Grafika G.F. 7300LE

Zkušenosti s grafickými kartami

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod aklunedz 14. 8. 2020 11:17

Hezký den.Mám tuto grafiku v PC s z.d.MSI 7380 a Win.7 home.Po zapnutí PC aniž bych něco dělal tak monitor na 1sek.vypne a znova se zapne.Při práci to samé ale intervali vypnutí se prodlužují až nakonec (asi po 1/2 hodině) už k vypnutí monitoru nedochází.Vyměnil jsem monitor,kabel,ovladače a pořád stejné.Ale když jsem propojil monitor kabelem VGA tak ja po problémech.Nejsou vadné nějaké kondíky na kartě ?Jestli je karta vadná vyhodím a koupím nejlevnější ASUS nebo MSI G.F. GT 710 IGB za tisícovku.PC je jen na internet.Díky Vláda
aklunedz
Junior

Odeslat příspěvekod KineCZek 14. 8. 2020 12:05

Vyse popisovane muze byt zapricineno neutesenym stavem SW na danem stroji, nebo HW poruchou, nejpravdepodobneji graficke karty, ale klidne i zakladni desky nebo napajeciho zdroje.

Vzhledem ke generacnimu stari zakladni desky mohu s jistotou rici, ze i takovyto stroj za cca 7.600,-Kc bude pri zlomkove spotrebe vyrazne vykonnejsi, nez cokoliv co muzete mit postaveno na MSI 7380.

Osobne bych do toho stareho strepu neinvestoval ani Korunu, vzdyt je to starsi nez dvanact let. (!)
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

PC sestavy hracum i profesionalum na miru - nyni nove i na Facebooku. (KineCZek Work)
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN, Ex-administrátor