Junior

Odeslat příspěvekod Python.p 9. 7. 2019 17:13

To vůbec nic neznamená. Pokud u nás drtvia většina lidí jezdí Octavii, znamená to, že je to dobré auto? Nejspíš ne.
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

DELID na přáni. Více SZ.

Proč není EVO dobrý disk? -> http://bit.ly/2tnhOuq
Python.p
Je to rebel!

Odeslat příspěvekod krysta 10. 7. 2019 15:32

Python.p píše:Ve kterém světě na ty hry stačí 1050Ti?

Třeba v mojem (mám 1060, ale to snad není až takový rozdíl). 1080p@75Hz. Hraju čím dál tím míň. Indie, starší hry(GTA V, Witcher 2), FPS (CS:GO, Apex) z novinek jsem hrál akorát Anno. Hraju čím dál tím míň, už mě to ani až tak extra nebere. Poslední hra u které jsem se fakt těšil jak dojdu domů a sednu k tomu byl Witcher 3 a to už je nějaký ten rok. Na druhou stranu, jsem na tom teď alespoň líp fyzicky.

"Stačí" je asi to pravé slovo. Všechno na max to nedá, ve vyšším rozlišení by to bylo až moc o kompromisem. Ale na FHD se to docela v pohodě dá.

Edit: koukám 1050ti je slabší než jsem myslel, ale i tak se to asi ještě dá
krysta
Junior

Odeslat příspěvekod Python.p 10. 7. 2019 22:28

Chodit po obrně o berlích se taky dá...
Python.p
Je to rebel!

Odeslat příspěvekod loleCZeQ 11. 7. 2019 13:44

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
loleCZeQ
Junior

Předchozí stránka