v akom zahranicnom online shope kupit graficku kartu ?

Zkušenosti s grafickými kartami

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod KinDo 23. 6. 2006 16:17

zhanam zahranicne online shopy, kde predavaju pc hardware - predovsetkym ma zaujimaju graficke katy ...
poradi niekto ?
osobne skusenosti su vitane
KinDo
Junior

Odeslat příspěvekod X__ 23. 6. 2006 16:54

Asi v takovém, do kterého nebudeš mít daleko při případné reklamaci, stát se může cokoli ...
年度新入社員入社式、社長あいさつの概要を掲載しました。
X__
Dočasný BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KinDo 24. 6. 2006 09:56

:D
hhmmmm - reklamacia - to ma nenapadlo - ale u nasich predajcov to tiez moze trvat 30 dni, takze to imho vyjde nastejno ...
a asi bude jedno, ci je predajca vzdialeny 300km, alebo 1500km ...
KinDo
Junior

Odeslat příspěvekod sid 25. 6. 2006 11:03

no a vyjde t opravdu levnějí ? ono to poštovné v EU je někdy mastné, ad relamace, ona sice může trvat až 30 dní, ale většina solidních prodejců to řeší daleko rychleji a u zahraničního e-shopu už vůbec nevíš , do čeho jdeš
sid
Junior

Odeslat příspěvekod KinDo 25. 6. 2006 11:15

sid píše:no a vyjde t opravdu levnějí ? ono to poštovné v EU je někdy mastnéa/quote]
prave preto zhanam info, kde taketo e-shopy su, aby som mohol porovnat ceny s nasimi ...

a cez google som toho moc nezistil :(

sid píše:u zahraničního e-shopu už vůbec nevíš , do čeho jdešh/quote]

prave preto by ma zaujimali osobne skusenosti niekoho, kto takto nakupoval ...
KinDo
Junior

Odeslat příspěvekod dr_dress 25. 6. 2006 11:18

Vazeny pane,

doporucuji koupit zbozi v tuzemsku.
S pozdravem
DR_DRESS
dr_dress
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod quix 25. 6. 2006 11:30

quix
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod neradil 25. 6. 2006 22:58

Např. Alzasoft.cz, Czechcomputer.cz, Computershop.cz a další. Jsou to slušné a bezproblémové shopy.
neradil
Junior

Odeslat příspěvekod Matysek 26. 6. 2006 01:11

ATComp.cz (pro podnikatele), Obchod.cz apod.

Seriozni a vstricne.
Definice moderatora Zive? Zookeeper. Vyhledat zbloudilou ovecku, ustajit, vycesat, nakrmit a zalozit chudince nadaci. Ovecka prece nemuze 5 minut myslet. Vsichni mame povinnost oveckam uvarit, precist pohadku a prispet do nadace.
Matysek
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod goes12 26. 6. 2006 06:18

vyhodou naseho vstupu do EU je i v tom, ze reklamovat muzete jakoukoli vec v jakekoli clenske zemi, pokud v ni ma dana firma zastoupeni. Takze si muzete koupit cokoli od Aceru ve Spanelsku, bydlet v CR a jit to reklamovat do Aceru v Dansku, takze pokud to nebude NO NAME produkt, ale bezny, tak se clovek o reklamaci nemusi bat
goes12
Junior

Odeslat příspěvekod KinDo 26. 6. 2006 07:20

to neradil a matysek
skor ma zaujimali e-shopy mimo byvaleho ceskoslovenska ( vela veci ma lacnejsei vyjde na slovensku ako v cechach )
Naposledy upravil KinDo dne 12. 10. 2006 09:53, celkově upraveno 1
KinDo
Junior

Odeslat příspěvekod Matysek 26. 6. 2006 09:42

to KinDo:

Uprimne jsem nikdy nesrovnaval ceny u nas a v zahranici, opravdu nevim o kolik co vyjde levneji. Patrne bych pri velkem cenovem rozdilu take nakoupil jinde, ale to by mi muselo vychazet lepe i s dopravou, ktere je draha. Kupoval jsem si lod, na kterou bych musel v CR ci EU cekat cca 3 mesice (Wave Sport Diesel 65) primo od vyrobce a konecna cena mne vysla s dopravou o dost vice, nez-li v CR, ale nechtel jsem na ni cekat tak dlouho.

Jest-li se Vam to vyplati, komunikacni bariery nejsou, proc ne.
Definice moderatora Zive? Zookeeper. Vyhledat zbloudilou ovecku, ustajit, vycesat, nakrmit a zalozit chudince nadaci. Ovecka prece nemuze 5 minut myslet. Vsichni mame povinnost oveckam uvarit, precist pohadku a prispet do nadace.
Matysek
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod FMG.sk 26. 6. 2006 10:03

FMG.sk
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků