ULN graficka karta kolem 20000

Zkušenosti s grafickými kartami

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Jan Vondracek 8. 1. 2023 13:25

Ahoj, chtěl bych vás poprosit o nějaké tipy na koupi GK kolem 20000. Může to být i nějaká bazarovka, můj hlavní požadavek je, aby byla co možno nejtišší. Minulý rok jsem měl MSI 2070 SUPER TRIO, která ale nakonec šla na reklamaci. Podle recenzí to byla jedna z nejtišších karet, já jsem ji ještě na hry snížoval trochu napětí, pak to už šlo.

Děkuji předem za jakýkoliv tip :)
Honza
Jan Vondracek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod KineCZek 8. 1. 2023 14:01

ASUS 3070 Noctua.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jan Vondracek 8. 1. 2023 14:42

Ano, to je dobry tip. Ta by se mi libila. Jen se neda rozume sehnat. Nasel jsem ji pouze na americkem amazonu a s tim nemam zkusenost (zda to vubec do CR posle). Pres amazon.de mi to u tehle nabidky napsalo, ze do CR poslat nelze.
Ale byla by pekna, takze to mozna zkusim objednat z US verze. Zatim stejne jen shanim informace, obchod ma jeste 5 dni na reklamaci te me 2070, tak uvidim, jak to s ni vubec dopadne.
Diky
Jan Vondracek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod KineCZek 8. 1. 2023 15:07

Jeste pred dvema tydny lezel kolegovi jeden kus na sklade a nemohl se toho zbavit. (Coz se vzhledem k cene nedivim.)

Druhe reseni by mohlo byt koupit treba Gigabyte Vision a Noctua edition bych Ti z ni udelal ja. Pokud bys mel zajem, pis SZ. Pokud ne ... nedeje se nic.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod meda2016 8. 1. 2023 22:24

A co byste řekli ke kartě GIGABYTE Radeon RX 6900 XT GAMING OC 16G.....?
meda2016
Junior

Odeslat příspěvekod KineCZek 8. 1. 2023 22:50

Někde je levnější než 3070?
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod meda2016 8. 1. 2023 23:02

(Výkon, tichost, teplota?) Já položil otázku dříve.
meda2016
Junior

Odeslat příspěvekod KineCZek 9. 1. 2023 08:55

Pokud myslíš, že mám nějakou povinnost Ti na ni odpovědět...
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod meda2016 9. 1. 2023 09:28

Nemáš a nevadí. Připoměl jsem jen výkonnou grafiku s titulní cenou pro tazatele, kterého by to mohlo/nemuselo zaujmout.
Přesto mám dobrou náladu a chuť k jídlu...
meda2016
Junior

Odeslat příspěvekod KineCZek 9. 1. 2023 10:34

Nevidim ji nikde (Heureka) v prodeji, proto se ptam, kde ji vidis a za kolik. Vykonna karta to bezesporu je, moznost upravit ji na tichou taktez existuje, ale bez upravy ma k ULN podobne blizko, jako T72 k motokare.

Za par tydnu budou 4070 "bez -Ti" a 4060 "s Ti" ... tam uz by cena mohla klesnout pod dvacet a da -li Buh, snad i ten vykon by mohl zustat zajimavy.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod meda2016 9. 1. 2023 10:46

Zatím zelenej 20 rozbaleno.
meda2016
Junior

Odeslat příspěvekod Jan Vondracek 9. 1. 2023 21:39

KineCZek píše:Jeste pred dvema tydny lezel kolegovi jeden kus na sklade a nemohl se toho zbavit. (Coz se vzhledem k cene nedivim.)

Druhe reseni by mohlo byt koupit treba Gigabyte Vision a Noctua edition bych Ti z ni udelal ja. Pokud bys mel zajem, pis SZ. Pokud ne ... nedeje se nic.


myslim si spravne, ze "konverzi" na ULN clovek porusi zarucni podminky, takze pro takove pripady ani nema moc cenu kupovat neco noveho nebo i rozbaleneho a je tak rozumejsi spis nejaka levnejsi bazarovka po zaruce?
Jan Vondracek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod KineCZek 9. 1. 2023 21:48

Zalezi, kdo a jak tu konverzi provede. Prestavbou u mne o zaruku neprichazis, ale neprijmu Ti kazdou kartu. U nekterych uprava neni vubec mozna a u nekterych by nedavala smysl.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Python.p 10. 1. 2023 12:44

Jaké záruční podmínky? A jak je poruším? A jak by mě to pak mohli dokazovat. :)
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Delidy a další věci okolo PC najdete na webu v profilu.
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KineCZek 10. 1. 2023 22:16

Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků