Ovladač zařízení přestal pracovat, vysoké teploty

Zkušenosti s grafickými kartami

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Python.p 9. 6. 2016 07:14

Moc to tak nevypadá.
Python.p
Je to rebel!

Odeslat příspěvekod gotti 9. 6. 2016 07:28

Podle čeho soudíš? Že Lole píše nesmysli ohledně fps ve hrách a já mu píšu vlastní zkušenost?
gotti
Junior

Odeslat příspěvekod Python.p 9. 6. 2016 07:42

My ti radíme a ty?
Python.p
Je to rebel!

Odeslat příspěvekod gotti 9. 6. 2016 08:02

Neodpověděl si na otázku.

Jinak počítač mi od večera šlape a nemám už žádný problém. Nebylo to ani špatným větráním skříně, ani upečenou kartou, ani nedostatečným zdrojem...
gotti
Junior

Odeslat příspěvekod Python.p 9. 6. 2016 10:32

A čím to teda bylo? Drivery?
Python.p
Je to rebel!

Odeslat příspěvekod loleCZeQ 9. 6. 2016 11:02

gotti píše:Tak zatím mi to s těma staršíma ovladačema Catalyst nevypadlo, ale ještě se uvidí. Kdyžtak zkusím ještě jak psal Matysek ty ovladače 16.3.2 minimal. Vždycky jsem instaloval ten obludně velký balíček :)

Jinak Lole, s těch her co si psal jsem takto hrál Zaklínače 3, Dying Light, BF Hardline a GTA V. Znovu ti opakuju, že jsem je hrál na vysoké detaily. WOT hraju na maximální detaily a fps se pohybuje 70 - 75 fps. A to mi zrovna bídný nepřipadá. Klidně ti pošlu screenshot. Takže je vidět, že tomuhle zrovna moc nerozumíš.

WoT jede i na vědecké kalkulačce, takže tím bych se moc nehonosil. 70-75 FPS? To je na hranici hratelnosti.
Pokud máš takové skvělé zkušenosti, napostuj sem fps logy + screeny nebo nejlépe krátké záznamy z mnou jmenovaných her - všechna nastavení na high, včetně antialiasingu. Hlavně na DOOM, UT4 a Fallout jsem zvědavej...a ne že si stoupneš někam do rohu.
Pak se můžeme bavit.

gotti píše:Podle čeho soudíš? Že Lole píše nesmysli ohledně fps ve hrách a já mu píšu vlastní zkušenost?

Kromě upgradu předpotopního pc by jsi měl investovat i do pravidel českého pravopisu.
loleCZeQ
Junior

Odeslat příspěvekod gotti 9. 6. 2016 11:45

Vypadá to, že byl problém s Drivery. Sice nevím proč, ale se staršíma Catalyst 15.7.1 to nevypadlo ani včera, ani dnes dopoledne. Jak jsem psal na začátku, problémy začaly až po upgrade na W10. Do té doby jsem používal bez problémů nejnovější ovladače.

Lole, 70fps je na hranici hratelnosti? Nenech se vysmát. Ty si asi Rys ostrovid. Určitě nebudu instalovat hry kvůli tobě. Já jsem s PC spokojený a o to jde. Tebou jmenované hry DOOM, UT4 a Fallout mě nezajímají a i kdyby, věřím že si je v pohodě zahraju.A to, že mám chybu ve slově je to nejmenší co mě zajímá.
gotti
Junior

Odeslat příspěvekod loleCZeQ 9. 6. 2016 14:13

Nenech se vysmát? K posměchu jsi tady spíše ty a to hned z několika důvodů...namátkou:

gotti píše:Pak jsem si všiml, že větráčky a chladič na kartě R9 270 jsou až moc čisté bez prachu. Přitlačil jsem konektor, hodil kartu R9 270 do PC a zkusil FurMark. Maximální teplota 75 stupnů. Tak to vypadá, že se asi netočily větráky na kartě, nebo točily málo.

gotti píše:Já měl pocit, že cítím nějakej smrad, tak jsem to raději vypnul. Po otevření skříně jsem to ale necítil.

gotti píše:Ten předpotopní křáp jak si nazval moje PC, rozjede každou hru na vysoký detaily. Jen pro tvojí informaci a nepotřebuju k tomu "herní PC" za 25 000kč.

Doom, UT ani Fallout tě nezajímají, ale tebou jmenované - Zaklínače 3, Dying Light, BF Hardline a GTA V, bys sotva rozjel na střední. A ano, 70 FPS je na hranici hratelnosti. Ale těžko vysvětlovat někomu, kdo nikdy neviděl víc. :))))

Důležitý je, že je Tvůj problém vyřešen. S tímhle trapným flamem jsme hrubě OT a už mě nebavíš, jelikož Tvé argumenty mají hodnotu 0, takže čau... užívej si ten vrak dokud neshoří, pak přijď pro radu, co s tím :D
loleCZeQ
Junior

Odeslat příspěvekod gotti 9. 6. 2016 15:15

Ten "vrak" mi dobře slouží necelé tři roky a NIKDY jsem nemusel hrát na nízké detaily ani jedinou hru. Je vidět, že fakt nemáš přehled co jaká sestava zvládne. 70fps ve hrách je málo? Raději nikomu nerad PC sestavu chytrolíne, nebo přijde ten chudák na buben.

PC mi funguje, to je hlavní a určitě né s tvou pomocí. Ještě že jsem neposlechl chytrolína a neposílal kartu na reklamaci.

KONEC, děkuji některým členům za ochotu.
gotti
Junior

Odeslat příspěvekod loleCZeQ 9. 6. 2016 15:38

Ano, je to malo a mysli si co chces :)
loleCZeQ
Junior

Odeslat příspěvekod Python.p 9. 6. 2016 19:03

Si roztrhejte občanky....
Python.p
Je to rebel!

Odeslat příspěvekod loleCZeQ 9. 6. 2016 19:21

Pochybuju, ze ji vubec ma. At uz z duvodu veku nebo svepravnosti :p
loleCZeQ
Junior

Odeslat příspěvekod Python.p 9. 6. 2016 19:23

+1

:tleskani
Python.p
Je to rebel!

Odeslat příspěvekod gotti 9. 6. 2016 20:47

Vám už asi s těch počítačů hráblo né? Běžte raději ven na procházku, za sportem, najděte si pořádnou babu a nesedte pořád na zadku u PC jak idioti. V životě jsou i jiný věci, než čumění a psaní na forum. Začínáte nějak moc prudit. No jo, schovaný za PC doma v anonymitě, to se to kecá. Pro mě není žádný problém se domluvit a sejít se osobně a vyříkat si to z očí do očí. Stačí napsat SZ.
gotti
Junior

Odeslat příspěvekod Python.p 9. 6. 2016 20:59

To je jako pozvánka na rande? :P
Python.p
Je to rebel!

Předchozí stránkaDalší stránka