6600GT od Asus alebo MSI ?

Zkušenosti s grafickými kartami

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod winmaker 12. 1. 2006 21:08

Dobrý deň, neviem sa rozhodnúť medzi kartami ASUS GeForce 6600GT 128MB TVDVI AGP a MSI GeForce NX6600GT 128MB VIVO AGP. Máte nejaké skúsenosti ? Prosím, podeľte sa o ne, prípadne čo by ste odporúčali. Mne ide o ticho ale aj o výkon. O cenu nejde. Ďakujem.
winmaker
Junior

Odeslat příspěvekod decried 12. 1. 2006 21:12

Kamosovi sa tato MSI nedavno odisla. Asus VIVO nema? Radsej by som skusil zohnat Leadtek, z tyhto dvoch by som zobral asus.
Make it idiot proof and someone will make a better idiot.
decried
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod winmaker 12. 1. 2006 21:16

decried píše:Kamosovi sa tato MSI nedavno odisla. Asus VIVO nema? Radsej by som skusil zohnat Leadtek, z tyhto dvoch by som zobral asus.

No, Asus VIVO asi nie, ale to ani podstatné nie je. To je len výhoda. Nevieš, že keby som tam neskôr nahodil pasívne chladenie, či by to zvládalo ?
winmaker
Junior

Odeslat příspěvekod JakubL 12. 1. 2006 22:47

Ani jeden z nic nemá bůhvíjadobré chlazení. Také se přikláním k Leadteku. Výkonově je to všechno nastejno. Taktovat to jde všechno taky skoro stejně (stejný jádro i paměti).
-
JakubL
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod winmaker 13. 1. 2006 13:48

tak potom prečo práve Leadtek ? Keď je to všetko rovnako... ?
winmaker
Junior

Odeslat příspěvekod Alky 13. 1. 2006 14:11

Mno ja mam spominanu MSI. Zatial fici good. Akurat sa da jej vytykat, ze ventilator na nej fici na plne gule stale, tym padom ho je aj pocut.

Ale nasiel som soft, ktory mi automaticky reguluje otacky takze je klud.
Alky
Junior

Odeslat příspěvekod winmaker 13. 1. 2006 14:22

Alky píše:Mno ja mam spominanu MSI. Zatial fici good. Akurat sa da jej vytykat, ze ventilator na nej fici na plne gule stale, tym padom ho je aj pocut.

Ale nasiel som soft, ktory mi automaticky reguluje otacky takze je klud.

No ja si to budem regulovať asi manuálne, ak by som nehral, a dal otáčky na minimum, karte by sa nemalo nič stať nie ? veď ju nezahrievam.. ak budem hrať, tak to zase zapnem na maximum
winmaker
Junior

Odeslat příspěvekod Alky 13. 1. 2006 14:33

Mno automatika je automatika, manualne by sami ti nnechcelo. Inac ano staci to vytocit iba pri hrach,

Mam v PC tri manualne regulatory otacok ale stale su na minime ani za toho oneho sa mi nechce krucic. V lete niekedy zvyknem kus pokrucic ked su sakra horucavy.
Alky
Junior

Odeslat příspěvekod Black_Arrow_CZE 13. 1. 2006 14:38

winmaker píše:Dobrý deň, neviem sa rozhodnúť medzi kartami ASUS GeForce 6600GT 128MB TVDVI AGP a MSI GeForce NX6600GT 128MB VIVO AGP. Máte nejaké skúsenosti ? Prosím, podeľte sa o ne, prípadne čo by ste odporúčali. Mne ide o ticho ale aj o výkon. O cenu nejde. Ďakujem.e/quote]

.. volil bych radši ASUS
mam auto // mam mobil s GPS // mam notebook // mam počítač a baví mě vařit ;). Proto si myslím, že můžu trochu důstojně operovat ve fórech na: živě,autorevue,mobilmania,navigovat a šéfkuchař. Děkuji ;)
Black_Arrow_CZE
Junior

Odeslat příspěvekod Alky 13. 1. 2006 14:40

no to mi je argument - radsi
Alky
Junior

Odeslat příspěvekod winmaker 13. 1. 2006 14:41

aj ja chcem viac ASUS ako MSI... len ja tam potom chcem dať nejaký pasív, lebo mne aktívne hrozne vadí...
winmaker
Junior

Odeslat příspěvekod lzap 13. 1. 2006 14:52

msi s deskou msi
lzap
Junior

Odeslat příspěvekod Alky 13. 1. 2006 15:00

ja mam MSI z doskou ABIT
Alky
Junior

Odeslat příspěvekod winmaker 13. 1. 2006 17:17

ja Asus s doskou Epox :)) Už som si ju objednal. Vďaka za argumenty
winmaker
Junior

Odeslat příspěvekod Eisy 15. 1. 2006 23:10

No ja mam tu od Asus a nestazujem si....dokupil som´jej Chladic ZALMAN a nestazuje si ani ona...............lol
CPU INTEL Core i7-920 (2.66GHz, 1333MHz) // ASUS RAMPAGE II EXTREME // System SSD HD // HDD 1TB WD10EADS // LG GGW-H20L LS // 6GB DDR3-1600MHz Kingston HyperX // ASUS EAH4850/HTDI/1G/A HDTV,HDMI // Monitor 24``FullHD // Zdroj:Enermax MODU82+ 525W
Eisy
Junior

Další stránka