Kde koupit kartu?

Zkušenosti s grafickými kartami

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Python.p 17. 1. 2018 17:49

Nene, ty jsou plný hrdinů :lol:
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KineCZek 17. 1. 2018 18:41

:D
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod milsimr 17. 1. 2018 18:57

Takže všem těm botům, které jsem na hřbitov kdy poslal, mám jako nastavit novej rank "Spam bot Hero" nebo co? :D
Administrátor fóra Živě.cz.
milsimr
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Horst_ 17. 1. 2018 19:45

Realita na Alze.Zboží rozbaleno.
Obrázek

Po dvou hodinách.
Obrázek
Horst_
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chatumbabub 19. 1. 2018 16:50

8-D co to zas je? Konecne jsem se odhodlal ke koupi GK a koupim leda tak h.... nic.
Koncem roku se mi zdali moc drahe, tak sem chtel chvilku pockat.. :oboze

Na Alze uz pro jistotu zrusili celou sekci pro GTX1080.
chatumbabub
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KineCZek 19. 1. 2018 17:10

Pokud 1080 chces, mam znovu par kusu MSI GAMING PLUS, tzn 11GHz GDDR5X. Karty jsou nove, 3roky zaruka od dne nakupu. 16.500,-
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chatumbabub 20. 1. 2018 12:23

dik :-) SZ
chatumbabub
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Krovak84 20. 1. 2018 20:53

Hehe, to je masakr. Koukal jsem na inzeráty, kde borečci prodávaj 1070 nejvyšší nabídce, "pod 14 nejdu" a podobná hesla, tak si říkám co jim jeblo. No a pak jsem se podíval na dostupnost karet a jsem rád, že jsem nakoupil před Vánoci :-D

Každopádně, tyhle vychcánky bych nejradši nakopal tam, kam slunce nesvítí O:-)
Krovak84
Junior

Odeslat příspěvekod Python.p 20. 1. 2018 21:33

Proč? Cenu určuje trh.
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KineCZek 20. 1. 2018 23:10

Pokud nekdo nakoupil 1070 za 11 a prodal za 15, je to jeho umeni / obchodni uspech. Rozhodne to neni nic, co by mel clovek zavidet.

Jsou zapotrebi vstupni investice, kontakty v distribuci ... stejne tak se mohlo stat, ze borec koupil za 11 a dnesni ceny mohla byt 8. To nemohl predem nikdo vedet. Jak pise rebel, cenu urcuje trh a Tebe nikdo nenuti si kartu kupovat.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Python.p 20. 1. 2018 23:24

Jenom doplním, že podle Krovakovi logiky, je vychcanej každej obchodník. Protože přece levně koupi a draze prodá. ;)
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Krovak84 21. 1. 2018 09:12

Kine, já jim to rozhodně nezávidím, kdyby jo, můžu vesele střelit tu svou se ziskem, ale říkám si, proč bych to dělal? Kvůli 2-3 tisícovkám? Fakt ne...

Pythone, obchodník dle mě prodává nové zboží, dává záruku, drží e-shop nebo kamenný obchod, řeší reklamace apod. takže nějakou marži asi mít musí. Na rozdíl od člověka na bazoši.

A nejlepší jsou ty jejich evidentně smyšlené důvody typu "nemám na hraní čas" "koupil jsem ntb" (jasně a proto jsem před měsícem investoval 12 litrů do GK, abych přestal hrát :-D ) a podobné šplechty. Nevím, asi jsem v tomhle staromódní, ale prostě tyhle praktiky neuznávám.
Krovak84
Junior

Odeslat příspěvekod santa999 21. 1. 2018 11:21

Nestačím se divit :shock:
Přílohy
gpu.jpg
santa999
Junior

Odeslat příspěvekod Krovak84 21. 1. 2018 18:23

Spekulanti, no. Musím říct, že chudák ten, co teď nutně potřebuje grafiku, ty ceny jsou fakt totální nesmysl.
Krovak84
Junior

Odeslat příspěvekod The Shitman 21. 1. 2018 18:27

Nabídka a poptávka. Pokud neprovdají, zlevní. Nic jiného jim nezbyde. Jenže oni dost pravděpodobně prodají. :))

BTW kdo opravdu "nutně potřebuje" výkonnou herní kartu? Takovou věc člověk chce, potřebu v tom teda opravdu nevidím.
The Shitman
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků