Zamrznuti a pruhy na obrazovce

Zkušenosti s grafickými kartami

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Wizi 31. 8. 2006 22:18

Dobrý den,

potřebuji poradit...posledni dobou mi hrozne blbne pc a nevim, jeslti je to grafickou kartou nebo zakladni deskou...Když hraju nebo jen kdyz jsem ve woknech tak mi to hodi zelene, nebo jakkoli barevne pruhy nebo ctverecky pres obrazovku, obcas to doknce pak hodi cernou obrazovku a musim pc restartovat ale pak pruhy zustavaji, tak musim pc vypnout a znova zapnout aby bylo vse v pohode...takhle mit o dela asi 10x denne..nevim co by to mohlo zpusobovat..hodne lidi mi radi vyzkouset svou grafiku na jinem pc a koupit si kdyztak novou...

Dekuji vsem predem za odpoved.
Wizi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod McZerro 31. 8. 2006 22:21

je možné že se přehřívá
-Vykouřená cigareta zkracuje život o 2 minuty. Vypitá flaška rumu zkracuje život o 4 minuty. Pracovní den zkracuje život o 8 hodin.
-Chovej se k lidem tak jak bys chtěl, aby se ty ku*vy chovaly k tobě
-Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějaký blbec, který neví, že to nejde a udělá to.
McZerro
Junior

Odeslat příspěvekod LUC.key 31. 8. 2006 22:26

tipl bych si na prehrivani grafiky...co tam mas a jake ma teploty? Zkus si pujcit jinou
Kdyby nekdo doma mel stare elektronky kterych se chce zbavit, tak se mi prosim ozvete, za ty lepsi zaplatim! ...sbiram, bastlim

„Když neodskočíš z cyklu programu, nikdy nebudeš v podprogramu.“ == „Odvážnému štěstí přeje.“
LUC.key
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Wizi 1. 9. 2006 07:52

Mam tu GForce 4600 Ti 64 MBRAM a teploty jsou v norme ...na procesoru 38 v bedne 30 a na grafice 32 stupnu. Taky to prave typuji ze se mi prehriva, ale nevim jak to omezit pridal jsem do bedny dalsi vetrak, ale nepomohlo to.
Wizi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod T3SS 1. 9. 2006 11:19

32 stupňů není žádné přehřívání. a co takhle špatnej kabel k monitoru?

edit: nebo ještě zkusit jiné ovladače na graf. kartu.
Naposledy upravil T3SS dne 1. 9. 2006 12:36, celkově upraveno 1
T3SS
Junior

Odeslat příspěvekod Majo 2 1. 9. 2006 11:28

Takúto chybu som už kedysi reklamoval (ak máš tú možnosť). Údajne to robil procesor na grafickej karte.
Nevadí, že niečo robím pomaly. Veď aj tak to možno robím zle...
Majo 2
Junior

Odeslat příspěvekod Wizi 1. 9. 2006 21:08

A sakra tak to by bylo spatne kdyby to byl chip na karte :) jinak kabelem od monitoru to byt nemuze to me napadlo hned jako prvni vec a zkousel jsem vsechny 3 co tu mam a porad to same :-)
Diky vsem moc za rady bohuzel karta uz reklamovat nejde tak jedine koupit novou...
Wizi
Kolemjdoucí