Problem s pocitacem, porad se restartuje..Je to gra. kartou?

Zkušenosti s grafickými kartami

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod ruman 5. 7. 2005 17:00

Nejdříve moje sestava: deska-soltek 75frn2-l
procesor- barton 2500
pameti-2x ocz 256mb
grafika leadtek a350xt

Ted problem...nejdrive me graf. karta ukazovala, ze nema dostatecne napajení, po prehrani biosu se to vyresilo. Pretaktovana není, jedu na default. Pri zatezi(hrani her) me pocitac sam od sebe restartuje...nejdrive jsem zkusel test pameti memtest 86, tem me ukazoval, ze pameti jsou spatne, takze nejdrive jsem si myslel, ze jsou to pameti..jenomze zaroven je u programu memtest napsano, ze to klidne muze delat neco jineho..tyto moje pameti jsem testoval na jinem PC a vse v poradku....Dal jsem do meho pocitace jinou grafarnu( gforce 4 ti-4200) a zkusil to projet testem 3d mark 2003..test se dokoncil...pote jsem dal nazpet mou grafarnu a ejhle po 2 minutach opet restart....Tudíž si mysli, ze to bude grafickou kartou..je fakt, ze 3d mark 2001 me to udela az do konce...

Vím, ze jsem to tady popsal tak nejak divne, ale uz fakt nevim ja prijit na to, co to je.. Ten bios jsem flashoval na tu kartu original programem od leadteku, co byl u karty, takze si myslim, ze tim by to byt nemelo...Jo a jeste jedna vec...kdyz jsem zkousel terstovat ty moje pameti ve Sandre 2004, tak pokud jsem mel v pc obe dve, tak pc se restartovalo, ale pokud jsem mel jenom jednu, tak se test dokoncil....ale opakuji, ze v jinem pc bylo vse ok..

Zkuste me poradit, co stim, jestli to nebude treba deskou(tam jssem zkousel novej bios a ovladace pro nvidii 5.10).

Dik za pripadnou radu a odpoved
ruman
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod XPM 5. 7. 2005 17:22

- Překontroluj teploty CPU a GK a to i rukou (šáhnout na chladič-některé čidla kecaj)

- V BIOSu vypni fastwrites (pokud tam ta položka je)

- Zkus jiný zdroj a překontroluj hodnoty napájení

- Zkus jinou GK
Nachystejte květináče, na Vánoce jsem zpátky!....nebo tak nějak
XPM
Junior