graficka karta?

Zkušenosti s grafickými kartami

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod stanley2 5. 7. 2005 15:09

Mrzne mi PC. Ale len pri hrach.Ostatne,funguje v pohode./prehravanie filmov,TV,net, atd/ Nic som nemenil, ani neprestavoval.Zacalo to blbnut same pred 3-dnami.PC som preveril na virusy a nic.Je to chyba graf. karty, alebo nieco ine.Poradte mi. Skusal som aj preinstalovat ovladace, nepomohlo.
stanley2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod cache 5. 7. 2005 15:21

nic v zlom, ale toto je nadherny priklad zle napisaneho threadu:
1) nicnehovoriaci nadpis (najprv som myslel ze je to jeden z threadov typu "pomozte mi vybrat graficku kartu")
2) takmer nic si nepopisal co sa tyka pocitacu.. to iste by mohlo sediet pomaly aj na spectrum :roll:
Můj bože, to je budoucnost! Mí rodiče, přátelé, má dívka.. Už je nikdy neuvidím.. JUPÍÍÍÍÍÍ! (Fry s1e1)
cache
Pokročilý

Odeslat příspěvekod stanley2 5. 7. 2005 15:39

Co konkretne este potrebujes vediet? Vsetko na PC mi funguje len tie hry nacita a zmrzne po asi 30sek sa posunie o 2-3 obrazky až sa postupne cely obraz rosype na koniec musim reset. PC. Nic som nemenil hry sa hravali tie iste ktore teraz nejdu.A cosa tyka zostavy PC Celeron 1,7 GK MX440 ,ZD Asus chipset SIS Ram 768MB
stanley2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod XPM 5. 7. 2005 17:24

S tou sestavou bych se ani těm 2-3FPS nedivil :D ale to nevysvětluje ty záseky. Zkus jiné ovladače, nejlépe řadu 4X.XX.

Překontroluj Chlazení GK.
Nachystejte květináče, na Vánoce jsem zpátky!....nebo tak nějak
XPM
Junior

Odeslat příspěvekod ICEBOSS 5. 7. 2005 18:02

asi se prehriva grafika...
Intel rulez everywhere and everytime!
Nepiste mi na ICQ a mejl, reste sve problemy tady, na foru!
ICEBOSS
VIP uživatel