Problém s grafárnou Nvidia Geforce4 MX 4000

Zkušenosti s grafickými kartami

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Zeletice 23. 12. 2005 12:53

Dobrý den, mohl by mi někdo pomoci?
Dostal jsem grafárnu Nvidia Geforce4 MX 4000 a nemohu ji nainstalovat do pc.Mam Xp. Stáhl jsem si ovladače a četl jsem na internetu podporu a na tuto kartu byla. Tak jsem dal instalovat ovladače a napsalo se že program nenalezl ovladače k této graf.kartě či něco takového. Tak jsem schválně přečetl readme.txt a jaké bylo překvapení, když tam ovladač nebyl napsaný!!Co s tím mám dělat?Ručně to nejde když dám přidat nový hardware a tam to udělám přes inf tak to taky nejde.....
Zeletice
Junior

Odeslat příspěvekod misapu 23. 12. 2005 13:08

Zkus stáhnout starší ovladače. Tato karta je podporovaná i v nejnovějších. Zkus ještě nejdřív změnit v seznamu hardware v XP grafickou kartu na Standardní VGA. Potom pusť instalaci ovladače. Přes INF bych to nedělal, patrně se k tomu nedoinstalují ovládací panely nVidia.
misapu
Junior

Odeslat příspěvekod Mike.M 23. 12. 2005 13:39

Presne tak na nvidia.com si vyberes typ karty a nekde tam mas polozku archive. vyber ovladace okolo 48.xx
Zivot je kurevsky tezky.
Mike.M
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Zeletice 23. 12. 2005 14:05

A kde najdu ten standartni Vga?Pod Win9X to tam bylo ale v Xp to nemohu najit........
Zeletice
Junior

Odeslat příspěvekod Zeletice 23. 12. 2005 16:23

Tak se mi to nepodarilo..Jeste zkusim starsi.Tam je spatny instalator on chce instalovat ovladace na hardware který tam je nainstalovaný.Ale ten hardware tam vůbec není nainstalován.
Zeletice
Junior

Odeslat příspěvekod Zeletice 27. 12. 2005 12:01

Tak se to nepodařilo :( Tam vůbec není žádný ovladač nainstalovaný pod XP prostě nic..Jak tam dostanu ten standartní?Prosím pomožte
Zeletice
Junior

Odeslat příspěvekod misapu 27. 12. 2005 12:15

Je potřeba z Přidat a odebrat programy odinstalovat všechny ovladače grafik, co tam jsou. Mělo by se nahodit samo standardní VGA. Pak pustit instalaci.
Zkus ještě stáhnout upravené ovladače z http://www.omegadrivers.net .
misapu
Junior