Zánovní grafika na Alze

Zkušenosti s grafickými kartami

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod peno11 21. 12. 2022 01:46

Na Alze jsem sehnal EVGA 3050 XC Black Gaming za 6 500, což si myslím, že jde. Sice 3050 není úplně karta, kterou bych si přál (preferoval bych 3060 nebo 3060 Ti, ale ty jsou stále dost předražené), ale myslím, že za tuto cenu to jde a oproti mé 1050 Ti to bude rozhodně zlepšení. Mám ale obavy z toho, že je prodávána jako zánovní. Alza sama dává na takové zboží záruku 21 měsíců, což naznačuje, že to někdo mohl používat i ty tři měsíce. Což by i mohlo odpovídat tomu, kdy se začaly grafiky od EVGA z českých obchodů vytrácet. Mám to objednané na prodejnu a ještě nezaplacené, takže si to případně ještě můžu rozmyslet, ale musím říct, že za tuto cenu mě to láká i jako zánovní a EVGA je značka, které věřím, byť už s grafikami skončila (což je škoda, ale jejich rozhodnutí chápu).
peno11
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod KineCZek 21. 12. 2022 04:59

Alza zánovní = bez vyjímky použité, původním kupujícím reklamované zboží, vrácené servisem pozdě z opravy. Původní zákazník dostane po 30 dnech dobropis a opravená věc se prodá se zbytkem záruky.

Použité zboží pak jsou většinou nekompletní věci, co se ani jako zánovní nedají prodat. Tzn bez příslušenství atd.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků