gigabyte rx 570 4g

Zkušenosti s grafickými kartami

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod nooobius 2. 11. 2020 21:16

Ahoj,mozno niekto pomoze lebo na nete som nic nenasiel a pocitac mi chce uletiet .Jedna sa o gigabyte rx 570 4g a problem je s ventilatorom cislo jedna ...ten co je pri koncovkach.Asi tyzden slape na 100% a druhy sa nezapne( lebo prvy to chladi viac ako treba)....Od aktualizacie ovladacov, ......
Ako prve som odinstaloval nove ovladace a dal stare ,- nepomohlo ...reinstal komplet amd software tiez nic.Update Bios nepomohol (Bios na karte je aktualny a na MB som dal najnovsi Beta).
Tak som rozobral,precistil a prepastoval ale bez vysledku.
Vyskusal som watman ale bez odozvy , msi afterburner funguje ale len na fan c.2 ako keby ten turbo neexistoval.(ano kontakty su ok tiez precistene a kable ako od vyroby).
Pre mudrlantov aj ja si myslim ze sa pokazil fan ale este som nevidel ani nepocul ze by pokazeny siel na 100%.
nooobius
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Python.p 2. 11. 2020 21:31

Protože jsou na jednom konektoru, jedním drátem spojení, tak to s ovladačema nemá fakt co dělat a prostě umřel.

Ale možná jsem jen mudrlant. A podle popisu jsem pochopil, že se točí jen jeden, ale na konci je nějaký zvrat a ten rozbitej jde na 100%?
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Delidy a další věci okolo PC najdete na webu v profilu.
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nooobius 3. 11. 2020 02:12

Ano su spojene a ano ten jeden jede na 100% ...uz som to nemohol viac pocuvat tak som ten turbo odpojil.gta5 +- 63C 60fps block .grafika to zvlada nadherne a ziadne problemi ale neviem co s tym.Nie je to ok.
nooobius
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Python.p 3. 11. 2020 06:21

Vyhodit ventilátory a dát tam AC F8/9 PWM místo nich a hotovo.
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Delidy a další věci okolo PC najdete na webu v profilu.
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků