Rozpadnutý obraz u WinFast A6600GT TDH

Zkušenosti s grafickými kartami

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod jenda.69 25. 12. 2005 10:37

Dneska když jsem spustil PC, tak čumim a obraz je totálně rozpdlej nebo jak jinak to už nazvat. Rozpadlej byl od spuštění pořád, až do skoku do windows, kde se vypl monitor a konec.
Zkoušel jsem přehazovat konektory, líp upevnit kartu za základovky ale nic..
Nakonec jsem tam hodil mojí starou GF4MX a všechno v pořádku. Tak jsem si řekl, že ještě jednou zkusim tu novou. Dám jí tam. zapnu...A včechno zase normální. Tak nějak nevim co to mělo znamenat. Doufam, že to tu už nebylo, ale fakt nevim co napsat do hledání. Ten obraz vypadá asi takhle (BIOS):
Obrázek
jenda.69
Junior

Odeslat příspěvekod fandas 25. 12. 2005 15:35

jo tak tohle delalo kamosovi - mel mirne ale opravdu mirne rozsekly kabel od monitoru co jde do grafiky - stacilo koupit novy a vse ok. delalo mu to taky jen obcas, kdyz treba uklizel, pohnul monitorem + kabelem a bylo to...
fandas
Junior

Odeslat příspěvekod jenda.69 25. 12. 2005 21:10

Díky za odpověď. Doufám, že to bude jenom tohle, protože bych byl celkem nerad, kdyby to bylo kartou :|
jenda.69
Junior

Odeslat příspěvekod khihihi 25. 12. 2005 21:29

mal som defakto presne to iste s vtedy uplne novou diamondou... do dalsieho dna sa to samo vyriesilo .. par restartov, pricina neznama, riesenie nezname :/ v kabli problem urcite nebol, dvi vystup ani nesiel a dsub poskytoval ono abstraktne dielo
Moderátor diskusného fóra Živě.cz ve výslužbě
khihihi
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod kamko 27. 12. 2005 18:21

Ak mozes skus to este v inom pocitaci a ak to bude robit to iste reklamuj.Moze to robit aj vadna pamet na gk.
kamko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jenda.69 27. 12. 2005 18:22

No tak zatim je to bez problémů. Udělala mi to jenom jednou a od tý doby ok...
jenda.69
Junior

Odeslat příspěvekod fandas 28. 12. 2005 15:31

no dobre, udelala to jen jednou.... presne tohle same mi udelala kdysi ramka. Jednou nenajel pocitac, psalo to neco v tom smyslu, ze mam spatnou ramku... bla bla bla... pocitac jsem resetl a jelo to v pohode dal asi pul roku pak to udelalo to same a konec. Bohuzel uz bylo po zaruce. Takze ti doporucuju tu gtafiku vyndat z pocitace, odnest ji do prodejny kde jsi ji koupil a pokud je to dobry obchod, tak tu grafiku ti zadarmo proveri jestli ji opravdu nic neni... pokud nebude, je to ok. pokud na ni neco bude (treba odpalena nejaka pamet...) tak si ji rovnou nechaji na reklamaci, pokud je to super obchod, tak ti ji rovnou vymeni kus za kus.
fandas
Junior

Odeslat příspěvekod jenda.69 29. 12. 2005 12:39

No vzhledem k tomu, že jí mam novou bych měl záruku i za půl roku :D Od tý doby fakt šlape jako hodinky, takže nemam potřebu to zatim nějak řešit. Až sem za půl roku napíšu, že mi nefunguje, tak mě můžete seřvat :)
jenda.69
Junior

Odeslat příspěvekod rajqo 29. 12. 2005 17:25

Mne sa zase na leadtek A6600GT stalo vcera nieco podobne :shock: asi po trojhodinovom hrani most wanted na plnych detailoch stala taka vec, ze mi obraz rusilo ako pri rozladenom tv (take dva pasiky) a v intervaloch kratsich ako sekunda sa zjavovali take cervene, ruzove, zelene trojuholniky a podobne. Viem ze to su artefakty ale nemam nic pretaktovane :? stacilo chvilu pockat vo windowse, raz restartovat a uz zase vsetko ide normalne :| neviem co si mam o tom mysliet len ze to bolo vcera po prvy-krat :roll:
HP Pavilion 6590eg (intel core 2 duo 7300, 200GB HDD, 2GB DDR2, windows vista home premium
rajqo
Junior

Odeslat příspěvekod decried 29. 12. 2005 17:30

Co je nejaka epidemia ktora napada vsetky 6600GT? Kamosovi vcera zacala NX6600GT od MSI hadzat nechutne modre artefakty. Dostal ju na vianoce a zajtra ju ide reklamovat.
Obrázek Obrázek
Make it idiot proof and someone will make a better idiot.
decried
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod khihihi 29. 12. 2005 18:41

zaujimave, moja tiez zalahla pri nfsmw .. potom hadzala tie iste artefakty aj v 2d a napokon zo seba vypudila ten artwork ako v 1. poste :)
Moderátor diskusného fóra Živě.cz ve výslužbě
khihihi
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod rajqo 29. 12. 2005 19:51

:x tie 6600GT su nejak cele odflaknute
HP Pavilion 6590eg (intel core 2 duo 7300, 200GB HDD, 2GB DDR2, windows vista home premium
rajqo
Junior

Odeslat příspěvekod decried 29. 12. 2005 19:59

Zaujimave ze vsetci mate AGP verzie a Athlon XP, kamos ma tiez.
Prehrievanim to urcite nebude, kamos hovori ze mu ovladace hlasili okolo 50°C.
Make it idiot proof and someone will make a better idiot.
decried
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod rajqo 29. 12. 2005 22:58

No ja mam v bedni po pol hodine hrania most wanted taketo teploty:
CPU 58°C
Motherboard 37°C
GPU 71°C
GPU prostredie 54°C
HDD 41°C
Vsetko ide uplne dobre, ono ta geforce sa po par sekundach znizi telota aspon o 10°C ked to vypnem.... do piatich minut mam normalne hodnoty ktore su:
CPU 51°C
Motherboard 35°C
GPU 47°C
GPU prostredie 39°C
HDD 38°C :D
Musim povedat, ze vcera sa mi po prvy-krat zjavili tie artefakty, dnes tiez po niekolkohodinovom hrani uplne bezproblemovo... neviem co mam tomu pripisovat
rajqo
Junior

Odeslat příspěvekod jenda.69 4. 1. 2006 17:19

Tak jsem na podporu leadteku napsal mail, česky a dal jsem tam jako přílohu ten obrázek:

Thank you for your inquiry

The photo you send us showed your VGA card might get hardware defective. We
recommend you have to request a RMA service directly through our local
dealer.
jenda.69
Junior

Další stránka