Grafika 3000-4500Kč, AGP

Zkušenosti s grafickými kartami

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod honnza 28. 11. 2005 22:48

Jakou grafiku by jste koupily nebo máte?
já se rozmíšlím nad:

a jaký je problém v te JETWAY, že je tak levná?
honnza
Junior

Odeslat příspěvekod Fojťan 28. 11. 2005 23:20

ani jednu jednoznacne ber 6600GT
learnin' to fly
Fojťan
Junior

Odeslat příspěvekod JakubL 28. 11. 2005 23:31

Jasně. V této ceně ber 6600GT. R9800 není špatný, ale GF6600GT se ji vyrovná a v OpenGL ji i předčí.
-
JakubL
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod cektu 29. 11. 2005 10:52

taky se rozmýšlím mezi 6600 GT za 4500 nebo Radeonem 9800pro za 3700. Nevím, jestli mi ta gt stojí za těch 800 kč... nic jiného v této cenové hladině nemá smysl
Pomozte odstranit smrt z našich silnic, jezděte po chodníku!!
cektu
Junior

Odeslat příspěvekod x-father 29. 11. 2005 11:07

Ja bych vzal podstatne levneji nejkou dobrou 6600 non GT a pretocis ji skoro na uroven GT.
x-father
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Fojťan 29. 11. 2005 11:09

x-father píše:Ja bych vzal podstatne levneji nejkou dobrou 6600 non GT a pretocis ji skoro na uroven GT.

za 4500 mas znackovou GT... a tu pretocis jeste vic :wink:
learnin' to fly
Fojťan
Junior

Odeslat příspěvekod balin 29. 11. 2005 11:12

Bez diskuse vem toto:
http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=30212
Mam ji doma pretocenou na 550/1150 se std. chlazenim a je to super!
balin
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Fojťan 29. 11. 2005 11:22

learnin' to fly
Fojťan
Junior

Odeslat příspěvekod balin 29. 11. 2005 11:39

Nema to VIVO, je to drazsi nez ta co jsem psal a jeste tam mas Riddicka.
balin
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Fojťan 29. 11. 2005 11:44

balin píše:Nema to VIVO, je to drazsi nez ta co jsem psal a jeste tam mas Riddicka.

vivo zalezi na uzivateli jestli vyuzije (ja ho treba neuzivam), pak je to samozrejme vec jina. ale kdyz se tazatel obejde bez viva, tak je gt podle me proste jednoznacne lepsi. a riddick to nevytrhne :wink:
jinak gt s vivem stoji treba od msi 5200,- . no ale pak uz je zase lepsi X800gt.
myslim ze to nechame na tazateli jak se rozhodne :D
learnin' to fly
Fojťan
Junior

Odeslat příspěvekod balin 29. 11. 2005 11:49

Fojťan";[quote="balin píše:Nema to VIVO, je to drazsi nez ta co jsem psal a jeste tam mas Riddicka.

vivo zalezi na uzivateli jestli vyuzije (ja ho treba neuzivam), pak je to samozrejme vec jina. ale kdyz se tazatel obejde bez viva, tak je gt podle me proste jednoznacne lepsi. a riddick to nevytrhne :wink:
jinak gt s vivem stoji treba od msi 5200,- . no ale pak uz je zase lepsi X800gt.
myslim ze to nechame na tazateli jak se rozhodne :D[/quote]

Chapu, ze ho nemusi vyuzit, ale pokud je to za rozumnou cenu, muzes ho mit jet tak pro jistotu. (mam treba pripojeny stary video, ktery mam zadarmo a koukam na PC na televizu)
Jinak jedinej rozdil mezi tou moji MSI a beznou 6600GT je v taktech, to je jasny!
Jenze ta MSI karta udela uplne v pohode 550MHz jadro a pameti tam ma 2ns (1000MHz), ktery jdou jeste o neco vic (napr. 1150, jak mam v podpisu)
Navic ten pretakt zvladne i zacatecnik.
balin
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Fojťan 29. 11. 2005 11:56

balin píše:
Fojťan";[quote="balin píše:Nema to VIVO, je to drazsi nez ta co jsem psal a jeste tam mas Riddicka.

myslim ze to nechame na tazateli jak se rozhodne :D

Chapu, ze ho nemusi vyuzit, ale pokud je to za rozumnou cenu, muzes ho mit jet tak pro jistotu. (mam treba pripojeny stary video, ktery mam zadarmo a koukam na PC na televizu)
Jinak jedinej rozdil mezi tou moji MSI a beznou 6600GT je v taktech, to je jasny!
Jenze ta MSI karta udela uplne v pohode 550MHz jadro a pameti tam ma 2ns (1000MHz), ktery jdou jeste o neco vic (napr. 1150, jak mam v podpisu)
Navic ten pretakt zvladne i zacatecnik.[/quote]

nevim nevim... myslim ze pretakt zacatecnik nezvladne. musi na to mit program, vedet co nastavit, a kdyz to prezene tak si s tim pak neporadi. jsem priznivcem spis nepretaktovani, protoze pak je to proste jistota. je to podobne jako chipovani auta - taky je to levny a o hodne vykonnejsi, jenze po sto tisicich km se ti muze pekne vymstit.

jinak ale s tebou souhlasim ze do tech 4500 je tak 6600 po pretaktovani vhodna, ale ja bych sel do gt :wink: je to proste o nazoru...
learnin' to fly
Fojťan
Junior

Odeslat příspěvekod cektu 29. 11. 2005 12:13

já jsem se teda předběžně rozhodl pro Radeon 9800 pro - ale je docela dřina ho sehnat nový - v bazarech v mém okolí není a na inzerát... nevím no. Myslím, že k mému sempronu 2800+ to bude akorát. nevíte, na kterých webech by se dal sehnat? na http://www.obchod.cz je vyprodaný a ani už nebude zřejmě. Zřejmě výběhové zboží
Pomozte odstranit smrt z našich silnic, jezděte po chodníku!!
cektu
Junior

Odeslat příspěvekod Fojťan 29. 11. 2005 12:42

cektu píše:já jsem se teda předběžně rozhodl pro Radeon 9800 pro - ale je docela dřina ho sehnat nový - v bazarech v mém okolí není a na inzerát... nevím no. Myslím, že k mému sempronu 2800+ to bude akorát. nevíte, na kterých webech by se dal sehnat? na http://www.obchod.cz je vyprodaný a ani už nebude zřejmě. Zřejmě výběhové zboží /quote]

v alzasoftu ho maji nabeton
jinak byt tebou sel bych do 6600gt :wink: nebo X800gt :wink:
learnin' to fly
Fojťan
Junior

Odeslat příspěvekod jirka47 29. 11. 2005 12:50

GK JETWAY GeForce 6600GT 128MB DDRIII,TVout,DVI,AGP 8X
4 531 Kč včetně DPH a recyklačního poplatku
http://interlink.tsbohemia.cz/default.asp?mtc=0&cls=stoitem&stiid=43519
A můžeš taktovat.
jirka47
Junior