MSI GeForce RTX 2070 do Fractal Design R3

Zkušenosti s grafickými kartami

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Schumi248 8. 2. 2020 21:10

Dobrý deň,
chcem sa opýtať, či vojde grafika MSI GeForce RTX 2070 SUPER ARMOR OC do skrine Fractal Design R3.
Podľa špecifikácie má grafika 29,7 cm a skrinka má limit 29 cm, takže nevojde, ale chcem sa uistiť.

Ďakujem
Schumi248
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod The Shitman 8. 2. 2020 23:09

Klasická RTX 2070 Armor se do R3 vejde a podle stránek MSI má délku 295 mm. Instalace není úplně snadná, je to opravdu hodně na těsno, ale dostal jsem ji tam, ač jsem původně počítal s úpravou bedny kladivem nebo flexou. :))

Zkusím najít fotku.

-- 08 úno 2020 22:18 --
No nejsem si úplně jistý, jak tam ty dva milimetry naženeš. Fakt to bylo hodně natěsno. :-)

Obrázek
The Shitman
Ex-moderátor

Odeslat příspěvekod Python.p 9. 2. 2020 01:46

srabe.... prej flexou... :D
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !
Python.p
Je to rebel!

Odeslat příspěvekod The Shitman 9. 2. 2020 10:40

Tak... každý problém má své konečné řešení. :D

Ne, asi bych prostě odvrtal a vyhodil komplet pozice na disky. Bedna by asi trochu změkla, přeci jen to tam slouží i jako výztuha, ale fungovalo by to.
The Shitman
Ex-moderátor

Odeslat příspěvekod blmrtin 9. 2. 2020 11:48

Není potřeba odvrtávat, stačí dvakrát poklepat na spoj a upadne to samo. Jakkoliv se materiál a spoje tváří robustně, opak je pravdou. Na úpravy ocel-plechovým skříní, zákrytů, průchodů ... vozím malou akumulátorovou Bosch GRO 10.8V prošla "plechem" jako nůž máslem. Nepředpokládám, že by verze R3 měla výrazně kvalitnější materiál, než starší model, kterou jsem pro známého páral, vyřezával bočnici, razil průchodky pro vodní chlazení a opravoval závity.
Carpe diem
blmrtin
Junior

Odeslat příspěvekod Python.p 9. 2. 2020 16:15

Tak tak, ale taková NZXT H630 je papír. Zlatej Chieftec a LianLi.
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !
Python.p
Je to rebel!