Výpadky grafiky v Battlefield

Zkušenosti s grafickými kartami

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Indy.PS 21. 6. 2006 09:54

Bratr ma comp : AMD Duron (tm), 1.40GHz, paměť 512 MB RAM, grafika NVIDIA GeForce 6600 GPU ( inno3D 6600 AGP W/256MB DVI TV DDR I-A6600-G3F3 ).
Je to levnejsi stroj, ktery jsem mu koupil, a ted dovybavil pameti ( dokoupil jsem druhy modul 256 M RAM, k puvodnimu ). Koupil jsem mu lepsi grafiku ( na kterou mel ) a vymenil CD-RW za DVD-RW. Jsou tam cerstve instalovana legalni a zaplatovana WinXP. Normalne pracuje uplne v pohode, jenze v Battlefildu ( a pry i v dalsich hrach ) mu vypadavaji textury, na zemi vidi nebe, nebo se objevi cerne pruhy ... atd..
Z jedne diskuze driv me napadl zdroj, je tam :
TOPTECH SWITCHING POWER SUPPLY
MODEL NO.:TT-260
INPUT:115VAC/230 VAC, 8/5 A, 60/50 Hz
OUTPUT: 260 W AUX.
OUTPUT:115 VAC / 230 VAC 2/1 A
: tak me napada jestli to nemuze byt tim ? Nebo to muze byt vadna grafika ?
Dik za radu.
Indy.PS
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mira 21. 6. 2006 12:08

Pokud je ta grafická karta přetaktovaná, může to být právě tím.
V tom případě bych doporučil stáhnout frekvenci na grafickém procesoru popř. graf paměti DDR.
Jinak to může být i přehříváním grafické karty. Zkontroluj si, zda se grafická karta moc nepřehřívá (zkus otevřít bednu pro lepší chlazení).
Mira
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Indy.PS 21. 6. 2006 12:45

Re: Mira. Pretaktovavana neni, to chlazeni zkusim brachovi poradit. Dik za typ.
Indy.PS
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Adisis 21. 6. 2006 13:16

otevřit skřin ti totalně nepomuže!! :lol:
kolik?
Adisis
Junior

Odeslat příspěvekod Marsuk 21. 6. 2006 13:21

pozri si nastavenia biosu, niekde tam kde mas agp apparture size atd. (uz si to presne napamatam, nemam dosku s agp)
Marsuk
Junior

Odeslat příspěvekod Master Awast 21. 6. 2006 13:22

Já bych si tipnul špatné drivery. Zkus odinstalovat staré a nahodit nové. Otevřít skříň pomůže, pokud není větraná vůbec Adisisi....je nejlepší způsob jak zjistit jestli se něco nepřehřívá.
I´m walking the golden path... at least I hope!?
Master Awast
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Indy.PS 21. 6. 2006 13:45

Existuje nejaky soft, ktery mi dokaze rict teplotu grafiky a procesoru ? A abych se vratil k puvodnimu podezreni, ze za to muze zdroj, da se zjisiti stav napajeni ? Teda kolik dostava deska a kolik procesor ?
Indy.PS
Kolemjdoucí