Ovladač zařízení přestal pracovat, vysoké teploty

Zkušenosti s grafickými kartami

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod gotti 7. 6. 2016 09:35

Ahoj. Při hraní Worlds of Tanks mi hra zatuhne a hodí mě to na plochu. Napíše se: ovladač zařízení přestal pracovat a byl obnoven. Tohle se stává přibližně 1x za 2 hodiny. Stalo se mi to i u jiné hry Mad Max.

Možná je to shoda okolností, ale začalo to dělat když jsem upgradoval můj Windows 7 na Windows 10. Ani jsem Win 10 nechtěl, ale ráno jsem zapnul PC a Win 10 se instaloval. Tak jsem myslel, že je to tím W10 a zpátky jsem šel na Win 7. Bohužel to nepomohlo. Zkoušel jsem ovladače AMD Crimson 16.5.3 i 16.3.2 a žádná změna.

Ted jsem si nainstaloval FurMark a nechal ho 10 minut běžet a teplota byla 95 stupnů. PC mám bez prachu.

Sestava:
MB GigabyteGA-970A-DS3P - AMD 970
Seasonic SS-500ET, T3 500W OEM
AMD Vishera FX-6300
Kingston HyperX Blu 8GB
MSI R9 270X Hawk
Win 7 64bit.

Děkuji za pomoc.
gotti
Junior

Odeslat příspěvekod iantaris 7. 6. 2016 09:40

PC mám bez prachu.

..zjevně ho tam asi nema ani co nafoukat;)
iantaris
Junior

Odeslat příspěvekod Milanr1 7. 6. 2016 09:47

gotti píše: Win 10 se instaloval.

Nečteš, nehledáš, už to tu bylo nesčetněkrát:
stačilo prostě zakázat GWX.
gotti píše:ovladač zařízení přestal pracovat a byl obnoven

Nesdělil jsi typ skříně ani počet a orientaci větráků ve skříni.
Jak je zajištěné chlazení skříně? Přepokládám vzduchem?
Nepřekáží proudu vzduchu kabely?
Není skříň pečená v uzavřeném prostoru?
Jsi si naprosto jist, že jsi vyčistil všechny větráky i pasivní chladiče stlačeným inertním plynem?
NE:
naprav to;
ANO, chlazení skříně v pořádku a chladiče vyčištěné:
GPU je už usmažený => pořiď nový VGA.
Milan
Milanr1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod loleCZeQ 7. 6. 2016 09:58

Vsadím boty, že tam nemá fany a tu Visheru i GPU smaží co to dá... ;-)
loleCZeQ
Junior

Odeslat příspěvekod gotti 7. 6. 2016 10:36

Takhle jsem to PC koupil u CZC.

Skřín mám tuhle:

https://www.czc.cz/silentiumpc-brutus-m ... 95/produkt

Větrák mám jeden vzadu nahoře, jako na fotce tady:

http://www.imgup.cz/image/MpO

Před měsícem jsem dával na reklamaci kartu GIGABYTE R9 270, kterou jsem měl 2 a půl roku a oni mi jí vyměnili za tu MSI R9 270X Hawk, ale nová nebyla. V době kdy ta Gigabyte blbla měla teplotu 86 stupnů ve FurMark.
gotti
Junior

Odeslat příspěvekod Python.p 7. 6. 2016 10:38

Lol: má bludišťáka.

Ty máš smůlu a ten od koho jsi to koupil by zasloužil zpřelámat hnáty.

Dokup 120mm fany tak aby byl v každé pozici jeden.
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !
Python.p
Je to rebel!

Odeslat příspěvekod gotti 7. 6. 2016 10:51

Dobře, odpoledne koupím dva větráky nahoru a dám vědět, jak dopadne teplota a jestli problém trvá.

Prozatím děkuju.
gotti
Junior

Odeslat příspěvekod Python.p 7. 6. 2016 10:56

Ještě jednou si to přečti, projistotu i pomale.
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Python.p
Je to rebel!

Odeslat příspěvekod gotti 7. 6. 2016 11:57

Ted jdu koupit větráky, ale chtěl bych se ještě zeptat, jak mám kompletně odinstalovat ovladače grafiky AMD Crimson. Jak jsem zkoušel různé verze, tak mám strach, abych v tom neměl bordel. Nainstaloval bych nejnovější verzi.

Nevím jestli stačí, když odinstaluju AMD install manager. Děkuju.
gotti
Junior

Odeslat příspěvekod gotti 7. 6. 2016 13:27

Ted jsem byl v obchodě s PC a větráky 120mm neměli, budou zítra. Říkal jsem jim co mám za problém a oni mi tam řekli, že to je na reklamaci grafické karty. Že větrák navíc to nezachrání, že 95 stupnů by rozhodně mít karta neměla.

Omlouvám se, ale všiml jsem si, že mám ve skříni ještě jeden větrák vepředu dole. Takže mám ve skříni teda dva, vzadu nahoře a vepředu dole.

Co si o tom myslíte? Bylo by to na reklamaci?
gotti
Junior

Odeslat příspěvekod loleCZeQ 7. 6. 2016 14:15

Precti si znova a pomalu prispevek od Pythona. Ucin tak a pokud to nepomuze, posli grafiku na reklamaci.
loleCZeQ
Junior

Odeslat příspěvekod gotti 7. 6. 2016 15:41

loleCZeQ, přečti si znovu a pomalu můj příspěvek. Větráky budu mít zítra.
gotti
Junior

Odeslat příspěvekod Python.p 7. 6. 2016 15:50

Já bych tipnul. Že jsi byl nakupovat tam kde jsi kupoval PC. Protože nemít 120mm fany skladem, no...

Jeden určitě ne, ale 2x 120 dovnitř a 3x 120 ven ano.

Dá se tak chladit relativně tišše u i5 + 380X.

Obrázek

Python.p
Je to rebel!

Odeslat příspěvekod gotti 7. 6. 2016 21:49

Tak to vypadá, že jsem problém vyřešil.

Půjčil jsem si grafickou kartu od manželky Radeon HD6850. Zkoušel jsem FurMark a teplota karty HD6850 byla 69 stupnů. Pak jsem si všiml, že větráčky a chladič na kartě R9 270 jsou až moc čisté bez prachu. Přitlačil jsem konektor, hodil kartu R9 270 do PC a zkusil FurMark. Maximální teplota 75 stupnů. Tak to vypadá, že se asi netočily větráky na kartě, nebo točily málo. Takže chlazení ve skříni zase tak špatné není.

Zítra zkusím hru Worlds of Tanks a uvidím, jestli to bude pořád vypadávat a psát o tom ovladači.
gotti
Junior

Odeslat příspěvekod Python.p 7. 6. 2016 21:51

Ale je to je fakt...

Python.p
Je to rebel!

Odeslat příspěvekod gotti 8. 6. 2016 08:24

Tak teplota se sice vyřešila, při hraní nepřekročila 83 stupnů, ale pořád mi to vypadává a píše:

ovladač zařízení přestal pracovat a byl obnoven

Nevíte co s tímhle?
gotti
Junior

Odeslat příspěvekod loleCZeQ 8. 6. 2016 10:05

Asi si ji upek ;). Zkus reklamaci.
loleCZeQ
Junior

Odeslat příspěvekod Python.p 8. 6. 2016 10:18

Operační systém? Verze ovladače?
Python.p
Je to rebel!

Odeslat příspěvekod loleCZeQ 8. 6. 2016 12:04

Dle předchozích postů má 10ky. Na ovladače bych to neviděl, když včera zjistil, že se mu asi netočily fany na gpu :hm :D
Jakmile to zahřeje, padá to...takže klasickej výpek... ale třeba se pletu. :-)
loleCZeQ
Junior

Odeslat příspěvekod Python.p 8. 6. 2016 12:10

Už to vidím. Jojo mrtvolka :)

Python.p
Je to rebel!

Odeslat příspěvekod gotti 8. 6. 2016 13:38

Začalo to dělat po instalaci W10. Ted jsem se vrátil znovu k W7 a dělá to pořád. Ovladače jsem zkoušel různé verze a nic nepomohlo. Dneska ráno jsem hrál 3 hodiny WOT a vypadlo to takhle jednou. Není to teda nic hrozného, ale zajímá mě proč.

Co jsem koukal na net, tak tenhle problém nemám jen já. A že by měl každý upečenou kartu? Nerad bych posílal grafiku na reklamaci, když si nejsem jistý, že je to poškozenou grafikou. Spíš sem myslel, že mi někdo poradí třeba nějaké diagnostické programy a jak postupovat.
gotti
Junior

Odeslat příspěvekod loleCZeQ 8. 6. 2016 14:11

Ono není moc co diagnostikovat...
Upřímně, pokud si ji trápil nějakou dobu bez větráků, a v ne moc dobře chlazené skříni, prostě odchází do křemíkového nebe. Dost možná je jen otázka času, kdy klekne úplně. Jasně že nejsi jedinnej, kdo má tento problém. Většina rádoby PC expertů (tím nenarážím na tebe - možná trochu ;-) ) vůbec provoz neřeší a až se něco vyse*e, podivují se proč.

Zkus ji trošku zatížit ve FurMarku - nastav v settings Post FX a Extrem burn in, pak spusť GPU stress test. Napiš výsledek.
loleCZeQ
Junior

Odeslat příspěvekod gotti 8. 6. 2016 14:50

Nastavil jsem vše jak si psal, nechal běžet 15minut a max teplota byla 92 stupnů. U hry Worlds of Tanks mám teplotu maximálně 82 stupnů.
gotti
Junior

Odeslat příspěvekod loleCZeQ 8. 6. 2016 15:54

15 min je prd, ale budiz...dobra zprava je, ze to nepadlo. Zkusil bych jeste reinstall win, pokud ani to nepomuze...tak uz nevim :)
Treba budes mit stesti a vyjadri se zdejsi velkej odbornik a vrchni podkurovac AMD - Blizzard :)
loleCZeQ
Junior

Odeslat příspěvekod gotti 8. 6. 2016 17:03

Já měl pocit, že cítím nějakej smrad, tak jsem to raději vypnul. Po otevření skříně jsem to ale necítil.
gotti
Junior

Odeslat příspěvekod loleCZeQ 8. 6. 2016 17:11

:D :D :D
loleCZeQ
Junior

Odeslat příspěvekod Milanr1 8. 6. 2016 17:12

Zdroj.
gotti píše:Seasonic SS-500ET, T3 500W OEM

Pro danou hw sestavu slaboučký, bez rezervy. Po letech degradace už neposkytuje nominální výkon.
Co s tím?
1) Vyměň zdroj za kvalitnější a výkonnější.
2) Stávající prověř v Power Testeru, pokud ho máš k dispozici.
Milan
Milanr1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod gotti 8. 6. 2016 17:50

Mě teda 500W Seasonic nepřijde nějak slaboučký. Na doporučených sestavách doporučujete Corsair 430W na herních PC za 20 000kč.
gotti
Junior

Odeslat příspěvekod Milanr1 8. 6. 2016 18:23

Jenže tohle není herní PC. Nadupaná WKS.
Herní PC najdeš v DS.
Degradaci elektroniky podléhají po delším provozu i nejkvalitnější zdroje.
Otestoval jsi zdroj, zda neshořel?
gotti píše:nějakej smrad, tak jsem to raději vypnul.

Mohl shořet jen nějaký prach, jestli jsi PC dlouho nečistil.
To ovšem zjistíš jen Ty na místě, na dálku to nelze.
Milan
Milanr1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod loleCZeQ 8. 6. 2016 18:31

gotti píše:Mě teda 500W Seasonic nepřijde nějak slaboučký. Na doporučených sestavách doporučujete Corsair 430W na herních PC za 20 000kč.

Ale s tim 430w je tam i5ka a extremne nezrava GTX 960. ...
Imo dobra pripominka, rozhodne zkus proverit ten zdroj.
loleCZeQ
Junior

Odeslat příspěvekod gotti 8. 6. 2016 18:32

Hrál jsem asi 2 hodiny WOT a žádný problém jsem nezjistil. Vyjímečně mi to ani nevypadlo :)
gotti
Junior

Odeslat příspěvekod BLIzZard--cz 8. 6. 2016 18:35

loleCZeQ píše:
gotti píše:Mě teda 500W Seasonic nepřijde nějak slaboučký. Na doporučených sestavách doporučujete Corsair 430W na herních PC za 20 000kč.

Ale s tim 430w je tam i5ka a extremne nezrava GTX 960. ...

Extrémně nežravá GTX 960 :D zatímco on má "žravou" 270X.. na tu sestavu by stačil i 430W kvalitní zdroj.
http://www.techspot.com/articles-info/9 ... wer_03.png
i9-9900KS @ 5Ghz + FD S24 | MSI Z370 KRAIT | GIGABYTE RTX 2080 Ti AORUS 11GB @ 2115/16600Mhz | G.Skill Trident Z 32GB @ 3600Mhz, CL16 | SAMSUNG 970 EVO PLUS | Corsair HX1000 | čekám na 240 Hz IPS QHD
A6 3.0 BiTDI, 313 koní, 650 Nm, 0-100 za 5,1s
BLIzZard--cz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod gotti 8. 6. 2016 18:42

Poškozená grafika, poškozený zdroj, za chvíli to bude procesor a nakonec budu kupovat celé nové PC :D
gotti
Junior

Odeslat příspěvekod BLIzZard--cz 8. 6. 2016 18:46

Zdrojem to nejspíše nebude. Seasonic je kvalitní, narozdíl od Corsairů CX apod.
MSI má často problémy s biosem karty a pak vydává updaty. To by mohlo vyřešit problém. Mohl bys postnout screen z GPU-Z?
i9-9900KS @ 5Ghz + FD S24 | MSI Z370 KRAIT | GIGABYTE RTX 2080 Ti AORUS 11GB @ 2115/16600Mhz | G.Skill Trident Z 32GB @ 3600Mhz, CL16 | SAMSUNG 970 EVO PLUS | Corsair HX1000 | čekám na 240 Hz IPS QHD
BLIzZard--cz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod gotti 8. 6. 2016 19:20

gotti
Junior

Odeslat příspěvekod BLIzZard--cz 8. 6. 2016 19:39

Tak bios karty máš nejnovější.
Ale nevím, proč máš skoro rok staré Catalysty :-) .
BLIzZard--cz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod gotti 8. 6. 2016 19:41

já vím, testuju to s nima :)

-- 8. 6. 2016 20:47 --

Takhle to vypadá při hře:

http://www.jpeg.cz/images/2016/06/08/uW28D.jpg
gotti
Junior

Odeslat příspěvekod loleCZeQ 8. 6. 2016 20:20

gotti píše:Poškozená grafika, poškozený zdroj, za chvíli to bude procesor a nakonec budu kupovat celé nové PC :D

Delas si z toho p.r.del? Mas doma predpotopni krap, navic sestavenej naprostym amaterem a vysmivas se, kdyz se ti nekdo snazi pomoct? Vis, ono se na dalku pomaha dost tezko, navic kdyz ses clovek evidentne bez elementarnich znalosti pc. Takze priste to vem radej do servisu, kde te oberou i o posledni korunu a nejlepe s 0 vysledkem...protoze to by sis za tenhle post zaslouzil.

GTX 960 je "extremne" nezrava, stejne jako je extremne nevykonna. AMD jsem nikdy (nastesti) nemel, proto sem taky odkazoval na tebe.
loleCZeQ
Junior

Odeslat příspěvekod gotti 8. 6. 2016 21:18

Minule když jsem měl poškozenou grafiku, tak mi to dělalo pruhy ve hře, házelo to modrou obrazovku, vypínal se mi počítač ... ted mi vše šlape, akorát třeba jednou za 2 hodiny to skočí na plochu s hláškou o ovladačích a tady je s tím hned každej hotovej. Kup grafiku, kup zdroj ...

Ten předpotopní křáp jak si nazval moje PC, rozjede každou hru na vysoký detaily. Jen pro tvojí informaci a nepotřebuju k tomu "herní PC" za 25 000kč.
gotti
Junior

Odeslat příspěvekod Matysek 8. 6. 2016 22:18

Cele to cist odmitam, ale zeptam se. Zkousel jsi standardni spolehlivem Crimson Minimal 16.3.2, nebo se pachtis s tim obludne velkym "Gaming" balikem, ktery latuji oba vyrobci podle pocasi?
Definice moderatora Zive? Zookeeper. Vyhledat zbloudilou ovecku, ustajit, vycesat, nakrmit a zalozit chudince nadaci. Ovecka prece nemuze 5 minut myslet. Vsichni mame povinnost oveckam uvarit, precist pohadku a prispet do nadace.
Matysek
Expert

Odeslat příspěvekod loleCZeQ 8. 6. 2016 22:30

Velky detaily? Definuj presne co tim myslis.
Rozjedes tak max. WoT a to jeste s bidnyma fps. Tituly jako DOOM 4, UT4, Assassin's Creed, Rise of the Tomb Raider, GTA V, Overwatch, Paragon, Battlefront, Dark Souls, Witcher III, Fallout 4, BF Hardline, Mortal Kombat X, Dying Light atp., ti pojedou sotva na low detaily s fps, ze to bude jako obrazkova knizka...Takze dekuju, naschle, s hlaskama typu "rozjedu kazdou hru na vysoky detaily".
Nikdo tu nebyl hned hotovej. Dostal si nekolik dobre minenych rad..to, ze jsi zabednenej a nechces nebo nemuzes to pochopit je Tvuj problem.
Zbytecny cokoliv dodavat.
loleCZeQ
Junior

Odeslat příspěvekod BLIzZard--cz 8. 6. 2016 23:18

Lole, zase, jako obvykle, jsi mimo. S touto kartou, zvlášť po OC, se skutečně dají hrát hry na HIGH, včetně některých tebou vyjmenovaných.

U Radeonů jsi vedle. Jinak by jsi nemohl dodat ani to, že 960 je ve srovnání s touto "extrémně nežravá" - 960 žere o kousek víc. A výkonem není 270X o tolik slabší - v řádů jednotek procent a spousta novějších her se skutečně dá hrát na HIGH ve FullHD.
BLIzZard--cz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod gotti 9. 6. 2016 05:46

Tak zatím mi to s těma staršíma ovladačema Catalyst nevypadlo, ale ještě se uvidí. Kdyžtak zkusím ještě jak psal Matysek ty ovladače 16.3.2 minimal. Vždycky jsem instaloval ten obludně velký balíček :)

Jinak Lole, s těch her co si psal jsem takto hrál Zaklínače 3, Dying Light, BF Hardline a GTA V. Znovu ti opakuju, že jsem je hrál na vysoké detaily. WOT hraju na maximální detaily a fps se pohybuje 70 - 75 fps. A to mi zrovna bídný nepřipadá. Klidně ti pošlu screenshot. Takže je vidět, že tomuhle zrovna moc nerozumíš.
gotti
Junior

Odeslat příspěvekod Python.p 9. 6. 2016 05:51

Hlavně že ty jo....
Python.p
Je to rebel!

Odeslat příspěvekod gotti 9. 6. 2016 07:00

Já né, ale já si na to tady nehraju víš.
gotti
Junior

Odeslat příspěvekod Python.p 9. 6. 2016 07:14

Moc to tak nevypadá.
Python.p
Je to rebel!

Odeslat příspěvekod gotti 9. 6. 2016 07:28

Podle čeho soudíš? Že Lole píše nesmysli ohledně fps ve hrách a já mu píšu vlastní zkušenost?
gotti
Junior

Odeslat příspěvekod Python.p 9. 6. 2016 07:42

My ti radíme a ty?
Python.p
Je to rebel!

Odeslat příspěvekod gotti 9. 6. 2016 08:02

Neodpověděl si na otázku.

Jinak počítač mi od večera šlape a nemám už žádný problém. Nebylo to ani špatným větráním skříně, ani upečenou kartou, ani nedostatečným zdrojem...
gotti
Junior

Odeslat příspěvekod Python.p 9. 6. 2016 10:32

A čím to teda bylo? Drivery?
Python.p
Je to rebel!

Odeslat příspěvekod loleCZeQ 9. 6. 2016 11:02

gotti píše:Tak zatím mi to s těma staršíma ovladačema Catalyst nevypadlo, ale ještě se uvidí. Kdyžtak zkusím ještě jak psal Matysek ty ovladače 16.3.2 minimal. Vždycky jsem instaloval ten obludně velký balíček :)

Jinak Lole, s těch her co si psal jsem takto hrál Zaklínače 3, Dying Light, BF Hardline a GTA V. Znovu ti opakuju, že jsem je hrál na vysoké detaily. WOT hraju na maximální detaily a fps se pohybuje 70 - 75 fps. A to mi zrovna bídný nepřipadá. Klidně ti pošlu screenshot. Takže je vidět, že tomuhle zrovna moc nerozumíš.

WoT jede i na vědecké kalkulačce, takže tím bych se moc nehonosil. 70-75 FPS? To je na hranici hratelnosti.
Pokud máš takové skvělé zkušenosti, napostuj sem fps logy + screeny nebo nejlépe krátké záznamy z mnou jmenovaných her - všechna nastavení na high, včetně antialiasingu. Hlavně na DOOM, UT4 a Fallout jsem zvědavej...a ne že si stoupneš někam do rohu.
Pak se můžeme bavit.

gotti píše:Podle čeho soudíš? Že Lole píše nesmysli ohledně fps ve hrách a já mu píšu vlastní zkušenost?

Kromě upgradu předpotopního pc by jsi měl investovat i do pravidel českého pravopisu.
loleCZeQ
Junior

Odeslat příspěvekod gotti 9. 6. 2016 11:45

Vypadá to, že byl problém s Drivery. Sice nevím proč, ale se staršíma Catalyst 15.7.1 to nevypadlo ani včera, ani dnes dopoledne. Jak jsem psal na začátku, problémy začaly až po upgrade na W10. Do té doby jsem používal bez problémů nejnovější ovladače.

Lole, 70fps je na hranici hratelnosti? Nenech se vysmát. Ty si asi Rys ostrovid. Určitě nebudu instalovat hry kvůli tobě. Já jsem s PC spokojený a o to jde. Tebou jmenované hry DOOM, UT4 a Fallout mě nezajímají a i kdyby, věřím že si je v pohodě zahraju.A to, že mám chybu ve slově je to nejmenší co mě zajímá.
gotti
Junior

Odeslat příspěvekod loleCZeQ 9. 6. 2016 14:13

Nenech se vysmát? K posměchu jsi tady spíše ty a to hned z několika důvodů...namátkou:

gotti píše:Pak jsem si všiml, že větráčky a chladič na kartě R9 270 jsou až moc čisté bez prachu. Přitlačil jsem konektor, hodil kartu R9 270 do PC a zkusil FurMark. Maximální teplota 75 stupnů. Tak to vypadá, že se asi netočily větráky na kartě, nebo točily málo.

gotti píše:Já měl pocit, že cítím nějakej smrad, tak jsem to raději vypnul. Po otevření skříně jsem to ale necítil.

gotti píše:Ten předpotopní křáp jak si nazval moje PC, rozjede každou hru na vysoký detaily. Jen pro tvojí informaci a nepotřebuju k tomu "herní PC" za 25 000kč.

Doom, UT ani Fallout tě nezajímají, ale tebou jmenované - Zaklínače 3, Dying Light, BF Hardline a GTA V, bys sotva rozjel na střední. A ano, 70 FPS je na hranici hratelnosti. Ale těžko vysvětlovat někomu, kdo nikdy neviděl víc. :))))

Důležitý je, že je Tvůj problém vyřešen. S tímhle trapným flamem jsme hrubě OT a už mě nebavíš, jelikož Tvé argumenty mají hodnotu 0, takže čau... užívej si ten vrak dokud neshoří, pak přijď pro radu, co s tím :D
loleCZeQ
Junior

Odeslat příspěvekod gotti 9. 6. 2016 15:15

Ten "vrak" mi dobře slouží necelé tři roky a NIKDY jsem nemusel hrát na nízké detaily ani jedinou hru. Je vidět, že fakt nemáš přehled co jaká sestava zvládne. 70fps ve hrách je málo? Raději nikomu nerad PC sestavu chytrolíne, nebo přijde ten chudák na buben.

PC mi funguje, to je hlavní a určitě né s tvou pomocí. Ještě že jsem neposlechl chytrolína a neposílal kartu na reklamaci.

KONEC, děkuji některým členům za ochotu.
gotti
Junior

Odeslat příspěvekod loleCZeQ 9. 6. 2016 15:38

Ano, je to malo a mysli si co chces :)
loleCZeQ
Junior

Odeslat příspěvekod Python.p 9. 6. 2016 19:03

Si roztrhejte občanky....
Python.p
Je to rebel!

Odeslat příspěvekod loleCZeQ 9. 6. 2016 19:21

Pochybuju, ze ji vubec ma. At uz z duvodu veku nebo svepravnosti :p
loleCZeQ
Junior

Odeslat příspěvekod Python.p 9. 6. 2016 19:23

+1

:tleskani
Python.p
Je to rebel!

Odeslat příspěvekod gotti 9. 6. 2016 20:47

Vám už asi s těch počítačů hráblo né? Běžte raději ven na procházku, za sportem, najděte si pořádnou babu a nesedte pořád na zadku u PC jak idioti. V životě jsou i jiný věci, než čumění a psaní na forum. Začínáte nějak moc prudit. No jo, schovaný za PC doma v anonymitě, to se to kecá. Pro mě není žádný problém se domluvit a sejít se osobně a vyříkat si to z očí do očí. Stačí napsat SZ.
gotti
Junior

Odeslat příspěvekod Python.p 9. 6. 2016 20:59

To je jako pozvánka na rande? :P
Python.p
Je to rebel!

Odeslat příspěvekod gotti 9. 6. 2016 21:06

Klidně to tak můžeš brát. Jde vidět, že si ještě děcko...
gotti
Junior

Odeslat příspěvekod loleCZeQ 9. 6. 2016 21:51

Potrefená husa nejvíc kejhá? Více viz. SZ.
loleCZeQ
Junior

Odeslat příspěvekod BLIzZard--cz 9. 6. 2016 23:07

Žádné SZ, ať je tu sranda :-))
BLIzZard--cz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Arthe 10. 6. 2016 09:17

A já měl za to, že lidský oko nerozezná rozdíl od 60 fps + :D
Arthe
Junior

Odeslat příspěvekod loleCZeQ 10. 6. 2016 09:36

Zajdi si třeba do showroomu Alzy, je zde možnost vyzkoušet X herních monitorů. Rozdíl mezi 60FPS a např. 144 FPS je masivní. Garantuju ti, že budeš odcházet domů s "herním" monitorem...
loleCZeQ
Junior

Odeslat příspěvekod Arthe 10. 6. 2016 09:52

Ok, určitě to skočím vyzkoušet :)
Arthe
Junior