GeForce 6600 GT AGP / problem s ovladačmi

Zkušenosti s grafickými kartami

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod lenmail 20. 12. 2005 00:41

Ahojte
Mam GeForce 6600 GT AGP a k nej som dostal do vienka problem s ovladačmi. Hravam NHL 2005 a niekedy am pocit ze hra zadrhava. Viem poviete ovladače ale ake ? Mam AGP kartu a ked tam dam najnovší ovladač od Nvidia nejde mi na nete vobec pozrieť filmové ukážky čo mi chodilo. Ktorý ovládač je vhodný alebo čo ešte môže ovplyvniť že nie je možne prehrávať VIDEO?
Dik
Problemy mam s ovlada4mi na grafike. Kazda dobra rada vzacna
lenmail
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ich 20. 12. 2005 01:41

To je problém všech geforce od 5600 nahoru. Já to vyřešil tak, že jsem nainstaloval ovladače 66.4 a přes ně nejnovější. Pokud máš v mediaplayeru rozhozený barvy, spust si nvidia center a tam barvy srovnej. Bejvaj po nový instalaci rozhozený - proč to fuck nevim.
Ich
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lenmail 20. 12. 2005 10:04

Ich píše:To je problém všech geforce od 5600 nahoru. Já to vyřešil tak, že jsem nainstaloval ovladače 66.4 a přes ně nejnovější. Pokud máš v mediaplayeru rozhozený barvy, spust si nvidia center a tam barvy srovnej. Bejvaj po nový instalaci rozhozený - proč to fuck nevim.o/quote]

To znamena ze si odinstaloval drivre a nainstaloval 66.4 a potom stiahol z nvidie najnovsie? A neprepise to tie povodne?
Inak Dik
Problemy mam s ovlada4mi na grafike. Kazda dobra rada vzacna
lenmail
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Wolfheart 20. 12. 2005 10:13

proc furt lidi chtej novy ovladace? ze by furt tech 25% vykonu s kazdejma beta-ovladacema?

stahni si 61.11 a nech si je tam
Wolfheart
Junior

Odeslat příspěvekod rajqo 20. 12. 2005 15:14

Ich píše:To je problém všech geforce od 5600 nahoru. Já to vyřešil tak, že jsem nainstaloval ovladače 66.4 a přes ně nejnovější. Pokud máš v mediaplayeru rozhozený barvy, spust si nvidia center a tam barvy srovnej. Bejvaj po nový instalaci rozhozený - proč to fuck nevim.o/quote]

Aha.. :lol: ja mam FORCEWARE 81.85 a úplne bez problémov ide všetko, žiadne artefakty ani rozmazávanie farieb... skús preinštalovať windows
HP Pavilion 6590eg (intel core 2 duo 7300, 200GB HDD, 2GB DDR2, windows vista home premium
rajqo
Junior

Odeslat příspěvekod khihihi 20. 12. 2005 17:07

rajqo píše:skús preinštalovať windowso/quote]
"kvalitna" rada za vsetky drobne... ovladace k doske a grafike by mali stacit (neviem o nikom komu by nestacili)
Moderátor diskusného fóra Živě.cz ve výslužbě
khihihi
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod salko 20. 12. 2005 17:12

Skus sa pozriet sem:
http://zive.cz/Poradna/SubChild.asp?Qst=273690&Main=11
konkretne si pozri odpovede odo mna. Vela ludom to uz pomohlo, mozno to pomoze aj tebe. A mozes pouzivat aj najnovsie ovladace.
Este ohladne vykonu, ja som dosiahol navisenie v 3Dmark03 o 100 bodov pri prechode z 81.94 na 81.95
Daj potom vediet, ze ako si dopadol.
salko
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod kamko 26. 12. 2005 17:05

Mne pomohlo v nastaveni media playeru stiahnut hw akcelaraciu na minimum a uz my to nerobilo problem a pri svojej zostave som nejaky pokles vykonu pri prehravani ani nespozoroval
kamko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod KinDo 7. 1. 2006 19:34

khihihi píše:
rajqo píše:skús preinštalovať windowso/quote] "kvalitna" rada za vsetky drobne... ovladace k doske a grafike by mali stacit (neviem o nikom komu by nestacili)

napriklad mne - mam gf 6600gt agp (aopen) a s original drivermi blblo zobrazovanie v 3dmark 03 - po nainstalovani 81.95 vsetko ok
KinDo
Junior

Odeslat příspěvekod khihihi 8. 1. 2006 00:52

cize ovladace ku grafike ti stacili, protirecis si (nehovorim nutne o driveroch dodavanych s kartou)
Moderátor diskusného fóra Živě.cz ve výslužbě
khihihi
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod hikeen 8. 1. 2006 11:32

mam asi podobnej problem mám kartu AGP ASUS N6600 LE...beha v pohode ale pri videu spolehlivě tuhen komp..někdy se po chvili rozběhne abych mohl aspon se strelit prehravasc videa..ale nekdy ne...

je nejaky reseni i pro jine prehravace?...
hikeen
Junior

Odeslat příspěvekod salko 8. 1. 2006 12:15

hikeen píše:mam asi podobnej problem mám kartu AGP ASUS N6600 LE...beha v pohode ale pri videu spolehlivě tuhen komp..někdy se po chvili rozběhne abych mohl aspon se strelit prehravasc videa..ale nekdy ne...

je nejaky reseni i pro jine prehravace?...?/quote]

Aku ma zakladnu dosku? Aky chipset? NVidia alebo VIA?
salko
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hikeen 8. 1. 2006 12:22

to salko: ani jeden mám desku Asus P4PE takže Intel. ale uz jsme to vyresil nainstaloval jsme nejakej akcelerator co byl na CD od desk(musle jsem dost hrabat deska neni nejmladsi:-) a jeste nejakej ovladac a vše jde ok:-))))hura.
hikeen
Junior

Odeslat příspěvekod KinDo 8. 1. 2006 14:43

khihihi píše:cize ovladace ku grafike ti stacili, protirecis si (nehovorim nutne o driveroch dodavanych s kartou)

zle sme si rozumeli - v zasade si mal pravdu
KinDo
Junior